نسخه شماره 3265 - 1392/05/23 -

 قلعه‌نويي:
 شکايت کنند هر کجا لازم باشد جواب مي‌دهم 

 سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: چه ايرادي دارد ما هم مانند ساير تيم‌هاي آسيايي با توپ‌هاي AFC تمرين و بازي کنيم. به گزارش فارس، امير قلعه‌نويي در خصوص اينکه چرا نسبت به البسه و توپ‌هاي شرکت آل‌اشپورت منتقد است گفت: حرف من اين است که اگر مي‌خواهيد لباس بدهيد استاندارد باشد و چهار مشخصه لازم را که براي لباس‌هاي ورزشي تعريف شده است داشته باشد تا مشکلاتي که معمول است براي بازيکنان پيش نيايد.

وي ادامه داد: من هيچ، اما بازيکن بزرگي مانند علي دايي که تخصصش اين است هم اين مسائل را مطرح مي‌کند، چه ايرادي دارد ما هم مانند ساير تيم‌هاي آسيايي با توپ‌هاي AFC تمرين و بازي کنيم. در ليگ ما با توپ‌هاي يک توپ بازي مي‌کنيم و هفته بعد بايد با توپ‌هاي AFC تمرين و بازي کنيم.

قلعه‌نويي با انتقاد از کساني که مي‌گويند وي از شرکتي که لباس‌هاي آن را مي‌پوشد حمايت مي‌کند گفت: نام آن شرکت را نمي‌آورم، اما تاکنون يک ريال هم از آن کمپاني نگرفته‌ام. حرف من اين است که اين چه نوع لباس‌هايي است که مي‌دهند؟ من با اين برند هيچ مشکلي ندارم، اما ما ايراني‌ها نبايد تن به هر ذلتي بدهيم. زمين‌هاي ما که کيفيت ندارند، اگر توپ‌ها هم استاندارد نباشد، اولين ضربه را چه کسي مي‌خورد؛ بازيکن.

وي در واکنش به اين سوال که گفته مي‌شود از او و دايي شکايت شده است عنوان کرد: ايرادي ندارد، هر کجا بخواهند جواب مي‌دهيم. البته اين شرکت آمده و براي فوتبال زحمت کشيده، من با جعفري دوست هستم و اولين کسي بودم که تيم ملي را به دفتر اين شرکت بردم، حتي مي‌خواست به اعضاي تيم کادو بدهد که من گفتم شان و شخصيت تيم ملي بالاتر از اين حرف‌هاست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان