نسخه شماره 3025 - 1391/07/11 -

 هفته يازدهم ليگ برتر
 پرسپوليس با تماشاگرانش مقابل سد سايپا 

 هفته يازدهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال امروز با انجام يك بازي ديگر پيگيري مي‌شود.

به گزارش ايسنا، تيم فوتبال پرسپوليس كه هفته گذشته پس از 9 هفته بالاخره به دومين پيروزي خود در ليگ دست پيدا كرد، براي ادامه روند پيروزي‌هاي خود بايد به مصاف سايپا برود.

پرسپوليس اين روزها همچنان بدون علي كريمي تمرين مي‌كند. شماره هشت سرخ‌ها كه نزديك به دو هفته است از سوي مانوئل ژوزه از تيم كنار گذاشته شده در بازي مقابل سايپا هم تيم را همراهي نخواهد كرد.

بدون شك اين موضوع همچنان مهم‌ترين دغدغه سرخ‌پوشان براي ادامه ليگ است چرا كه محروميت بازيكني مثل كريمي چيزي نيست كه هواداران پرسپوليس به راحتي از كنار آن بگذرند.

يك خبر خوش براي پرسپوليس اين است كه مهرداد پولادي از بند مصدوميت رها شده و با حضور در تمرين‌هاي گروهي مي‌تواند در اين بازي تيمش را همراهي كند.

شاگردان ژوزه پس از پيروزي مقابل آلومينيوم هرمزگان بار ديگر در تهران و در ورزشگاه آزادي به ميدان مي‌رود در آن سوي ميدان سايپايي قرار دارد كه اين فصل بازي‌ها را خيلي خوب شروع كرده و با كسب 17 امتياز همچنان جزو پنج تيم نخست جدول است.

شاگردان مجتبي تقوي بدشان نمي‌آيد با انگيزه زياد خود همانند فصل گذشته چهارگل به پرسپوليس بزنند. بايد ديد پرسپوليس در غياب كريمي و در حضور تماشاگرانش با شكست سايپا خود را از بحران دورتر مي‌كند يا اينكه شرايطش پيچيده‌تر از قبل مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان