نسخه شماره 2635 - 1390/02/26 -

 مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس:
 متاسفانه رئيس پيشين کميته انضباطي به مسائل حقوقي آشنايي ندارد  

مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس در واکنش به اظهارات رئيس پيشين کميته انضباطي گفت: از شواهد پيداست که آقاي شريفي مي خواهد با اين حرف ها رودرروي کاشاني قرار گيرد.
به گزارش فارس، مصطفي شکري درباره صحبت هاي مجتبي شريفي رئيس سابق کميته انضباطي فدراسيون فوتبال عنوان کرد: دوست نداشتم دوباره در اين باره حرفي بزنم اما ما از اول راه با آقاي شريفي مشکل داشتيم. متاسفانه ايشان به مسائل حقوقي آشنايي لازم را ندارد چون تحصيلات لازم را ندارد. آقاي شريفي در رشته فلسفه و کلام انساني درس خوانده و انتظار نداريم که ايشان به همه چيز مشرف باشد.
وي افزود: با اين توضيح نبايد درباره از اظهارات تعجب کرد اما آقاي شريفي بداند من به عنوان وکيل کاشاني و باشگاه وظيفه خودم مي دانم که از حق و حقوق سرپرست باشگاه دفاع کنم و اين يک مورد طبيعي است.
شکري تاکيد کرد: شخصا به شريفي علاقه خاصي دارم چون با ايشان کار کرده ام. اميدوارم اين مسئله به زوي زود پايان يابد و هر روز با حرف هاي جديد انعکاس آن بدتر نشود چون به نفع آقايان نيست.
شکري خاطرنشان کرد: به نظر من آقاي شريفي با اين کارها مي خواهد رو در روي کاشاني قرار گيرد که موفق به اين کار نمي شود. من يک سوال دارم، برگزاري جلسه به چه منظور است؟ به اين منظور است که همه بنشينند، حرف هايشان را بزنند و به يک نتيجه خوب براي موفقيت برسند. شايد در جلسه هيات رئيسه خيلي از مسائل باشد که من از آن ماجرا بي خبرم اما به آقاي شريفي مي گويم اين رفتارها در شان ايشان نيست و او هرگز نمي تواند کاشاني را مجاب کند تا رو در روي او قرار گيرد. من به عنوان وکيل کاشاني و باشگاه پرسپوليس در خدمت ايشان هستم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان