نسخه شماره 2893 - 1391/01/29 -

 امروز و در آغاز دور برگشت مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا
 پرسپوليس کار صعود را يکسره مي‌کند 

تيم فوتبال پرسپوليس در چهارمين ديدارش در چارچوب مرحله ليگ قهرمانان آسيا امروز با الغرافه قطر ديدار مي‌كند و در صورت پيروزي برابر اين تيم راه صعودش به مرحله حذفي تا حد زيادي هموار خواهد شد.

به گزارش ايسنا، پرسپوليس ايران امروز و در چهارمين ديدارش در چارچوب مرحله ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه آزادي ميزبان الغرافه قطر است و مي‌تواند با كسب پيروزي برابر اين تيم صعود خود به مرحله حذفي را قطعي كند. اين تيم همچنين در اين صورت براي صعود به عنوان صدرنشين گروه تنها به يك امتياز از دو بازي پاياني‌اش نياز خواهد داشت.

در سوي ديگر ميدان الغرافه قطر نيز كه در تركيبش از حضور فرهاد مجيدي سود مي‌برد، اميد زيادي دارد تا با كسب پيروزي برابر پرسپوليس كار خود را براي صعود به مرحله حذفي راحت‌ كند. اين تيم هم اكنون تنها با كسب دو امتياز از سه بازي تيم سوم گروه است.

ديدار رفت تيم‌هاي پرسپوليس و الغرافه كه در قطر برگزار شد، با نتيجه‌ خوب سه بر صفر به سود سرخپوشان به پايان رسيد كه اين مساله اميد نماينده ايران را براي پيروزي در بازي برگشت كه در تهران برگزار مي‌شود ، بسيار بيشتر مي‌كند. ضمن اين كه بر اساس گفته مدير عامل باشگاه استقلال هواداران تيم آبي پوش تهراني نيز براي حمايت از پرسپوليس به ورزشگاه آزادي خواهند آمد كه اين مساله مي‌تواند در روحيه بازيكنان ايراني بسيار تاثيرگذار باشد.

پرسپوليس هم اكنون با هفت امتياز صدرنشين گروه D مسابقات و اميد اول صعود به مرحله حذفي است و تيم‌هاي الهلال عربستان با سه، الغرافه قطر و الشباب امارات هر دو با دو امتياز در رده‌هاي بعدي قرار دارند. ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و الغرافه روز سه‌شنبه ساعت 18 برگزار مي‌شود و ديگر ديدار اين گروه را تيم‌هاي الهلال و الشباب با يكديگر برگزار مي‌كنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان