نسخه شماره 2732 - 1390/06/26 -

 آغاز طرح ويژه «برخورد با موتورسواران متخلف» در پايتخت 

رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به طرح ويژه راهور تهران براي برخورد با موتورسواران متخلف گفت: در آستانه آغاز سال جديد تحصيلي و در راستاي افزايش انضباط  بخشي، برخورد با موتورسيکلت سواران متخلف به صورت جدي در پايتخت بزودي آغاز مي شود.
سردار حسين رحيمي روز گذشته در گفت وگو با ايسنا، با اشاره به اينکه طي ماه هاي گذشته آموزش هاي لازم به موتورسواران در خصوص رعايت قوانين و مقررات رانندگي و خصوصا استفاده از کلاه ايمني داده شده است گفت: بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته در آستانه مهرماه و طي روزهاي آتي طرح ويژه ساماندهي و برخورد موتورسواران متخلف در پايتخت اجرا مي شود.
وي با اشاره به اينکه تعداد قابل توجهي نيروي کمکي براي اجراي اين طرح بکارگيري مي شود، افزود: از هم اکنون به تمامي موتورسواران هشدار مي دهيم که قوانين و مقررات رانندگي را حتما رعايت کرده و قطعا پليس در اين خصوص با تخلفاتي از جمله عدم استفاده از کلاه ايمني و تجاوز به گذرگاه عابر پياده و تردد در پياده روها بدون اغماض برخورد خواهد کرد.
رييس پليس راهور تهران با اشاره به اين که تردد موتورسيکلت ها در پياده رو علاوه بر توقيف و جريمه، 5 امتياز منفي نيز براي راکب به همراه دارد تصريح کرد: اجراي اين طرح در راستاي افزايش ايمني تردد دانش آموزان در مهرماه و افزايش انضباط ترافيکي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان