نسخه شماره 3349 - 1392/09/06 -

 انهدام باند توزيع موادمخدر در پرند 

 فرمانده انتظامي شهرستان رباط‌کريم غرب استان تهران از متلاشي‌شدن باند توزيع موادمخدر در شهر پرند و کشف 32 کيلوگرم ترياک خبر داد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ جعفرعليزاده در تشريح اين خبر گفت: در پي دريافت گزارشات مردمي مبني‌بر اينکه افرادي در شهر پرند اقدام به توزيع موادمخدر در شهرستان رباط کريم مي‌کنند، دستگيري اين باند در دستور کار مأموران مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.

عليزاده افزود : ماموران با شناسايي مخفيگاه، پس از انجام هماهنگي قضائي وارد اين مکان شده و چهار تن به‌نام‌هاي «فرشاد - الف »، « لطيف – ش»، «زينعلي- م»و «قاسم – غ» را دستگير کردند.

وي در مورد کشفيات اين عمليات پليس گفت: در پي بازديد از مخفي‌گاه و منزل متهمان، چهار کيلو و 500 گرم موادمخدر از نوع ترياک و در بازرسي از خوردوي پارک شده در داخل حياط، 27 کيلو و 460 گرم ترياک کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان رباط‌کريم تصريح‌کرد: در اين عمليات پليس، منازل متهمان دستگير شده و همدستان آنان مورد بازرسي قرار گرفت که در منزل قاچاقچي به‌نام «ابوذر- الف»، 900 گرم ترياک کشف و مجموع کشفيات اين عمليات پليس به 32 کيلو و 870 گرم رسيد. وي با بيان اينکه اعضاي اين باند به همراه پرونده تشکيل شده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان