نسخه شماره 3183 - 1392/02/12 -

 عده‌اي با جريانات سال 88 کاسبي مي‌کنند 

 يکي از نامزدهاي يازدهمين انتخابات رياست جمهوري تاکيد کرد عده‌اي از جريان فتنه 88 کاسبي مي‌کنند.

به گزارش ايلنا، «محمد شريعتمداري» در نشستي با دانشجويان دانشگاه علوم پزشکي در سالن جرجاني اين دانشگاه در ياسوج مرکز کهگيلويه و بويراحمد گفت: در جريان حوادث بعد از انتخابات 88 جمعي در اين بازي افتادند و معتقدم اين بازي دشمن بود.

وي با بيان اينکه عده‌اي با فتنه کاسبي مي‌کنند، اظهارداشت: من در دولتم وضعيت آقايان موسوي و کروبي را پيگيري مي‌کنم.

وزير بازرگاني دولت اصلاحات ادامه سياست هسته‌اي را با هدايت رهبري انقلاب عنوان و بيان داشت: معتقدم مسووليت دولت در اين بحث تصميم سازي است و کميته‌اي تحت نظارت رهبري انقلاب اين سياست را پيگيري خواهند کرد.

شريعتمداري گفت: وضعيت اقتصادي کشور وضعيت نگران کننده‌اي است و معيشت مردم با بحران جدي مواجه شده و بايد روند کنوني متوقف شود.

وي 50 درصد گراني‌ها و مشکلات اقتصادي را ناشي از ضعف مديريت‌هاي داخلي دانست و يادآورشد: وقتي مي‌گوئيم قطعنامه‌ها ورق پاره است و تدابيري براي مقابله با آنها انديشيده نشده بدون شک بايد شاهد چنين گراني‌هايي باشيم. کانديداي احتمالي انتخابات يازدهم رياست جمهوري در پاسخ به اين سوال که براي چه نامزدهايي از انتخابات کنار مي‌کشند؟ اظهارداشت: از اول قول داده و اکنون نيز مي‌گويم براي چهار کانديدا از صحنه انتخابات کنار مي‌روم. شريعتمداري افزود: سيد حسن خميني، سيد محمد خاتمي، آيت‌الله هاشمي و آقاي ناطق نوري چهار کانديدايي هستند که اگر وارد صحنه انتخابات شوند من به نفع آنها کنار مي‌کشم.

وزير بازرگاني دولت اصلاحات، دليل کناره گيري خود براي اين افراد را گسترده بودن چتر حمايتي آنان در بکارگيري مديران توانمند برشمرد. وي در ادامه مذاکره با آمريکا را تابو ندانست و خاطرنشان کرد: معتقدم مذاکره با آمريکا با مشورت رهبري بايد صورت گيرد.

اين کانديداي انتخاباتي رياست جمهوري گفت: آمريکا اکنون گرگ نيست و ما هم ميش نيستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان