نسخه شماره 2628 - 1390/02/18 -

 برنامه هاي تيم ملي فوتسال اعلام شد
 مذاکره براي ديدار با ستارگان جهان در تهران 

برنامه اردوها و بازي هاي تيم ملي فوتسال تا آبان ماه امسال اعلام شد.
به گزارش ايسنا، اردوي تيم ملي فوتسال ايران از روز يکشنبه 18 ارديبهشت ماه در تهران آغاز مي شود. اين در حالي است که حسين سمش، سرمربي اين تيم براي شرکت در اجلاس سالانه مدرسين فوسال فيفا، شنبه عازم مادريد اسپانيا مي شود و اردوي تيم ملي زير نظر علي صانعي برگزار مي شود.
اجلاس سالانه مدرسين فوتسال، همه ساله براي به روز شدن اطلاعات مربيان برگزار مي شود و اجلاس امسال تا جمعه 23 ارديبهشت به طول خواهد انجاميد و از شنبه ( 24 ارديبهشت)، حسين سمش به اردوي تيم ملي ملحق خواهد شد.
بازيکنان تيم ملي فوتسال ايران، در طول اردوي خود در تهران که تا نهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت، در هر نوبت صبح و عصر تمرين مي کنند. برنامه تمرين صبح ها بدنسازي و بعدازظهرها تمرين تاکتيکي است.
تيم ملي فوتسال 9 خرداد براي شرکت در رقابت هاي پنج جانبه چين، عازم اين کشور خواهد شد. اين تورنمنت با حضور تيم هاي ايران، روماني، برزيل، ژاپن و کشور ميزبان برگزار خواهد شد. در پايان اين تورنمنت به همه تيم ها، با توجه به رده بندي نهايي، جوايزي تعلق خواهد گرفت.
به گزارش ايسنا، تيم ملي پس از بازگشت از چين تا شهريور ماه استراحت خواهد کرد تا در اين ماه با عزيمت به تايلند، در تورنمنت شش جانبه اين کشور که با حضور تيم هاي ايران، تايلند، روسيه، ايتاليا، اسپانيا و ژاپن برگزار مي شود شرکت کند.
بازيکنان تيم ملي فوتسال پس از بازگشت از تايلند به مدت دو ماه در اختيار باشگاه هاي خود قرار مي گيرند تا در آبان ماه، براي شرکت در جام جهاني کوچک، عازم برزيل شوند. اين رقابت ها با حضور 16 تيم برتر دنيا در رنکينگ فيفا در برزيل برگزار مي شود.
همچنين عباس ترابيان رييس کميته فوتسال فدراسيون فوتبال، در حال مذاکره براي دعوت از تيم ستارگان فوتسال جهان به ايران براي انجام دو ديدار دوستانه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان