نسخه شماره 3173 - 1392/02/01 -

 عواقب انتخابات 88 براي همه تجربه شده است 

 نماينده رشت با تاکيد بر اينکه بايد در انتخابات پيش رو آگاهي مردم را خيلي بالا ببينيم گفت: فکر مي‌کنم عواقب انتخابات 88 براي همه تجربه شده و نامزدهاي رياست جمهوري نبايد خيلي با تنش و درگيري کارهاي خودشان را پيش ببرند.

حسن تاميني ليچايي در گفت‌وگو با دادنا با انتقاد از بداخلاقي‌هاي سياسي گفت: اگر به فرمايشات مقام معظم رهبري در بحث بداخلاقي‌هاي سياسي توجه کنيم و رهنمودهاي ايشان را در نظر بگيريم، شايد همه اين قضايا حل شود.

نماينده رشت در مجلس با تاکيد بر اينکه بايد از بد اخلاقي‌ها پرهيز کنيم گفت: بداخلاقي‌ها باعث مي‌شود عده‌اي فرصت طلب سوءاستفاده کنند.

وي افزود: وقتي آنهايي که در راس امور هستند، به جان هم مي‌افتند، آنهايي هم که در ذيل هستند بر آن قضايا دامن مي‌زنند و سعي مي‌کنند از آن سوءاستفاده کرده و به نفع خودشان بهره برداري کنند.

تاميني با ابراز تاسف از اينکه خروجي رفتار مسوولان نشان مي‌دهد که به صحبت‌هاي مقام معظم رهبري توجه لازم نمي‌شود گفت: اگر توجه لازم نمي‌شود، کار به خودسري و منيت کشيده مي‌شود و متاسفانه درگير اين بحث هستيم که هر کس بنا بر تمايلات شخصي اش از فرمايشات ايشان سوءاستفاده مي‌کند و بداخلاقي‌ها را دامن مي‌زند.

عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به نزديک شدن فضاي انتخابات و مناظره‌هاي تلويزيوني بين نامزدها گفت: با توجه به رويکردي که از سال 88 شاهد بوديم و بازار تهمت وافترا داغ شد، از اين مناظره‌ها احساس خطر مي‌شود. البته در اين دوره بعيد مي‌دانم چنان توهين‌ها و افتراهايي را شاهد باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان