تبلیغاتنسخه شماره 1740 - 1386/11/28 -
صلاحيت 300کانديداي ديگر تاييد شد
احتمال جنگ لبنان با اسرائيل
مجلس تصميم گيري درباره بنزين را به دولت واگذار کرد
رحلت آيت الله توسلي در حين دفاع از امام خميني(ره)
گروه سياست: جلسه ديروز مجمع تشخيص مصلحت نظام روز گذشته در حالي به پايان رسيد که در ميانه جلسه، آيت الله توسلي رئيس دفتر امام (ره) و از همراهان ديرين بنيانگذارانقلا ب، سخنان خود را در اين جلسه به پايان نبرد و به دليل عارضه قلبي به بيمارستان منتقل شد اما ساعاتي بعد خبر رسيد که مراحل درمان وي به نتيجه نرسيد و متاسفانه ايشان پس از سال ها خدمت به اسلا م و انقلا ب درگذشت.
آيت الله محمدرضا توسلي متولد 1309 هجري شمسي بود که از زمان ورود امام (ره) به قم از اعضاي ارشد دفتر معظم له بود و عضويت در چند دوره مجمع تشخيص مصلحت نظام، شوراي بازنگري قانون اساسي و مجلس خبرگان را در کارنامه خويش داشت. وي از نزديک ترين ياران امام بود که تا آخرين روزهاي عمر خويش مسووليت دفتر حضرت امام (ره) در جماران را به عهده داشت و همواره در دفاع از امام و آرمان هاي وي پيشقدم بود.
مجيد انصاري گفت: آيت الله توسلي درباره امام (ره) و انديشه ايشان بسيار متعصب بود و تحمل کوچک ترين خدشه به انديشه، شخصيت و بيت امام (ره) را نداشت.
مجيد انصاري، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، درباره آن چه در جلسه صبح ديروز مجمع تشخيص مصلحت نظام اتفاق افتاد، با بيان اين مطلب، افزود: ايشان صبح ديروز زودتر از همه در جلسه مجمع حاضر شدند و به عنوان نطق قبل از دستور مشغول صحبت شدند، صحبتي خوبي را نيز داشتند، ايشان از مردم به خاطر حضور در مراسم 22 بهمن تشکر کردند و به دليل شهادت شهيد مغينه به مقام معظم رهبري تسليت گفتند.
وي افزود: آيت الله توسلي درباره انديشه امام(ره)، تفکرات ضد ارتجاعي و ضد خرافي بنيانگذار حجمهوري اسلامي ايران سخن گفتند و منزلت و جايگاه بيت حضرت امام(ره) به خصوص حجت الاسلام و المسلمين سيد حسن خميني را يادآور شدند و تاکيد کردند ...
» ادامه
زمانه از ملت ايران، ملتي فراموشکار نساخته است
بيت امام اهل بيت انقلابند
وقتي در دي ماه 1356 روزنامه اطلاعات اقدام به انتشار مقاله موهن به حضرت امام(ره) کرد، آمران،ناشر و نويسنده مقاله، امام را شخصيتي فراموش شده در جامعه ايران تلقي مي کردند و تصورمي کردند که با انتشار آن مطلب، تير خلاص به آخرين اميدهاي باقي مانده به امام ...
» ادامه
سازمان بازرسي کل کشور موانع سرمايه گذاري را بررسي مي کند
سازمان بازرسي کل کشور طبق دستورالعمل 7 ماده اي رئيس قوه قضائيه مسائل مربوط به اجراي سياست هاي کلي اصل 44 و موانع سرمايه گذاري در کشور را بررسي مي کند.
به گزارش روابط عمومي سازمان بازرسي کل کشور، حجت الا سلا م والمسلمين نيازي، رئيس سازمان بازرسي کل ...

» ادامه
معاون حقوقي و امور مجلس وزير کشور:
وزارت کشور در صدد تدوين يک شيوه نامه تبليغي است
معاون حقوقي و امور مجلس وزير کشور گفت: هر گونه خيانت به آراي مردم يک جرم آشکار و حرام به شمار مي رود و هيچ کس حق ندارد در اين انتخابات که يک مانور قدرت محسوب مي شود، تخلفي کند.
به گزارش ايسنا حجت الاسلام موسي پور که در همايش مشترک هيات هاي اجرايي و ...

» ادامه
سازمان بازرسي کل کشور موانع سرمايه گذاري را بررسي مي کند
سازمان بازرسي کل کشور طبق دستورالعمل 7 ماده اي رئيس قوه قضائيه مسائل مربوط به اجراي سياست هاي کلي اصل 44 و موانع سرمايه گذاري در کشور را بررسي مي کند.
به گزارش روابط عمومي سازمان بازرسي کل کشور، حجت الا سلا م والمسلمين نيازي، رئيس سازمان بازرسي کل ...

» ادامه
aتحزب ابزاري قدرتمند براي نقد قدرت سياسي
در جامعه اسلامي تحزب با ويژگي هاي اخلاقي و آموزه هاي ديني همراه است، و هدف از حزب در مجموعه فعاليت هاي سياسي خود کسب قدرت براي خدمت بر مردم مي باشد. يعني حزب در خدمت مردم معناي واقعي تحزب در انديشه سياسي اسلام است.
زيرا تمام مجموعه سياسي جامعه بايد ...

» ادامه
فاطمه کروبي خواستار شد
تاييد صلا حيت نهايي کانديداهاي زن از سوي شوراي نگهبان
دبيرکل مجمع اسلامي بانوان خواستار وسعت نظر شوراي نگهبان در بررسي صلاحيت کانديدا هاي زن جهت حضور گسترده زنان در عرصه رقابت انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي شد.
به گزارش ايسنا، فاطمه کروبي ضمن قدرداني از تلاش هاي شوراي نگهبان که مويد جايگاه واقعي ...

» ادامه
اعلام اسامي نامزدهاي تاييد صلاحيت شده ميان دوره اي خبرگان
ستاد انتخابات کشور طي اطلاعيه اي اسامي و تعداد داوطلبان تاييد صلاحيت شده انتخابات ميان دوره اي چهارمين دوره مجلس خبرگان را 13 نفر اعلام کرد.
به گزارش ايسنا، به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور متن کامل اين اطلاعيه به شرح زير است:
تعداد کل داوطلبان ...

» ادامه
نامه شوراي نگهبان به احمدي نژاد:
نظريات شورا پيش ازطي شدن مراحل قانوني قابل اجرا نيست
شوراي نگهبان خطاب به احمدي نژاد، رييس جمهوري اسلامي ايران يادآور شد که اصل 113 قانون اساسي به اين معني نيست که رييس جمهور مي تواند مستقيما و بدون قانون مصوب مجلس، اقداماتي که متوقف بر تصويب مجلس است را انجام دهد.
به گزارش ايسنا، متن نامه شوراي نگهبان ...

» ادامه
سفر نخست وزير امارات به ايران
تلويزيون دوبي از سفر نخست وزير امارات متحده عربي به ايران خبر داد.
به گزارش ايسنا در دوبي، طبق گزارش تلويزيون دوبي در برنامه خبري صبح ديروز شيخ محمد بن راشد آل مکتوم نخست وزير امارات متحده عربي در چند روز آينده به ايران سفر خواهد کرد.
اين اولين سفر ...

» ادامه
بودجه 87، يک دولت و دو مجلس
قانون بودجه سال 1387 را مي توان از بسياري جهات، منحصر به فرد دانست. انحلال سازمان مديريت و برنامه ريزي، که براي چند دهه مهمترين نقش را در برنامه ريزي هاي کلان اقتصادي بر عهده داشت، عملا باعث شد تا نحوه تهيه و تدوين لايحه بودجه سال آينده با پرسش هاي ...
» ادامه
سياست
درباره نوبل اقتصاد در سال 2007
جهان
آمادگي حماس براي بررسي آتش بس مشروط با اسرائيل
اقتصاد
آغاز به کار 3 بانک خارجي در ايران
حوادث
کشف جسد مثله شده زني مجهول الهويه
زنان
عامليت زنان و توسعه
گفت و گو
شجاعت و تدبير از اصول مديريتي امام(ره) بود
شهرستان ها
خراسان جنوبي سرزمين طلاي سرخ
فرهنگ
1400 کپي غير مجاز سنتوري کشف شد
جامعه
زير خط فقرمطلق رسمي و کارشناسي
ورزش
تکليف کادر فني تيم ملي فوتبال را مشخص کنيد
مجلس
تاسف اقليت مجلس از اهانت به ساحت بيت امام (ره)

شيدراوي - نرم افزار ايجاد نشريه الکترونيکي و نشر الکترونيک