نسخه شماره 3152 - 1391/12/19 -

 تلويزيون همچنان به پخش «کلاه قرمزي» در نوروز تاکيد دارد 

 در حالي که تهيه‌کننده «کلاه قرمزي» بارها در گفت‌وگوهاي متعدد با رسانه‌ها، از کمبود بودجه و به تبع آن پخش نشدن اين برنامه در ايام نوروز خبر داده است، تلويزيون باز هم به پخش «کلاه قرمزي» در نوروز تاکيد دارد. به گزارش ايسنا، پس از گفت‌وگوي حميد مدرسي با ايسنا و اعلام خبر پخش نشدن کلاه قرمزي در نوروز، مدير شبکه دو سيما اعلام کرد، مشکلي براي پخش «کلاه قرمزي» در نوروز وجود ندارد و اين مجموعه در نوروز 92 مهمان خانه‌هاي گرم مردم خواهد بود.

او حتي تاکيد کرد: «دست‌اندرکاران ساخت «کلاه قرمزي» ويژه نوروز 92 را با جديت ادامه مي‌دهند. برخي موارد پيشنهادي آن‌ها هم ارائه شده و مشکلي براي پخش برنامه وجود ندارد؛ بنابراين اين مجموعه به يادماندني در ايام نوروز مهمان خانه‌هاي گرم مردم خواهد بود.» شبکه دو حتي در اين فاصله پخش سري‌هاي گذشته «کلاه قرمزي» را طبق اعلام قبلي، آغاز کرد تا سري جديد اين مجموعه بتواند در ادامه سري قبلي پخش شود.

اما از صحبت‌هاي مدير شبکه دو با رسانه‌ها مبني بر قطعي بودن پخش کلاه قرمزي در نوروز امسال بيش از چند روز نگذشته بود که حميد مدرسي، تهيه‌کننده باز هم تاکيد کرد که کلاه قرمزي به نوروز 92 نمي‌رسد!

مدرسي گفت: «با توجه به شرايط موجود و نبود زمان و بودجه کافي براي رساندن سري جديد مجموعه «کلاه قرمزي» به ايام نوروز 92، امکان اين امر وجود ندارد و دست کم تا اين لحظه امکان پخش سري جديد اين سريال براي نوروز غيرممکن است».

اما در حالي که تهيه‌کننده در گفت‌وگوهاي مداوم بر پخش نشدن «کلاه قرمزي» در نوروز تاکيد مي‌کند، يکي از بخش‌هاي خبري پربيننده تلويزيون شامگاه چهارشنبه (16 اسفند ماه)‌ در گزارشي به پخش برنامه‌هاي نوروزي پرداخت و از مجموعه «کلاه قرمزي» به عنوان يکي از برنامه‌هاي ايام عيد نام برد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان