نسخه شماره 3046 - 1391/08/06 -

 در هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال
 تراکتور سازي سپاهان را شخم زد 

 تيم تراکتورسازي تبريز موفق شد در زمين سپاهان اصفهان مدافع عنوان قهرماني را شکست دهد.

به گزارش ايسنا ديدار دو تيم سپاهان اصفهان و تراکتورسازي تبريز که سومين بازي از هفته سيزدهم ليگ برتر بود، از ساعت 16 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد و شاگردان اوليويرا با نتيجه پر گل 4 بر يک از سد مدافع عنوان قهرماني گذشتند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در اين مورد گفت: من به بازيکنان خود افتخار مي‌کنم که با ارائه يک بازي منطقي توانستند تيم قدرتمند سپاهان را شکست دهند. توني اليويرا اظهار کرد: همان طور که قبلا گفته بودم بازي بسيار سختي پيش رو داشتيم و گفتم با تيمي بازي مي‌کنيم که با استقلال متفاوت است و معمولا تيمي است که با سازماندهي قوي بازي مي‌کند.

وي افزود: سپاهان با توجه به گذشته‌اش و نظم باشگاهي که دارد، مطمئنا در کورس قهرماني خواهد ماند و هم‌اکنون در هفته سيزدهم هستيم و تيم تراکتور نشان داد که تيمي مدعي است که اصول اوليه فوتبال را به خوبي رعايت مي‌کند و مطمئنا در آينده نيز بهتر خواهيم شد. اليويرا تصريح کرد: لحظات سختي را پشت سر گذاشتيم و سپاهان فشار زيادي به ما وارد کرد اما من به اين بازيکنان خود مي‌بالم که با ارائه يک بازي منطقي توانستند تيم سپاهان را شکست دهند.

همچنين سرمربي تيم فوتبال سپاهان نيز گفت: به نظر من باخت هم بخشي از فوتبال است و ما برابر تراکتورسازي مسابقه را خوب آغاز نکرديم.

زلاتکو کرانچار در نشست خبري پس از شکست 4 بر يک سپاهان مقابل تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: ما شروع خوبي نداشتيم و گل زودهنگام سيد‌صالحي کمي تيم ما را به هم ريخت. بعد از آن که توانستيم گل اول خود را به ثمر برسانيم کمي بهتر شديم اما بلافاصله تيم تراکتورسازي صاحب يک پنالتي شد و گل سوم را هم دريافت کرديم. به هر حال به تراکتورسازي تبريک مي‌گويم و اميدوارم که در ادامه نيز اين تيم موفق باشد.

وي افزود: ما اشتباهات متعددي را در اين مسابقه مرتکب شديم و بايد قوي‌تر کار مي‌کرديم و بايد در بازي‌هاي بعد اين نتيجه را جبران کنيم تا بتوانيم به روزهاي خوب برگرديم.

وي افزود: باور ندارم که بازيکني کم‌کاري کرده باشد چرا که همه بازيکنان، سپاهان و هواداران اين تيم را دوست دارند و مشاهده کرديم که هنگامي که نتيجه 3 بر يک هم شد ما موقعيت‌هاي خوبي داشتيم. بازي با صبا هم همين اتفاق افتاد. من انتقاد زياد خاصي از بازيکنانم ندارم. به هر حال گاهي يک تيم اشتباه هم مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان