نسخه شماره 2905 - 1391/02/14 -

 مهرداد پولادي:
 هواداران به من لطف کردند اما ما بي‌غيرت نيستيم 

 بازيکن پرسپوليس بر اين عقيده است که پرسپوليس يک روز بد را در بازي با الهلال پشت سر گذاشت.

مهرداد پولادي تنها بازيکني بود که پس از بازي با الهلال لقب بي‌غيرت از سوي هواداران نگرفت و حسابي تشويق شد.مهرداد پولادي يکي از روزهاي خوبش را مقابل اين تيم عربي به نمايش گذاشت.او معتقد است که پرسپوليس اصلا خوب بازي نکرده است و اين حق الهلال بوده که با گرفتن سه امتياز از بازي خارج شود.

70 هزار نفر فقط تو را تشويق مي‌کردند.اين اتفاق در حالي افتاد که هواداران به همه بازيکنان لقب بي‌غيرت را دادند.

اصلا خوب بازي نکرديم. يکي از بدترين روزهاي پرسپوليس در ورزشگاه آزادي بود. فقط شرمنده هواداران شديم.اي کاش اين تشويق‌هايي که انجام شد با برد پرسپوليس همراه بود.ولي متاسفانه يک شکست تلخ را تجربه کرديم.

اما روز خوب مهرداد پولادي بود.واقعا اگر پرسپوليس مي‌برد شايد به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب مي‌شدي.

من خوب بودم اما وقتي يک تيم مي‌بازد همه بازيکنان مقصر هستند.اي کاش مي‌برديم.اما فکر نمي‌کنم که بازيکنان بي غيرت بوده باشند.من دارم با آنها زندگي مي‌کنم.بازي فوتبال است.ما در دور رفت نتايج خوبي گرفتيم اما فوتبال بي‌رحم است.همين ميثاق که اين روزها همه از او انتقاد مي‌کنند زانويش را براي تيم داده است.البته هوادار حق دارد.آنها کار و زندگي خود را ول مي‌کنند و مي‌آيند ورزشگاه. فقط يک بار ديگر مي‌گويم که بازيکنان بي غيرت نيستند و هواداران از روي احساس شعار مي‌دهند.

فکر مي‌کني چه اتفاقي افتاده که پرسپوليس اين طور نتيجه مي‌گيرد؟

البته بايد گفت که هواداران هم تا اندازه‌اي حق دارند.

متاسفانه روزهاي بد پرسپوليس است.ما دو بازي را با نتايج بدي در ليگ واگذار کرديم.روحيه بچه‌ها از لحاظ رواني پايين است.بايد هر چي سريعتر يک فکري شود.الان ديگر همه چيز دست ما نيست و بايد منتظر اتفاقات باشيم تا بتوانيم به عنوان تيم اول صعود کنيم.

به نظرت اين اتفاق مي‌افتد؟

صعود که مي‌کنيم اما به عنوان تيم اول شرايط خيلي سخت است.فرصت خيلي خوبي داشتيم که جشن صعود را بگيريم اما نشد.

براي فصل بعد تصميمي نگرفته اي؟

در پرسپوليس مي‌ماني يا...

هنوز تصميمي نگرفته ام.تمام فکر و ذکرم جام باشگاه‌هاي آسيا است.اميدوارم شرايطي فراهم شود تا بتوانم بهترين تصميم را بگيرم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان