نسخه شماره 2710 - 1390/05/27 -

 استيلي: کريمي اخراج نمي شد، مي برديم 

حميد استيلي پس از توقف پرسپوليس برابر مس سرچشمه گفت که شعارهاي تماشاگران تمرکز بازيکنان پرسپوليس را گرفته بود.
به گزارش ايسنا، استيلي پس از تساوي دو بر دو تيمش مقابل مس سرچشمه در هفته چهارم ليگ برتر در فوتبال شديم. با بحراني که در تيم داريم خوردن دو گل آن هم از روي اشتباهات فردي خيلي برايمان سخت تمام شد اما پس از آن توانستيم با تعويضهايي که انجام داديم تيم را جمع کنيم و با وجود تمام شعارهايي که تمرکزمان را به هم مي ريخت بازي را به تساوي بکشانيم.
استيلي ادامه داد: اگر کريمي اخراج نمي شد مي توانستيم بازي را ببريم. با اين حال ما در اين بازي مهاجم نداشتيم و اين موضوع کمي ما را اذيت کرد.
سرمربي پرسپوليس با بيان اين که فکر نمي کردم پس از آمدنم به پرسپوليس آنقدر جو ورزشگاهها بد باشد گفت: ما به جاي اين که بياييم در برنامه نود نظر سنجي بگذاريم بايد براي فوتبالمان کار فرهنگي انجام دهيم تا ورزشگاه هاي ما از اين وضعيتي که به آن دچار شده اند خارج شوند چرا که اين شرايط اصلا به نفع فوتبال ما نيست. من پس از اين که از سوي کميته فني انتخاب شدم فکر نمي کردم جو ورزشگاهها آنقدر بد باشد و کارکردن براي ما سخت شود.
حميد استيلي درباره دو تعويض تيمش در نيمه نخست هم گفت: تعويض هايي که انجام داديم به دليل اشتباهات فردي بازيکنان بود و تصميم داشتيم که با انجام آن تعويضها به تيم شوک بدهيم و البته دو تعويض مان به خاطر همين اشتباهات سوخت شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان