نسخه شماره 3340 - 1392/08/26 -

 اخبار کوتاه 

 موافقت خادم با استعفاي رنگرز

سرپرست فدراسيون کشتي با استعفاي حسن رنگرز از سمت نايب‌رئيسي فدراسيون موافقت کرد. متن نامه موافقت رسول خادم با استعفاي حسن رنگرز به شرح زير است:

احتراما با تشکر از زحمات آن برادر گرامي، ضمن پذيرش استعفاي جنابعالي از مسووليت نايب رئيسي فدراسيون کشتي جمهوري اسلامي ايران (طبق درخواست مورخه 30/7/92 آن برادر عزيز) اميدوارم امکان بهره‌مندي از تجربيات ارزنده شما در ساير بخش‌هاي مديريتي و فني کشتي کشور فراهم شود.

شوچنکو بازي با پرسپوليس را از دست داد

مهاجم اوکرايني ستارگان ميلان براي بازي با پرسپوليس به ايران سفر نخواهد کرد. به گزارش فارس، مسوولان باشگاه ميلان براي جمع کردن ستارگان خود جهت حضور در ايران و بازي با پرسپوليس تلاش‌هاي خود را آغاز کردند. آنها به دنبال اين هستند تا برخي از ستاره‌ها که در خارج از ايتاليا هستند را نيز به ايران بياورند، يکي از بازيکنان مورد توجه پرسپوليس شوچنکو مهاجم اوکرايني سابق ميلاني‌ها است. اين بازيکن با وجود اينکه تمايل زيادي براي حضور در ايران داشت اما به دليل مصدميت اعلام کرده که نمي‌تواند ميلاني‌ها را در سفر به تهران همراهي کند. گفتني است شوچنکو از ناحيه زانو دچار مصدوميت است و همچنان ميلاني‌ها مذاکرات خود را با ساير ستاره‌هاي خود ادامه مي دهند.

برگزاري مسابقات ليگ واليبال نشسته

رقابت‌هاي گـروه اول ليگ دسته اول واليبال نشسته به ميزباني هرمزگان برگزار مي‌شود. تيم‌هاي حاضر در گروه اول ليگ دسته اول واليبال نشسته، براي برگزاري مسابقات وارد بندرعباس مي‌شوند. هيات هرمزگان، تدبير پرداز اصفهان، هيات کرمان، جانبازان شيراز، زارچ يزد و فيروز الوند قزوين تيم‌هاي شرکت‌کننده در اين دور از مسابقات هستند. رقابت‌هاي اين گره طي روزهاي 27 و 28 آبان‌ماه، به ميزباني هيات ورزش‌هاي جانبازان و معلولين هرمزگان برگزار خواهد شد.

ملوان خواستار تعويق ديدار با استقلال شد

باشگاه ملوان هم با ارسال نامه به سازمان ليگ خواستار تعويق ديدار با استقلال شد. به گزارش فارس، پس از اينکه مسوولان باشگاه استقلال با ارسال نامه به سازمان ليگ خواستار تعويق بازي با آينده خود مقابل نماينده انزلي شدند اين بار باشگاه ملوان با ارسال نامه از تاج درخواست تعويق ديدار روز سوم آذر را کرد. ملواني ها در خواست کرده اند با توجه به شرايط بدنسازي تيمشان اين ديدار به نيم فصل دوم موکول شود که البته تصميم گريري نهايي در مورد اين ديدار فردا انجام خواهد شد. قرار است نشست هيات رئيسه سازمان ليگ تشکيل جلسه دهد و در در خصوص اين ديدار در اين جلسه تصميم گيري نهايي صورت خواهد گرفت.

بازگشت نيلسون به تمرين‌هاي پرسپوليس

پرسپوليس بعد از سه روز استراحت تمرين کرد. به گزارش ايسنا، تمرين تيم فوتبال پرسپوليس بعد از سه روز استراحت از سر گرفته شد و سرخپوشان در سالن بدنسازي ورزشگاه درفشي‌فر وزنه زدند. به غير از ملي‌پوشان حاضر در اردوهاي تيم ملي بزرگسالان و زير 22 سال، همه بازيکنان در اين تمرين حضور داشتند. نيلسون هم که با اجازه کادرفني به مرخصي 5 روزه رفته بود، از برزيل برگشته و در اين تمرين شرکت کرد. همچنين مارکو سپانوويچ که زمزمه‌هايي مبني‌بر نارضايتي او از شرايطش در پرسپوليس و تمايلش براي جدايي به گوش مي‌رسد، در تمرين صبح به همراه ساير بازيکنان بدنسازي کرد.

تيم ملي به لبنان سفر کرد

برنامه سفر تيم ملي فوتبال ايران از تايلند به بيروت مشخص شد. به گزارش ايسنا، تيم ملي فوتبال ايران که توانست در مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا تيم تايلند را در بانکوک شکست دهد، بانکوک را به مقصد امارات ترک کرد. ملي‌پوشان پس از ورود به فرودگاه دبي حدود يک ساعت و نيم در سالن ترانزيت خواهند بود و پس از آن با پرواز ديگري دبي را به مقصد لبنان ترک مي‌کنند کردند. تيم ايران در هتل السفير اقامت خواهد داشت و اولين جلسه تمريني‌اش را امروز برگزار مي‌کند. ملي‌پوشان سه‌شنبه در پنجمين مسابقه از مرحله گروهي و مقدماتي جام ملت‌ها به مصاف لبنان خواهند رفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان