نسخه شماره 2875 - 1390/12/23 -

 اعلام اولويت هاي جديد عمره مفرده در فروردين ماه 

مديرکل حوزه رياست سازمان حج و زيارت از اعلام اولويت هاي جديد "عمره مفرده" در فروردين ماه 91 خبر داد. علي اکبر غيرتي در گفت وگو با  فارس با اعلام اين خبر اظهار داشت: دور جديد پذيرش دارندگان اولويت هاي عمره تا اولويت 250 از روز جمعه 19 اسفند ماه جاري آغاز شده است. وي خاطرنشان کرد: اعزام زائراني که در اين دور اقدام به پذيرش در کاروان هاي عمره مفرده مي کنند از 27 ارديبهشت ماه 91 آغاز خواهد شد.
مديرکل حوزه رياست سازمان حج و زيارت تصريح کرد: اعلام اولويت هاي جديد عمره مفرده و پذيرش دارندگان اولويت هاي پس از 250 از فروردين ماه 91 آغاز مي شود و اين دسته از افراد مي توانند براي اعزام پس از 27 ارديبهشت ماه، اقدام به ثبت  نام در کاروان ها کنند. شايان ذکر است با پايان يافتن پذيرش و اعزام دارندگان اولويت 1 تا 300، پذيرش و اعزام اولويت هاي جديد افرادي که در سال جاري اقدام به ثبت نام عمره مفرده کرده اند، آغاز مي شود.

اعزام روزانه 115 کاروان به عتبات عاليات در ايام نوروز

مديرکل بين الملل و راهبري امور زيارتي سازمان حج و زيارت گفت: همزمان با ايام تعطيلات نوروز، روزانه 115 دستگاه اتوبوس به عتبات عاليات عراق اعزام مي شوند. حجت الاسلام مهدي شهسواري در گفت وگو با  فارس با بيان اين مطلب اظهار داشت: در طول سال، به صورت روزانه 92 دستگاه اتوبوس زائران کشورمان به عتبات عاليات عراق اعزام مي شوند. وي با اشاره به افزايش تقاضا براي تشرف به عتبات عاليات همزمان با ايام نوروز خاطرنشان کرد: براي پاسخگويي به حجم تقاضاي تشرف به عتبات در اين ايام، ميزان اعزام به عتبات عاليات عراق در تعطيلات نوروزي به روزنانه 115 و در برخي از روز ها به 120 دستگاه افزايش خواهد يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان