نسخه شماره 3153 - 1391/12/20 -

 دبير دپارتمان داوري
 مسوولان وساطت نمي‌کردند تيم داوري به ميدان نمي‌رفت 

 دبير دپارتمان داوري گفت: اگر مسوولان وساطت نمي‌کردند در بازي روز گذشته تيم داوري به ميدان نمي‌رفت.

يدالله سليماني در مورد قضاوت‌هاي داوران در ديدارهاي روز گذشته گفت: بر اساس تماس‌هايي که با ناظران داوري بازي‌ها داشته‌ايم قضاوت‌ها هيچ مشکلي نداشته‌اند. چند بازي را هم ديده‌ايم و قضاوت داوران در آن بازي‌ها خوب بوده است.

وي در مورد بازي استقلال و تراکتورسازي، عنوان کرد: اين بازي يک بازي بسيار سخت و حساس بود که برد و باخت در اين بازي براي هر دو تيم حياتي بود. قضاوت مظفري زاده در اين بازي مهم بسيار خوب بود و بايد بگويم که در همه صحنه‌ها برابر قانون تصميم گرفت و نه وي و نه کمک‌هايش اشتباهات تاثيرگذاري نداشتند و توانستند به خوبي از عهده قضاوت اين بازي بربيايند.

سليماني درباره صحنه‌هاي بازي گفت: در صحنه اخراج بازيکن استقلال مظفري زاده کاملا درست عمل کرد. آرش برهاني حرکت غيرورزشي انجام داد و به درستي اخراج شد. اين تنها صحنه اي بود که داور درست عمل کرد و متاسفانه مورد اعتراض شديد هواداران استقلال قرار گرفت و با الفاظ نامناسب مواجه شد. در بين دو نيمه هم حنيف عمران زاده بسيار بي مورد به داور بازي اعتراض کرد که اخطار گرفت و بازهم تماشاگران با الفاظ نامناسب داور را مورد خطاب قرار دادند.

وي افزود:‌ تيم داوري به خاطر فضاي بدي که وجود داشت نمي‌خواست در نيمه دوم وارد زمين شود که با وساطت تاج سرپرست سازمان ليگ و ساير مسئولان قبول کرد نيمه دوم را هم قضاوت کند. البته ناظران داوري و انضباطي گزارش‌هايشان را خواهند داد و بايد ديد دراين باره چه تصميماتي گرفته مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان