نسخه شماره 3029 - 1391/07/16 -

 اعضاي تيم فوتبال نوجوانان:
 در جام‌جهاني جبران مي‌کنيم 

 اعضاي کادر فني، سرپرستي و بازيکنان تيم فوتبال نوجوانان کشورمان در بيانيه‌اي ابراز اميدواري کردند اين تيم در مسابقات جام جهاني نوجوانان 2013 امارات، قهرمان نشدن در مسابقات آسيايي را جبران کند.

کادر فني، سرپرستي و بازيکنان تيم فوتبال نوجوانان ايران پس از پايان کار اين تيم در رقابت‌هاي نوجوانان آسيا و صعود به جام جهاني 2013 امارات، بيانيه‌اي را صادر کردند.

در اين بيانيه آمده است:«کار تيم فوتبال نوجوانان ايران در رقابت‌هاي قهرماني نوجوانان آسيا به پايان رسيد و ما در حالي‌که مي‌خواستيم در اين رقابت‌ها به قهرماني برسيم، به حضور در جمع چهار تيم پاياني بسنده کرديم. ما قهرماني مي‌خواستيم.

مي‌دانستيم مردم ايران از راهيابي به جام جهاني شاد شده‌اند و مي‌خواستيم مردم را با قهرماني شادتر کنيم.»

در ادامه اين بيانيه اشاره شده است:«تمام تلاش و تجربه خود را به کار گرفتيم و مردم و رسانه‌ها هم به خوبي ما را حمايت کردند اما شرمنده همه شديم.

شرمنده فدراسيون فوتبال و کميته جوانان که زحمات فراواني براي ما کشيد، شرمنده مربيان زحمتکش باشگاه‌هاي فوتبال پايه کشور، شرمنده باشگاه‌ها و مردم و رسانه‌ها که از تيم نوجوانان حمايت کردند و براي رفتن به جام جهاني به ما کمک کردند و در اين موفقيت نقش داشتند.»

در بخش ديگري از اين بيانيه مي‌خوانيد:«سازندگي و کار اساسي را باشگاه‌ها انجام دادند، رسانه‌ها پوشش خوبي روي تيم نوجوانان داشتند و حمايت خوبي از ما انجام دادند و همه دست به دست هم دادند تا ما به جام جهاني برسيم و قهرمان آسيا شويم، اما فقط توانستيم به جام جهاني صعود کنيم و کوتاهي ما باعث شد تا قهرمان نشويم.»

در بخش پاياني اين بيانيه آمده است:«باز هم تاکيد مي‌کنيم شرمنده همه هستيم و دست تک تک کساني را که از تيم ملي فوتبال نوجوانان ايران حمايت کردند و براي به جام‌جهاني صعود کردن تيم ملي زحمت کشيدند مي‌بوسيم. اميدواريم بتوانيم در جام جهاني امارات جبران و دل مردم فوتبالدوست ايران را شاد کنيم.»

تيم فوتبال نوجوانان ايران با هدايت علي دوستي‌مهر پس از پيروزي 5 بر يک برابر استراليا و کسب مجوز حضور در جام جهاني 2013 امارات، در مرحله نيمه نهايي مسابقات برابر ازبکستان تن به شکست 3 بر 2 داد و به همراه عراق به مقام سومي مشترک اين مسابقات دست يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان