نسخه شماره 3201 - 1392/03/02 -

 شکايت دوباره سپاهان از رويانيان 

 باشگاه فولادمبارکه سپاهان از مديرعامل باشگاه پرسپوليس به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال شکايت کرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران طي مصاحبه‌اي، مطالبي کذب و همچنين تهديد گونه را در ارتباط با بودجه خيالي متصوره خود از يکي از باشگاه‌هاي ليگ برتر عنوان داشته که با کليد واژه‌هاي خود در قسمت پاياني مصاحبه - پاراگراف آخر متن مصاحبه منتشره - وبا اشاره مستقيم به فينال جام حذفي بطور طبيعي اذهان عمومي را متوجه باشگاه فولادمبارکه سپاهان مي‌کند.

اين باشگاه با احترام به آقاي مالکي رياست محترم هيئت مديره، ساير اعضاي هيئت مديره، پيشکسوتان عزيز و بزرگوارو هواداران بيشمار باشگاه پرسپوليس از پاسخ جامع و مفصل به اين اتهامات بي اساس که صرفا ناشي از توهمات و حدس و گمان مدير عامل باشگاه پرسپوليس است خودداري مي‌کند و اعلام مي‌دارد که افکار عمومي به خوبي از جوسازي و فرافکني‌هاي آقاي رويانيان در مقاطع مختلف که به منظور انحراف اذهان عموم و ورزش دوست از عدم کسب موفقيت پرسپوليس در فصل گذشته آن هم با بازيکنان و کادرهاي فني متعدد خارجي و داخلي که اتفاقا بسيار پر هزينه بوده است، آگاه است و مي‌داند که به واسطه‌ي نگاه عدم تخصصي و بيگانه جناب آقاي رويانيان با ورزش و حتي مسائل فرهنگي ورزشي است که چنين اتهامات بي پايه و اساس به يک باشگاه زده مي‌شود و قصد تشويش اذهان عمومي دارد.

هرچند باوجود تمامي اين گفته‌ها همچنان يک سوال باقي مي‌ماند و آن هم اينکه در کجاي دنياي ورزش، مدير يا باشگاهي را سراغ داريد که به جاي حل و فصل مشکلات ومعظلات مجموعه خود دائما و هرروزه به امور ساير باشگاهها بپردازد و حاشيه سازي و جوسازي منفي عليه آنان کند؟!

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همچون قبل جناب آقاي رويانيان را به خويشتن داري و پرداختن به امور باشگاه خود دعوت مي‌کند.

در همين رابطه باشگاه فولادمبارکه سپاهان از مدير عامل باشگاه پرسپوليس مجددا به دليل اتهامات وارده به اين باشگاه به کميته انظباطي فدراسيون فوتبال شکايت کرد.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان پس از شکايت باشگاهش از محمد رويانيان از وي خواست «حقايقي» را که مدعي دانستن آنهاست را زودتر بازگو کند.

رسول خوروش با اشاره به شکايت باشگاه سپاهان از مديرعامل باشگاه پرسپوليس به دليل مصاحبه اخيرش، گفت: دلايل شکايت ما از آقاي رويانيان پيش‌تر گفته شده، اما مي‌خواهم نکته اي را به آن اضافه کنم. مديرعامل پرسپوليس در حرف‌هايش از حقايقي سخن گفتند که مي‌خواهد افشا کند. من هم مي‌گويم بهتر است زودتر اين کار را بکند تا مردم بيش‌از اين منتظر نمانند!

وي همچنين گفت: بهتر است آقاي رويانيان هر چه زودتر حقايقي را که مي‌داند افشا کند تا خود ما هم بدانيم! ما منتظر نشسته‌ايم که ايشان حقايقش را بازگو کند.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان در ادامه و در واکنش به شايعه مذاکره باشگاهش با مهدي رحمتي، گفت: باشگاه از ما خواسته درباره نقل و انتقالات هيچ حرفي نزنيم. من نمي‌توانم اين شايعات را تکذيب يا تاييد کنم. نقل و انتقالات جزو خطوط قرمز سپاهان است و هر گاه قرارداد ما با بازيکن رسما ثبت شود، خبرش را اعلام مي‌کنيم.

وي در پايان از برگزاري اردوي پيش فصل تيمش در کشور ترکيه خبر داد و گفت: از 29 خرداد تا 10 تير در آنکارا اردو خواهيم داشت و احتمالا با تيم‌هاي حاضر در آن شهر ديدارهاي تدارکاتي برگزار مي‌کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان