نسخه شماره 3340 - 1392/08/26 -

 خبر  

 شکست سوئد و فرانسه در پلي‌آف جام ‌جهاني

با پيروزي پرتغال و شکست فرانسه دور رفت مرحله پلي‌اف رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل به پايان رسيد. به گزارش ايسنا، دور رفت مرحله پلي‌اف رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل با برگزاري 4 ديدار در قاره اروپا به پايان رسيد. پرتغال و سوئد حساس‌ترين ديدار اين مرحله را برگزار کردند که اين ديدار در پايان با برتري يک بر صفر پرتغال به پايان رسيد. در دقيقه 81 کريستيانو رونالدو با ضربه سر موفق شد در اين ديدار هم گلزني کند و تيمش را به يک پيروزي با ارزش برساند. ايسلند و کرواسي در ديگر ديدار به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با تساوي بدون گل به پايان رسيد. به اين ترتيب کرواسي شانس اين را دارد که با يک پيروزي در بازي برگشت در خانه، جواز صعود به جام جهاني 2014 را بدست آورد. يونان در ديگر ديدار موفق شد در خانه با نتيجه 3 بر يک روماني را شکست دهد و در آستانه صعود به جام جهاني قرار گيرد. کنستانتينوس ميتروگلو (2 بار) و ديميتريس سالپيلگيديس براي يونان و بوبان استانکو تک‌گل روماني را به ثمر رساند. اوکراين نيز در خانه به ديدار فرانسه رفت که اين ديدار در پايان با برتري 2 بر صفر اوکراين پايان رسيد تا فرانسه قهرمان جام 1998 در آستانه حذف از جام جهاني قرار گيرد.

نخستين پاس گل بيت آشور در دومين حضور

سايت باشگاه سن‌خوزه ارث‌کوييک به پاس گل استيون بيت آشور در دومين حضور خود در ترکيب تيم ملي فوتبال ايران اشاره کرد. به گزارش فارس، با اينکه رويارويي تيم ملي فوتبال ايران و تايلند دومين حضور استيون بيت آشور در تيم ايران بود اما اين بازيکن به شکل ثابت در ترکيب تيمش به ميدان رفت. بيت‌آشور با ارسال پاس گل خود موجب به ثمر رسيدن گل دوم ايران شد و تا پايان بازي هم در ترکيب باقي ماند. اين ديدار با نتيجه سه بر صفر به سود تيم ميهمان يعني ايران به پايان رسيد. اشکان دژاگه 28، رضا قوچان نژاد 42 و عليرضا جهانبخش 94 براي تيمشان گلزني کردند تا اين تيم با 10 امتياز از چهار ديدار در آستانه صعود به جام ملت‌هاي آسيا قرار بگيرد.

پيشنهاد دارم اما از پرسپوليس جدا نمي‌شوم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از پيشنهاد استقلال خوزستان براي حضور در اين تيم بي‌خبرم. به گزارش فارس، يونس شاکري در خصوص پيشنهاد استقلال خوزستان به وي اظهار داشت: باور کنيد من اصلا از اين پيشنهاد هيچ خبري ندارم و حرفي هم با کسي در مورد اين موضوع نزدم و هيچ کس هم حرفي به من نزده است. وي افزود: بدون هيچ بازارگرمي 4 پيشنهاد خوب دارم اما هرگز نمي‌خواهم از پرسپوليس جدا شوم چون براي آينده خودم برنامه‌ريزي کرده‌ام. شاکري ادامه داد: دايي و رويانيان نيز در اين باره با من حرفي نزده‌اند و من در حال تمرين کردن براي رسيدن به هدف اصلي‌ام در پرسپوليس هستم. نيم‌فصل اول بازي‌هاي کمي به من رسيد اما سعي مي‌کنم آنقدر خوب کار کنم تا انشاءالله آقاي دايي به من اطمينان کند. مطمئن باشيد در پرسپوليس هم مي‌مانم و جايي نخواهم رفت.

پشيماني جلالي از فروش کاظميان

جواد کاظميان بازيکن نيمکت‌نشين تراکتورسازي به احتمال فراوان در نيم فصل دوم هم در تيم سرخپوش تبريزي بازي خواهد کرد. به گزارش خبرآنلاين؛کاظميان يک نيم فصل ناموفق را پشت سر گذاشت و همين موضوع باعث شد تا چند هفته مانده به پايان ليگ برتر ساز جدايي سر بدهد. نظر جلالي هم تا چند هفته پيش اين بود که کاظميان را در فهرست مازاد قرار دهد ولي حالا سرمربي تراکتور تصميم ديگري دارد.تراکتوري‌ها با توجه به از دست دادن چند بازيکن با کمبود بازيکن مواجه هستند و همين موضوع باعث شده تا جلالي از فروش کاظميان منصرف شود.

طعنه دوباره علي کريمي

علي کريمي در پيامي خطاب به هوادارانش براي آنها آرزوي موفقيت کرد و جملاتي طعنه‌آميز را براي گروهي که به آنها اشاره‌اي نکرده به کار برده است. به گزارش خبر آنلاين‌؛ رابطه بين پرسپوليس و علي کريمي همچنان شکرآب است و جادوگر پيشين سرخ‌ها همچنان هر جا که مي‌تواند از مديران تيم سابقش گلايه مي‌کند. او که هفته قبل تهديد به شکايت از سوي تيم سابقش شده بود در شروع هفته جديد در پيامي که از طريق سامانه پيامکي براي هوادارانش نوشت آورده است: «وقتي شير طعمه‌اش را با آمدن لاشخورها رها مي‌کند نه از سر ترس است که باورش اين است آن طعمه ديگر ارزش خوردن ندارد...» او سپس براي همه دوستدارانش آرزوي هفته‌اي خوب و پر از موفقيت کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان