نسخه شماره 3341 - 1392/08/27 -

 عبدالله ويسي:
 مربيان اين فصل ترسوتر شده‌اند 

 سرمربي تيم فوتبال استقلال صنعتي خوزستان مي‌گويد اين تيم فقط به استقلال تهران بازيکن مي‌دهد نه هيچ تيم ديگري. ويسي همچنين با بيان اينکه مربيان در اين فصل ترسوتر شده‌اند، مي‌گويد کاهش تعداد تيم‌ها روي کيفيت ليگ تاثيري نداشته و ادامه اين روند به تيم ملي ضربه خواهد زد.

به گزارش مهر: عبدالله ويسي‌، در خصوص آخرين وضعيت تيم استقلال صنعتي خوزستان اظهار داشت: تمريناتمان را شروع کرده‌ايم و از سه‌شنبه براي سه روز در سد کرخه اردو خواهيم زد. همچنين در روز آخر اردو با تيم منتخب انديمشک يک بازي تدارکاتي خواهيم داشت.

وي با بيان اينکه به دنبال جذب پنج بازيکن در پست‌هاي مختلف است، گفت: ما خواهان ميلاد غريبي و يونس شاکري از پرسپوليس هستيم و منتظريم تا محمد رويانيان به درخواستمان جواب بدهد.

سرمربي استقلال خوزستان درباره پيشنهادهايي که به بازيکنان تيمش مي‌شود، گفت: ايمان مبعلي پنج پيشنهاد دارد ولي اين بازيکن را به جز استقلال تهران به تيم ديگري نمي‌دهيم. البته براي استقلال هم شرايطي داريم. آنها اگر ايمان را مي‌خواهند بايد دو بازيکن خود را به ما بدهند. با اين شرايط هم ايمان راه نزديک‌تري به جام جهاني خواهد داشت و هم به استقلال در آسيا کمک شده است.

ويسي افزود: ايمان براي خودش يک تيم است و مردم خوزستان انتظار دارند اگر اين بازيکن از جمع ما جدا شد، چند بازيکن به جايش به استقلال بيايند!

ويسي در پاسخ به سوالي مبني بر کيفيت ليگ برتر در نيم فصل اول با وجود کم شدن تعداد تيم‌ها، يادآور شد: از هيچ تيمي بازي‌هاي خوبي نديدم. به نظرم کيفيت ليگ پايين‌تر آمده و تيم‌ها با استرس بيشتري بازي مي‌کنند. مربيان ترسوتر شده‌اند و مديران کم طاقت‌تر. اين روند به تيم ملي هم ضربه خواهد زد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان