نسخه شماره 3122 - 1391/11/11 -

 گل‌محمدي:
 تغييراتي در ترکيب مقابل فولاد داريم 

 سرمربي پرسپوليس با توجه به نبود محمد نوري و رضا حقيقي تغييراتي را در تيمش در بازي مقابل فولاد انجام خواهد داد.

به گزارش ايسنا يحيي گل‌محمدي در نشست خبري پيش از بازي پرسپوليس با فولاد با تبريک ميلاد پيامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: بازي سختي با فولاد داريم. الان بازي‌هاي ليگ طوري شده که حساسيت نسبت به بازي‌هاي قبل در آن‌ها بيشتر است.

با توجه به وضعيتي که در جدول داريم فقط براي کسب سه امتياز به ميدان مي‌رويم. بايد از حضور تماشاگران و ميزباني نهايت استفاده را ببريم تا بتوانيم در اين ديدار خانگي سه امتياز را بگيريم.

وي ادامه داد: فولاد در چند هفته گذشته نتايج خوبي گرفته و 14 هفته است که نباخته است. آن‌ها اعتماد به نفس خوبي دارند، اما بازيکنان ما با توجه به اينکه شرايط را درک کرده‌اند و در هفته گذشته هم تمرين‌هاي خوبي را پشت سر گذاشته‌اند فردا با اراده بهترين نسبت به بازي‌هاي قبل به ميدان خواهند رفت. اميدوارم بازي خوبي را از هر دو تيم شاهد باشيم.

گل‌محمدي با اشاره به مصدوميت محمد نوري و محروميت رضا حقيقي گفت: با توجه به غيبت اين دو بازيکن مجبوريم تغييراتي در تيم داشته باشيم.

خبرنگاري از سرمربي پرسپوليس درباره حاشيه‌هاي بعد از داربي پرسيد که وي گفت: من داربي را ديگر فراموش کرده‌ام هرچقدر راجع به داوري و صحنه‌هاي پنالتي بخواهيم صحبت کنيم صداي‌مان به جايي نمي‌رسد. بايد آن بازي را فراموش کنيم و به ديدارهاي حساسي که در آينده داريم فکر کنيم.

وي افزود: به هر حال درباره قضاوت آن بازي حرف‌هايي مطرح شد که ما مجبور شديم براي دفاع از حق پرسپوليس وارد اين دعوا شويم.

شخصيت رويانيان نبايد باعث مي‌شد که برخي از اين موضوع سوء‌استفاده کنند.

ما براي گرفتن حق بايد تمام تلاش‌مان را بکنيم. حالا يا مي‌توانيم حق‌مان را بگيريم يا نمي‌توانيم.

سرمربي پرسپوليس درباره مشکل گل‌زني اين تيم و عملکرد مهاجمان گفت: ما براي مهاجمان تمرين‌هاي اختصاصي در نظر مي‌گيريم اما شرايط روحي و رواني هر بازيکن هم تاثيرگذار است.

بازيکنان ما بايد در زدن ضربات آخر دقت و تمرکز بيشتري داشته باشند. اميدوارم با توجه به تغييراتي که فردا در ترکيب انجام مي‌دهيم، اين جابه‌جايي‌ها جواب دهد و بازيکناني که کمتر بازي کرده‌اند خود را نشان دهند.

گل‌محمدي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه پرسپوليس تمام تمرکز خود را روي جام حذفي گذاشته است گفت: اين طور نيست.

شرايط ما در ليگ طوري نيست که بخواهيم اين جام را فراموش کنيم. بايد از حيثيت پرسپوليس دفاع کنيم و اين تيم را به جايگاه اصلي‌اش برسانيم.

تلاش‌مان را مي‌کنيم باقي‌اش دست خداست، اما اين اراده را داريم که در ميان تيم‌هاي بالاي جدول قرار گيريم و اين طور نيست که فقط به جام حذفي فکر کنيم.

عباسي، مدير رسانه‌اي پرسپوليس هم در اين نشست از سازمان ليگ به خاطر برگزاري منظم نشست‌هاي خبري قبل از بازي تشکر کرد.

سرمربي فولاد خوزستان نيز گفت:‌ فرصت‌هايي که پرسپوليس در طول فصل از دست داد، باعث شد که به اينجا برسد.

حسين فرکي درباره ديدار اين هفته تيمش برابر پرسپوليس گفت: در بازي برگشت مهمان پرسپوليس هستيم و برابر تيمي بازي مي‌کنيم که اعتقاد دارم هميشه داراي اسم بزرگ و هواداران خوبي است. اين تيم موقعيت خوبي در کشور دارد. همچنين مقابل تيمي بازي مي‌کنيم که چه در گذشته و چه حال ملي‌پوشان زيادي را در خود جاي داده است. اميدوارم بازي قشنگي از کار دربيايد.

وي ادامه داد: کار ساده‌اي برابر پرسپوليس نداريم اما بازيکنان ما اين شرايط را پيش از ين هم تجربه کرده‌اند. آنها در ورزشگاه آزادي، اهواز و اصفهان با تيم‌هاي بزرگي بازي کرده و پيروز شده‌اند. اميدوارم يک بار ديگر خاطره خوب پيروزي برابر يک تيم بزرگ را در آزادي کسب کنيم. بازيکنان و کادر فني پرسپوليس براي ما قابل احترام هستند و اين تيم پس از تغييراتي که داشته شرايط متفاوتي را تجربه مي‌کند. در پرسپوليس رفاقت و همدلي بيشتر شده و اين تيم 7 هفته است که رنگ باخت را نديده.

فرکي افزود: آمادگي کامل داريم که برابر پرسپوليس بازي زيبايي انجام دهيم و دوست داريم که تماشاگران از ديدن اين بازي لذت ببرند. همچنين دوست داريم نتيجه اين بازي به سود ما باشد و بتوانيم هر سه امتياز را بگيريم هرچند اگر موفق به اين کار نشديم ترجيح مي‌دهيم که حداقل، با امتياز تهران را ترک کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان