نسخه شماره 2627 - 1390/02/15 -

 شکايت از افت کيفيت نان در استان کرمانشاه 

استاندار کرمانشاه گفت: حتي يک ريال از بودجه عمراني سال 1389 استان نبايد برگشت بخورد، در غير اين صورت با دستگاه هاي مربوطه برخورد مي شود.
به گزارش ايسنا، سيد دادوش هاشمي در جلسه شوراي اداري استان اظهار داشت: تغييرات خوبي در استان در حال انجام است; به عنوان نمونه در بخش مسکن مهر که 1/5 سال پيش رتبه 29 را در کشور داشتيم اکنون به رتبه اول رسيده ايم. در بخش توسعه صادرات جز استان هاي برتريم و در زمينه ايجاد اشتغال نيز سال گذشته استان سوم کشور بوديم.
استاندار کرمانشاه همچنين بر تقويت ارتباط مديران استان با مردم تاکيد کرد و گفت: مديران بايد ارتباط با مردم و ملاقات هاي عمومي را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وي بر تقويت نظارت بر قيمت کالاها و خدمات در سطح استان نيز تاکيد کرد و گفت: احساس مي شود قيمت برخي کالاها در استان در حال افزايش است و نظارت ها مقداري ضعيف شده که بايد اين امر توسط دستگاه هاي مسئول رسيدگي شود.
هاشمي افزود: کيفيت نان نيز اگر چه چندي پيش ارتقا» يافته بود، اما باز در حال کم شدن است که بايد رسيدگي شود. هاشمي با بيان اين که دستگاه ها براي جذب بودجه عمراني سال 1389 تا پايان تيرماه فرصت دارند، گفت: نبايد يک ريال از اين بودجه عمراني استان برگشت بخورد. از هيچ دستگاهي اين امر پذيرفتني نيست.
هاشمي بر زيباسازي چهره شهرهاي استان تاکيد کرد و از فرمانداران و شهرداران استان خواست به اين موضوع توجه ويژه اي داشته باشند. وي گفت: متاسفانه شاهديم با بارش باران، آب گرفتگي معابر و بعضا خانه ها پيش مي آيد که شهرداري و شرکت آب و فاضلاب بايد براي اين موضوع چاره انديشي کنند. هاشمي در ادامه خطاب به مديران، گفت: جلساتي که برگزار مي کنيد بايد خروجي مناسبي داشته باشد و براي توسعه استان مفيد باشد. بايد کيفيت جلسات مطرح باشد نه کميت آنها.


نسخه چاپي ارسال به دوستان