نسخه شماره 2893 - 1391/01/29 -

 سارق بدشانس، هنگام سرقت پايش شكست 

ماموران سارق منزلي را كه حين فرار از محل سرقت از ناحيه پا دچار شكستگي شده بود را دستگير كردند.

به گزارش ايسنا، ماموران كلانتري 103 گاندي در 21 فروردين ماه سال‌جاري از طريق دريافت پيام از مركز فوريت‌هاي پليسي 110 در جريان دستگيري سارقي در يك منزل قرار گرفتند كه آنان پس از دريافت خبر به محل حادثه در خيابان دانشگاه اعزام شدند. ماموران كلانتري با حضور در صحنه حادثه دريافتند كه مردي قصد سرقت از منزلي را داشت اما درحين فرار و پريدن از روي ديوار از ناحيه پا دچارشكستگي شده است كه ماموران كلانتري پس از دستگيري اين سارق او را براي درمان به بيمارستان منتقل كرده كه اين سارق پس از بهبودي براي انجام تحقيقات پليسي به كلانتري منتقل شد. متهم در اعترافات خود در مورد شيوه و شگرد سرقت خود عنوان كرد كه با پرسه‌زدن در محلات مختلف و شناسايي محل‌هاي خلوت و منازل خالي از سكنه از طريق بالارفتن از ديوار يا لوله‌هاي گاز وارد حياط خلوت ساختمان‌ها شده و پس از بازكردن در منازل مسكوني اقدام به سرقت طلا و اشياء قيمتي كم حجم مي‌كرد. ماموران كلانتري در ادامه تحقيقات از متهم دريافتند كه اين سارق روز سرقت به داخل اين منزل رفته كه در حين سرقت وسايل، متوجه حضور صاحب خانه مي‌شود كه با استفاده از گاز اشك‌آور و چاقو صاحبخانه را تهديد مي‌كند.

تحقيقات نشان داد كه اين متهم پس از ورود به حياط قصد داشت كه خود را از بالاي ديوار به كوچه برساند كه پس از پريدن از روي ديوار از ناحيه پا دچار شكستگي شده و زمين گير مي‌شود.

به گزارش ايسنا ماموران كلانتري در بررسي سوابق متهم دريافتند كه وي يكي از سابقه‌دارترين متهمان در زمينه سرقت منزل است كه تا به حال 30 باراز سوي پليس دستگير شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان