نسخه شماره 2820 - 1390/10/13 -

 رويانيان:
 پرسپوليس کهکشاني شده است 

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تمام کارهايي که تاکنون انجام داده ام نظير حضور دنيزلي، جذب مهدوي کيا و برطرف شدن مشکلات تنها بخشي از گام اول من بود.
به گزارش فارس محمد رويانيان درباره آخرين شرايط باشگاه پرسپوليس صحبت هايي را مطرح کرد.
مديرعامل باشگاه گفت: برخي ها مي گويند با رفتن ليدرها، آوردن دنيزلي، مهدوي کيا و بازيکنان جديد و برخي اقدامات در باشگاه 3 يا 4 گام برداشته ام اما اينطور نيست. من تاکنون فقط يک گام براي پرسپوليس برداشته ام البته اين گام من هنوز تکميل نشده و قسمتي از آن مانده است. گام هاي بزرگ ديگري در راه است که سعي خواهيم کرد آنها را محکم برداريم تا دل هواداران شاد شود
وي ادامه داد: حرف من با هواداران پرسپوليس اين است که اگر زنده بمانم و فصل آينده در پرسپوليس باشم آن وقت پرسپوليس واقعي را ببينيد و لذت ببريد چون برنامه هاي خوب و گسترده اي براي اين تيم داريم. برخي صحبت هاي غيرواقعي و ضعيف مطرح مي کنند و من از آنها گله دارم. افرادي که در پرسپوليس بوده اند  صحبت هايي ضعيف و غير واقعي انجام مي دهند و حرف هايي به زبان ميآورند که درست نيست. اميدوارم پيشکسوتان پرسپوليس و آنهايي که در گذشته بازيکن و مربي پرسپوليس بوده اند شتاب زده برخورد نکنند.
وي با اشاره به حضور دنيزلي در پرسپوليس گفت: متاسفانه برخي ها با وجود اعلام مسئولان باشگاه هنوز نمي خواهند باور کنند که قيمت دنيزلي از اينکه مي گويند کمتر است. متاسفانه کساني که در پرسپوليس هستند و بودند نيز اين حرف ها را مي زنند اما همه آنها کذب است. دنيزلي در جلسه اي با ما صحبت کرد و قيمت خود را به خاطر اعتقاداتي که داشت پايين آورد. 
رويانيان عنوان کرد: من با رفتنم به ترکيه که برخي ها درباره اين موضوع حرف زدند دست دلال ها را قطع کردم و قيمت دنيزلي را پايين آوردم. آيا اين کار بد بود؟ از همه مهمتر به احساسات طرفداران احترام گذاشتم و سپس براي استحکام پرسپوليس مهدوي کيا را آوردم تا پرسپوليس با حضور بازيکنان خوب، خلاق،  مستعد و باتجربه کهکشاني شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان