نسخه شماره 3293 - 1392/06/26 -

 اصفهان براي ميزباني از ميهمانان جشنواره بيست‌و‌هفتم آماده مي‌شود 

 گروه شهرستانها: مسوول کميته تشريفات بيست و هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوان گفت: مهمانان جشنواره بيست‌و‌هفتم در 5 هتل عباسي، کوثر، آسمان، سوئيت و شيخ بهايي اسکان داده مي‌شوند. روح‌الله مقيمي در گفت‌و‌گو با ستاد خبري بيست‌و‌هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان ضمن تشريح برنامه‌هاي ستاد تشريفات بيست‌و‌هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوان اظهار داشت: فعاليت اين ستاد از حدود يک ماه قبل زده شد و سياست‌گذاري اجرايي برنامه‌هاي اين ستاد با هماهنگي دبيرخانه جشنواره آغاز شد.

وي فعاليت ستاد تشريفات را شامل بخش‌هاي استقبال، بدرقه، اسکان، پذيرايي، گردشگري و تمامي مباحث مرتبط با مهمانان جشنواره عنوان کرد و بيان داشت: بر اساس تعداد مهمانان جشنواره بيست و هفتم 5 هتل در سطح شهر اصفهان ميزبان مهمانان اين دوره از جشنواره خواهند بود. مسوول کميته تشريفات بيست و هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان تصريح کرد: در اين دوره از جشنواره هتل عباسي،کوثر، آسمان، سوئيت و شيخ بهايي ميزبان مهمانان جشنواره هستند.

وي همچنين به تشريح برنامه اين ستاد در استقبال از ميهمانان جشنواره اشاره کرد و با تاکيد بر آمادگي اصفهان براي ميزباني شايسته از جشنواره بيست‌و‌هفتم بيان داشت: به همين منظور بيانيه‌اي به دو زبان فارسي و انگليسي بر اساس شعار امسال جشنواره تهيه شده که توسط 150 کودک اصفهاني با لباس محلي در فرودگاه بين‌المللي اصفهان و در زمان استقبال از ميهمانان جشنواره قرائت و به اين ترتيب حضور مهمانان جشنواره را خوش آمد مي‌گويند. مقيمي از برنامه‌ريزي تورهاي اصفهان گردي ويژه مهمانان جشنواره خبر داد و افزود: اين ستاد در وقت‌هاي آزاد مهمانان برنامه بازديد از اماکن تاريخي شهر اصفهان را براي مهمانان جشنواره پيش‌بيني کرده تا مهمانان با آثار تاريخي شهر گنبدهاي فيروزه‌اي آشنا شوند. وي افزود: شهرداري اصفهان به منظور نکوداشت حضور مهمانان جشنواره بيست‌و‌هفتم در شهر اصفهان هداياي ويژه‌اي را تدارک ديده که در زمان بدرقه مهمانان به آنها اهدا مي‌شود. بيست‌‌‌و‌هفتمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان با گرامي‌داشت نام پيامبر اکرم (ص) پدر آسماني کودکان دنيا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان