نسخه شماره 2734 - 1390/06/28 -

 عضو کميسيون عمران مجلس:
 دولت جدول اعتبارات پرداخت شده به مترو را مستند ارائه کند 

عضو کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در خصوص اخباري که مبني بر اعتبارات تخصيص داده شده به مترو از سوي دولت اعلام شده گفت: مسئولاني که از پرداخت اعتبارات مترو و حمل ونقل عمومي خبر داده اند، بايد بعد از تعطيلات مجلس به کميسيون آمده و جداول و اسناد خود را ارائه کنند.
محمد رضا حسين نژاد ضمن بيان اين مطلب به"تهران سما" افزود: موضوع ترافيک تهران هر روز جدي تر مي شود و لازم است دولت به طور واقعي از توسعه حمل و نقل عمومي حمايت کند. چراکه تهران فقط يک شهر نيست بلکه پايتخت و آبروي کشور است.
اين نماينده مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: اجراي هدفمندي يارانه ها، تنگناهايي را براي حمل و نقل عمومي ايجاد کرده که لازم است شهرداري اين مشکلات را به مجلس بياورد و دولت نيز در راستاي حل آنها اقدامي جدي انجام دهد.
وي همچنين تاکيد کرد: مردم تهران بيش از حد توانشان در سختي هستند و بار مشکلات کل کشور را به دوش مي کشند. در اين شرايط اختلاف سليقه ها و اختلاف نظرها بايد کنار گذاشته شود و مسئولان به فکر حل مشکلات مردم باشند.
حسين نژاد در ادامه اظهار داشت: مجلس حساسيت زيادي بر موضوع توسعه مترو تهران و ديگر کلانشهرهاي کشور دارد و از اين رو طي جلسه اي نماينده اي از دولت و شهرداري را دعوت کرده تا بار ديگر علل عدم پرداخت مصوبات قانوني براي توسعه مترو و حمل و نقل عمومي مورد بررسي قرار بگيرد. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان