نسخه شماره 3349 - 1392/09/06 -

 دستگيري سارق اينترنتي در مشهد 

 با تلاش ماموران پليس فتا خراسان رضوي سارق اينترنتي كه اقدام به برداشت غيرمجاز از حساب شهروندي كرده بود شناسايي و دستگير شد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، رئيس پليس فتا خراسان رضوي در تشريح اين خبر گفت: شهروندي با مراجعه به پليس فتا استان و ارائه مرجوعه قضائي درخواست رسيدگي به پرونده خود مبني بر سرقت تلفن همراهش و برداشت غير مجاز به مبلغ 30ميليون ريال از حساب عابر بانك خود را داشت كه در اين خصوص کارشناسان پليس فتا استان با آغاز تحقيقات، موضوع دستگيري سارق يا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وي تصريح كرد: در اين راستا با هماهنگي مقام قضائي با پيگيري ها، بررسي هاي اطلاعاتي و انجام استعلام هاي لازم از بانك هاي سطح شهر، سرانجام سارق اينترنتي در مشهد مورد شناسائي قرار گرفت و با هماهنگي قضائي، متهم دستگير و به منظور تحقيقات بيشتر به پليس فتا استان منتقل شد.

وي افزود: اين سارق كه 24 سال سن داشت با ديدن شواهد موجود لب به اعتراف گشود و گفت:» با سرقت گوشي موبايل اين شهروند که حاوي اطلاعات حساب عابر بانک و رمز اول و دوم وي بود، اقدام به برداشت غير مجاز از حساب شاکي به مبلغ 30 ميليون ريال کردم» .

سرهنگ عرفاني خاطرنشان کرد: با تكميل تحقيقات و جمع آوري كليه شواهد و دلايل، پرونده به همراه متهم به مراجع قضائي ارسال شد.

رئيس پليس فتاي خراسان رضوي به شهروندان توصيه كرد: به منظور پيشگيري از اينگونه سرقت ها از نگهداري رمزها در حافظه تلفن همراه و همچنين از افشاء رمز عابر بانك خود نزد افراد غير خودداري كنيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان