نسخه شماره 2623 - 1390/02/11 -

 پرويز مظلومي:
 عمران زاده نمي تواند در تمرينات شرکت نکند 

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: عمران زاده نمي تواند به تمرينات استقلال نيايد، چون با باشگاه قرارداد دارد.
به گزارش فارس، پرويز مظلومي در خصوص آخرين شرايط تيم استقلال صحبت هايي را انجام داده که در زير مي خوانيم.
شرايط تيم استقلال چه طور است؟
همان طور که ديديد در بازي با شاهين تلفات زياد داديم، ولي طي دو سه روز آينده هوار ملامحمد، سيدصالحي،  فرهاد مجيدي و آرش برهاني به تيم ما ملحق مي شوند. البته مجتبي جباري نيز از ناحيه بيني دچار مشکل است و بايد عکس بگيرد. اميدوارم براي ديدار با السد بتوانيم تيم را جمع و جور کنيم و براي بازي با نماينده قطري آماده شويم.
قبول داريد که بازي سختي در خانه السد پيش روي استقلال است؟
بله. بايد حداقل يک امتياز در قطر بگيريم و بازنده نباشيم. از اين تيم شناخت داريم. آنها تيم خوبي هستند و نشان داده اند که بي دليل نيست که در ليگ کشور خود جزو بالانشينان هستند. بايد در 2 بازي آينده که پيش رو داريم، ناکامي بازي هاي گذشته را جبران کنيم. براي ما مهم نيست که اول گروه باشيم يا دوم. تنها فکر ما صعود به مرحله بعد است. بازي براي ما بسيار حساس است و به قولي ديدار مرگ و زندگي محسوب مي شود.
در تمرينات بازيکنان براي استراحت به شما التماس مي کردند. آيا تيم  مظلومي خسته است؟
اگر نظر من را مي پرسيد مي گويم بدن بازيکنانم تحليل رفته است. واقعا در تمرين همه ديدند که بازيکنان چه التماسي مي کردند که تمرين را تعطيل کنيم، اما مجبوريم تمرين داشته باشيم چون زمان براي ما محدود است. اين فرسودگي و خستگي روي تيم هايي که در آسيا هستند نمود پيدا کرده  و هر 4 تيم به مشکل خورده اند.
تکليف حنيف عمران زاده چه شد؟
اين بازيکن جلسه دارد و از اين پس برخوردهاي انضباطي ما شديدتر خواهد شد. بازيکني که بخواهد خارج از چارچوب قوانين تيم رفتار کند، قطعا برخورد ما را شاهد خواهد بود.
ظاهرا عمران زاده از نيمکت نشيني ناراحت است و اعلام کرده بود حتي اگر باشگاه اخراجش هم نمي کرد به تمرين نمي آمد.
عمران زاده نمي تواند به تمرينات نيايد. او قرارداد دارد و به عنوان يک بازيکن حرفه اي بايد مطيع قراردادش باشد. امروز راجع به اين بازيکن تصميم گرفته خواهد شد.
دسوزا چه طور؟
دسوزا تکليفش توسط کميته انضباطي باشگاه مشخص مي شود و ظاهرا جريمه اي براي او در نظر گرفته شده و مطالعه مي کنيم که ببينيم نيازي هست اصلا اين بازيکن به تمرينات بيايد يا خير.
به عنوان سرمربي استقلال از خط دفاع تيم راضي هستيد؟
هنوز سر حرفم هستم و دوباره مي گويم که ما فوتبال تهاجمي بازي مي کنيم. دوست دارم که در يک مسابقه 4 گل بزنيم و 3 گل بخوريم. از ابتدا هم دنبال اين هدف بودم. فوتبال همين است. دوست داريم بازي هايمان هميشه پرگل باشد و در بازي با شاهين بعد از چند هفته تيم مان نتوانست گلزني کند اما گل هم نخورديم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان