نسخه شماره 2605 - 1390/01/21 -

 معاون حمل ونقل و ترافيک شهرداري تهران خبر داد :
 احداث رينگ دسترسي دور تا دور بوستان ولايت 

معاون حمل ونقل و ترافيک شهرداري تهران گفت: با احداث بوستان ولايت، براي آنکه معابر و خيابان هاي منطقه 19 با مشکل افزايش ترافيک و تردد مواجه نشوند ، يک رينگ دسترسي دور تا دور بوستان ولايت در دست احداث قرار دارد و در تلاشيم همزمان با بهره برداري از فاز نخست اين مجموعه، رينگ دسترسي آن را هم به بهره برداري برسانيم.
مهندس سيدجعفر تشکري هاشمي در گفت وگو با "تهران سما" با بيان اين مطلب اظهار کرد: اين رينگ دسترسي طراحي شده که دور تا دور بوستان ولايت در دست ساخت قرار دارد سبب تعديل ترافيک خواهد شد تا شهروندان بتوانند راحت تر و سريع تر خود را به اين مجموعه بزرگ فضاي سبز، تفريحي و فرهنگي برسانند و مردم منطقه نيز بتوانند از اين طريق به راحتي وارد بوستان ولايت شوند.
وي ادامه داد: همچنين طرح هاي ايجاد دسترسي مستقيم از بزرگراه هاي شهيد نواب و شهيد تندگويان و خيابان هاي شهيد لطيفي و زمزم به اين مجموعه در دست بررسي و مطالعه است تا از هر يک از معابر که امکانش وجود داشته باشيد بتوانيم دسترسي هاي مستقيم به مجموعه بوستان ولايت ايجاد کنيم.
تشکري هاشمي با بيان اينکه طرح ديگري نيز براي ايجاد دسترسي هاي بيشتر به اين مجموعه در دست مطالعه قرار دارد گفت : در صورتي که براساس مطالعات و کار کارشناسي امکان پذير باشد نسبت به ادامه بزرگراه بعثت از مجموعه پادگان قلعه مرغي و اتصال آن به بزرگراه جوانه اقدام خواهد شد.
وي افزود: همچنين اتصال دسترسي هاي محلي منطقه 19 به يکديگر و اتصال بين شريان هاي اصلي اين منطقه براي تسهيل تردد ها به مجموعه بوستان ولايت در دستور کار قرار دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان