نسخه شماره 3201 - 1392/03/02 -

 تيم ملي فوتبال ايران برابر عمان شکست خورد 

 تيم ملي فوتبال ايران که خود را براي برگزاري سه ديدار حساس مقدماتي جام جهاني آماده مي‌کند، در ديداري تدارکاتي برابر تيم ملي عمان تن به شکست داد. اين شکست در حالي رقم خورد که کارلوس کي روش بدون بازيکنان لژيونر و استقلالي‌ها به مصاف عمان رفته بود. به گزارش مهر، شاگردان کارلوس کي‌روش در اين بازي 3 بر يک برابر عمان شکست خوردند. در اين بازي که از ساعت 17:30 ديروز در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط آغاز شد تيم ميزبان در نيمه اول با دو گل مقابل تيم ملي ايران به برتري دست يافت. گل اول عمان را عبدالعزيز المقبلي در دقيقه 20 به ثمر رساند. اين بازيکن که در باشگاه التعاون عربستان بازي مي‌کند با يک شوت سرضرب به زيبايي دروازه رحمان احمدي را از گوشه چپ محوطه جريمه باز کرد.

دومين گل ميزبان هم با يک شوت سرکش از فاصله 25 متري به دست آمد. اين بار عبدالسلام مخيني با يک ضربه مهار نشدني رحمان احمدي را تسليم کرد تا در پايان نيمه نخست نتيجه‌اي رقم بخورد که خود عماني‌ها هم که در غياب چند بازيکن اصلي خود به ميدان آمده بودند، انتظار آن را نداشته باشند.

با شروع نيمه دوم شاگردان کارلوس کي روش براي جبران گل‌هاي خورده تلاش زيادي از خود نشان دادند اما در دقيقه 60 روي يک ارسال بلند ديگر دروازه خود را باز شده ديدند. در حالي که تعويض‌هاي کي روش هم نتوانسته بود در روند بازي تيم ملي ايران تغيير ايجاد کند محسن مسلمان يکي از اين تعويض‌ها در دقيقه 92 روي يک ضربه ايستگاهي موفق شد تنها گل ايران را به ثمر برساند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان