نسخه شماره 1677 - 1386/09/08 -

 فاطمه کروبي تشريح کرد:
 بالا ترين سهم زنان در ليست ائتلا ف مردمي اصلا حات  

سخنگوي ائتلاف مردمي اصلاحات خبر داد که اين ائتلاف در ليست نهايي تهران 10 کانديداي زن معرفي مي کند.
به گزارش ايسنا، «فاطمه کروبي» با اشاره به آخرين نشست شوراي هماهنگي اين ائتلاف گفت: در اين جلسه جزئيات برنامه همايش 29 آذر و اسامي مدعوين و سخنرانان و موسسه الهادي به عنوان مکان اين همايش تصويب و مقرر شد با توجه به تعيين افراد هسته مرکزي کميته هاي اجرايي هر چه سريع تر اولويت هاي کاري اين کميته ها براي تصويب نهايي در دستور کار شوراي هماهنگي قرار گيرد.
وي افزود: به عنوان مثال تعيين شعارهاي انتخاباتي و منشور انتخابات مجلس هشتم بر عهده کميته سياسي گذاشته شد. در منشور انتخاباتي ملاک هاي حداقلي براي يک انتخابات آزاد، سالم، رقابتي و عادلانه و هم چنين معيارها، ضوابط و شرايط نامزدهاي اين ائتلاف و ترکيب فهرست انتخاباتي تهران و... گنجانده خواهد شد. دبير کل مجمع اسلامي بانوان از حضور 10 کانديداي زن در ترکيب نهايي ليست انتخاباتي ائتلاف مردمي اصلاحات در تهران خبر داد و افزود: علاوه بر زنان حتما در ليست نهايي افرادي از فرهنگيان، ايثارگران، کارگران، دانشگاهيان، روزنامه نگاران، روحانيون، هنرمندان، ورزشکاران و فعالان سياسي از احزاب عضو ائتلاف حضور خواهند داشت.
سخنگوي ائتلاف مردمي اصلاحات برپايي همايش جوانان در عيد غدير، تنظيم راهکارهاي صيانت از سلامت انتخابات، تهيه ليست سخنرانان براي اعزام به استان ها و ارائه ساز و کارهاي جذب مشارکت هاي مردمي را از ديگر مصوبات و ماموريت هاي ساير کميته هاي اجرايي دانست و گفت:  علي رغم برخي شايعات رقباي انتخاباتي در مورد ائتلاف مردمي اصلاحات خوشبختانه اين ائتلاف در سراسر کشور مورد اقبال اصلاح طلبان معتدل خط امامي و داراي پايگاه مردمي قرار گرفته است و لذا ما نيازي به پاسخگويي به طعنه زدن هاي ديگران نداريم و در عين حال آماده همکاري با تمامي احزاب و نيروهاي همسو و همفکر خودمان هستيم.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان