نسخه شماره 3285 - 1392/06/17 -

 مسعود شجاعي:
 لاس‌پالماس را با مشورت کي‌روش انتخاب کردم 

 مسعود شجاعي با اعلام اين که هدفش از پيوستن به لاس پالماس فوتبال زيبا بود مي‌گويد با کارلوس کي‌روش براي رفتن به اين تيم مشورت کرده‌ام. به گزارش ايسنا، مسعود شجاعي با قراردادي يک ساله به تيم لاس پالماس در دسته دو اسپانيا پيوست تا از اين به بعد با پيراهن شماره «12» اين تيم به ميدان برود.

مسعود شجاعي در مراسم معارفه خود در باشگاه لاس پالماس، درباره پيوستن به اين تيم، گفت: هميشه مي‌دانستم که لاس پالماس تيم بزرگي در اسپانياست، به همين خاطر تصميم گرفتم تا به اين تيم بپيوندم. مي‌خواهم در لاس‌پالماس از فوتبال لذت ببرم و بتوانم به تيم کمک کنم تا به لاليگا بياييم. مسعود شجاعي در ادامه، گفت: با احترام به تمام تيم‌ها به لاس‌پالماس آمدم، زيرا لاس‌پالماس تيمي است که هميشه فوتبال زيبايي را ارائه مي‌کند و اين چيزي است که من به دنبال آن بودم. در لاس‌پالماس، آراندا و والرون را مي‌شناسم که بازيکنان بزرگي هستند. همه چيز فراهم است تا بتوانيم در اين فصل فوتبال زيبايي را به نمايش بگذاريم و به لاليگا صعود کنيم.

شجاعي درباره آمادگي خود نيز، گفت: من يک ماه با مربي بدنساز اوساسونا تمرين کرده‌ام تا بتوانم آمادگي خودم را حفظ کنم. الان خيلي خوبم و کاملا آماده بازي هستم.

شجاعي درباره پيوستنش به لاس‌پالماس، گفت: من با کارلوس کي‌روش صحبت کرده‌ام و او به من گفت به تيمي برو که بتواني در آنجا نه تنها فرصت بازي کردن را داشته باشي، بلکه بتواني فوتبال زيبايي را به نمايش بگذاري. از رييس باشگاه و مسوولان باشگاه لاس‌پالماس که به من کمک کردند تا به اين باشگاه بياييم سپاسگزارم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان