نسخه شماره 2192 - 1388/07/19 -


برخي ها نگذاشتند بهترين مربي آسيا شوم


دايي چهارمين مهاجم تاريخ آسيا

هفته يازدهم ليگ برتر فوتبال
نبرد سرخپوشان با بازيکنان مجيد کامپيوتر


کرانچار: به بازيکنان با روحيه بازي مي دهم


مجيد جلالي: 6 بازيکن مصدوم داريم


ليست 18 نفره بازيکنان پرسپوليس مشخص شد


احتمال محروميت مس از ميزباني جام باشگاه هاي آسيا


تربيت يزد رفع تعليق شد


رمضاني: عزيزي مقابل همه استعفا کرد


اخبار کوتاه


 برخي ها نگذاشتند بهترين مربي آسيا شوم  

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: همچون هادي عقيلي معتقدم نفوذ کشورها در مديريت AFC مي تواند در انتخاب برترين ها تاثيرگذار باشد.
به گزارش ايسنا، امير قلعه نويي درباره قرار گرفتن نام هادي عقيلي در فهرست 15 نفره نامزدهاي انتخاب برترين بازيکن سال آسيا گفت: اين افتخاري براي فوتبال ايران است که نام عقيلي در اين فهرست قرار گرفته است. در حالي که در سال هاي گذشته بازيکناني چون مهدوي کيا و عزيزي از ايران به اين عنوان رسيده اند. من هم با بخشي از حرف هاي هادي عقيلي که گفته AFC براساس روابط بهترين ها را انتخاب مي کند، موافقم. اين حرفي که عقيلي زده سر من آمد و کساني که براي من شناخته شده اند از داخل اعمال نفوذ کردند و نگذاشتند که من به حقم برسم و به عنوان بهترين مربي سال آسيا انتخاب شوم.
قلعه نويي درباره انتقاد منصور ابراهيم زاده از حرف هاي او پس از کنفرانس مطبوعاتي که هر دو تيم مقابل را به استفاده از تاکتيک اوت دستي متهم کرده بودند، گفت: اين بازي را هم تلويزيون پخش کرد و هم اينکه 90 صحنه هايي از آن را پخش کرد. من مي خواهم اين سوال را مطرح کنم، مگر استفاده از تاکتيک اوت دستي کار اشتباهي است؟ ما در بازي با سايپا گل دوم مان را بر روي اوت دستي به ثمر رسانديم. خوب است آدم ها قبل از اينکه جواب حرفي را بدهند اول حرف ها را تجزيه و تحليل کنند. ما به غير از اوت دستي 9 شوت به سمت دروازه ذوب آهن زديم و پنج، شش موقعيت گل داشتيم. اگر نخواهيم از اين تاکتيکي که داريم استفاده کنيم، مثل اين مي ماند به بازيکني که به خوبي سانتر مي کند، بگوييم سانتر نکن. ما در بازي با سپاهان يک اوت انداز داشتيم و ذوب آهن دو اوت انداز.


 دايي چهارمين مهاجم تاريخ آسيا  

بازيکن تيم ملي عربستان به عنوان برترين مهاجم تاريخ فوتبال آسيا انتخاب شد.
به گزارش فارس، سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در راي گيري که از روز دوم شهريور آغاز شد و در روز هجدهم مهر به پايان رسيد، انتخاب برترين مهاجم آسيا را به کاربران اينترنتي واگذار کرد.
در اين راي گيري 10 نامزد حضور داشتند که در پايان سامي الجابر، مهاجم تيم ملي عربستان با 662728 راي يعني بيش از 51 درصد آرا به عنوان برترين مهاجم تاريخ فوتبال آسيا انتخاب شد.
ماجد عبدالله ديگر مهاجم سابق تيم ملي عربستان 550100 راي معادل 42 درصد آرا را کسب کرد و به عنوان نفر دوم انتخاب شد.
هائوهايدونگ مهاجم تيم ملي چين با 31216 راي و کسب 2 درصد آرا در مقام سوم جاي گرفت و پس از او علي دايي مهاجم تيم ملي ايران با 22580 راي يعني 1/8 درصد آرا کاربران را به خود اختصاص داد و به عنوان چهارمين مهاجم برتر آسيا دست يافت.
رده بندي ساير نفرات به ترتيب زير است:
5-چابوم کون از کره جنوبي(7519 راي)
6- حسين سعيد از عراق(7426 راي)
7-پايا پوينگ پئو از تايلند(4684 راي)
8- کازويوشي ميورا از ژاپن(1625)
9-پاک دو از کره جنوبي(806 راي)
10-ماکسيم شاتسکيخ از ازبکستان(641 راي)


 هفته يازدهم ليگ برتر فوتبال
 نبرد سرخپوشان با بازيکنان مجيد کامپيوتر  

هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر در شرايطي آغاز مي شود که پرسپوليس پس از پنج هفته که در تهران حضور داشت، بايد براي رويارويي با فولاد به اهواز سفر کند.
به گزارش ايسنا، از امروز هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر با انجام پنج ديدار آغاز مي شود که رويارويي تيم هاي مطرح تهراني با دو تيم اهوازي از مهمترين بازي هاي اين هفته خواهد بود.
يک شنبه، 19 مهر
فولاد خوزستان - پرسپوليس تهران، ورزشگاه تختي، ساعت 17
پرسپوليس که از پنج بازي خانگي خود تنها چهار امتياز کسب کرده است، به لطف پيروزي هفته گذشته برابر مقاومت سپاسي در شرايط خوبي به سر مي برد. آرام شدن وضعيت باشگاه و همچنين تمرينات منظم پرسپوليس در طول هفته گذشته سينگال هاي مثبتي است که تيم پرسپوليس به هوادارانش مي دهد. رويارويي با پرسپوليس مي تواند جذابيت هاي فراواني براي تيم بحران زده فولاد داشته باشد. به همين خاطر انگيزه بازيکنان فولاد در مقابل تيم پرسپوليس اين بازي را يکي از ديدارهاي جذاب اين هفته خواهد کرد.
سپاهان اصفهان - تراکتورسازي تبريز، ورزشگاه فولادشهر اصفهان، ساعت 14 و 45 دقيقه
سپاهان که به غير از ديدار هفته گذشته اش برابر ذوب آهن در تمامي بازي هاي خانگي پيروز شده است، اين بار ديدار دشواري برابر تراکتورسازي خواهد داشت. تيم تبريزي که غير از هفته گذشته و شکست برابر تيم سايپا نتايج قابل تحسيني در رقابت هاي ليگ برتر کسب کرده است، در شرايطي ميهمان سپاهان است که به خاطر شکست در بازي هفته گذشته تا رده دهم سقوط کرده است.
راه آهن - صباي قم، ورزشگاه اکباتان، ساعت 14 و 45 دقيقه
راه آهن مثل هميشه تيمي ميان جدولي است. تيمي که گويا علاقه اي به صعود به مکان هاي بالاي جدول ندارد. صبايي که جز» پنج تيم 15 امتيازي جدول است. 15 امتيازي که صبا را تا رده هفتم جدول بالا آورده است.
مقاومت سپاسي شيراز - مس کرمان، ورزشگاه حافظيه شيراز، ساعت 14 و 45 دقيقه
دو تيم بازنده مقابل دو تيم مطرح پايتخت اين هفته روردرروي هم قرار مي گيرند. مقاومت سپاسي که هفته قبل و پس از 9 هفته طعم شکست را مقابل پرسپوليس چشيد، بايد اين هفته برابر تيمي قرار بگيرد که با شکستش موجب صدرنشيني استقلال شد. مس که برخلاف فصل گذشته عملکرد ضعيفي در 10 هفته ابتدايي داشته، بازي دشواري برابر مقاومتي خواهد داشت که حتي در شيراز به استقلال هم باج نداد.
شاهين بوشهر - ذوب آهن اصفهان، ورزشگاه شهيد بهشتي، ساعت 14 و 45 دقيقه
با وجود اينکه شاهين در هفته هاي گذشته نتايج نسبتا خوبي گرفته است، اما بسياري اين تيم را همچنان کانديد سقوط به دسته اول مي دانند. فاصله سه امتيازي اين تيم تا قعر جدول نشان دهنده وضعيت نابسامان اين تيم است. ذوب آهن که همچنان تيم سوم جدول است، پس از توقف در بازي هفته گذشته اميدوار است با پيروزي در خارج از خانه همچنان خود را در جمع مدعيان نگه دارد.


 کرانچار: به بازيکنان با روحيه بازي مي دهم  

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در انتخاب بازيکنان براي ليست تيم به اسم ها توجهي نکرده و تنها آمادگي فني و روحي بازيکنان را براي حضور در ترکيب اصلي ملاک قرار مي دهم.
به گزارش ايسنا، زلاتکو کرانچار پيرامون بازي پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: از تيم فولاد اطلاعات کامل را بدست آورده ام و مي دانم آ نها با توجه به شرايطي که در جدول ليگ برتر دارند، با انگيزه بسيار بالا مقابل پرسپوليس ظاهر مي شوند. از طرفي ما هم با پيروزي شيريني که مقابل مقاومت شيراز کسب کرديم، نياز داريم تا با سه امتياز اين بازي روند صعودي تيم را ادامه دهيم. پرسپوليس بايد با موفقيت در بازي هاي آتي خودش را به صدر جدول نزديک کند. از اين رو ما هيچ کدام از صحبت هايي که درباره جو ورزشگاه تختي اهواز زده مي شود، توجهي نکرده و تنها به دنبال کسب سه امتياز از تيم فولاد هستيم.
سرمربي تيم پرسپوليس درباره انتخاب بازيکنان اين تيم براي ليست و ترکيب اصلي تيمش خاطرنشان کرد: به هيچ وجه به اسم هاي بازيکنان در انتخاب هايم توجهي نمي کنم و تنها ميزان آمادگي فني و روحي بازيکنان برايم ملاک است. به عنوان مثال در اين بازي محسن خليلي، محمد پروين و محمد منصوري شرايط بازي مقابل فولاد را ندارند و از آنها استفاده نخواهم کرد. وي درباره شرايط حسين بادامکي خاطرنشان کرد: او فعلا آماده نيست و در ترکيب اصلي حضور ندارد.


 مجيد جلالي: 6 بازيکن مصدوم داريم 

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرايط فولاد خيلي بهتر از گذشته است و مي توانيم با بازي خوب در مقابل پرسپوليس خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنيم.
به گزارش ايسنا، مجيد جلالي، اظهار کرد: شرايط تيم فولاد بهتر از گذشته شده است و ما داريم به کيفيت واقعي گذشته برمي گرديم. فولاد روند صعود خوبي را طي مي کند و بازيکنان انگيزه مضاعفي دارند و بازي با پرسپوليس مي تواند شروع دوباره براي فولاد بوده و باعث شود تيم خاطرات تلخ گذشته را فراموش کند.
وي تاکيد کرد: در بازي با پيروزي شش بازيکن مصدوم را در اختيار نداريم که زادمحمد و حميدي تا آخر فصل نمي توانند بازي کنند و چمن آرا، شاهوردي، حاجي بخت و جماعتي هم به بازي اين هفته نمي رسند. در هر صورت اين مشکلاتي است که براي هر تيمي به وجود مي آيد و بايد با آن کنار بياييم و تيم را با ساير افراد ببنديم.
جلالي درمورد هواداران فولاد تاکيد کرد: تماشاگران اهوازي در بازي هاي گذشته نيز همه گونه از فولاد حمايت کرده اند.
 بازي در ورزشگاه تختي برگزار خواهد شد و اميدوارم تماشاگران يکپارچه تيم را تشويق کنند تا بتوانيم ساير بازي ها را نيز در تختي برگزار کنيم.


 ليست 18 نفره بازيکنان پرسپوليس مشخص شد  

آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس پيش از بازي برابر فولاد خوزستان ديروز برگزار شد.
به گزارش ايسنا، آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه بازي يکشنبه اين تيم مقابل فولاد خوزستان در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد.  با توجه به آن که 18 بازيکن در ليست اصلي ها بودند، ليست تيم پرسپوليس براي بازي مقابل فولاد تقريبا مشخص شد. اين بازيکنان عبارت بودند از کريم باقري، عادل کلاه کج، اشپيتيم آرفي، هوار ملامحمد، مجتبي و مهدي شيري، سپهر حيدري، وسلي برازيليا، ميثم بائو، نبي الله باقري ها، سامان آقازماني، هادي نوروزي، حميد علي عسگر، شيث رضايي، جلال اکبري، مجتبي زارعي که به همراه ميثاق معمارزاده و عليرضا حقيقي دو دروازه بان پرسپوليس ليست نهايي اين تيم را در آستانه بازي با فولاد تشکيل مي دهند.
عليرضا محمد بازيکن مصدومي بود که مدتي در ميان بازيکنان ذخيره تمرين کرد و سپس به رختکن رفت. محمد منصوري، محسن خليلي، محمد پروين و حسين بادامکي بازيکناني بودند که به رغم اعتقاد خودشان مبني بر آماده بودن در ميان بازيکنان ذخيره تمرين کرده و در ليست پرسپوليس جايي ندارند.  همچنين به گفته يکي از نگهبانان مجموعه ورزشي خيريه عمل اتومبيل يکي از تماشاچيان که براي ديدن تمرين پرسپوليس آمده بود، از جلوي درب مجموعه خيريه عمل دزديده شد.


 احتمال محروميت مس از ميزباني جام باشگاه هاي آسيا  

در صورتي که نواقص موجود در ورزشگاه شهيد باهنر کرمان تا آذرماه برطرف نشود; ميزباني تيم فوتبال صنعت مس در رقابت هاي جام قهرماني باشگاه هاي آسيا به خطر خواهد افتاد.
رييس کميته بين الملل فدراسيون فوتبال در سفري که همزمان با ديدار دو تيم صنعت مس و استقلال به کرمان داشت در گفت وگو با ايسنا، با جدي دانستن اين موضوع گفت: قوانين فيفا و کنفدراسيون فوتبال آسيا شوخي بردار نيست و از اين رو فدراسيون فوتبال دو ماه گذشته اين مشکلات را به تيم صنعت مس کرمان اعلام کرد.
عظيم زاده ادامه داد: علي رغم اين هشدارها متاسفانه هيچ اقدامي در اين زمينه انجام نگرفته است.  وي نبود جايگاه مناسب خبرنگاران، جايگاه استقرار دوربين هاي صداوسيما، عدم تجهيز اتاق ناظرAFC ، عدم تجهيز اتاق دوپينگ، عدم تجهيز اتاق کمک هاي اوليه و نور ورزشگاه که بايد طبق استاندارد به دو برابر فعلي ارتقا يابد را از مهمترين مشکلات ورزشگاه شهيد باهنر کرمان دانست که بايد تا قبل از حضور نمايندگانAFC  که به احتمال زياد آذر ما ه خواهد بود، برطرف شود و در غير اين صورت به احتمال زياد ديدارهاي تيم فوتبال صنعت مس در ديدارهاي آسيايي خارج از خانه اش برگزار مي شود.
مديرکل تربيت بدني استان کرمان نيز در گفت وگو با ايسنا درمورد مشکلات ورزش شهيد باهنر شهر کرمان گفت: حل اين مشکلات برعهده باشگاه صنعت مس قرار گرفته و بايد هرچه سريع تر برطرف شود.
نصرالله گنجعلي خاني که خود يکي از اعضاي هيات مديره باشگاه صنعت مس نيز به شمار مي رود، گفت: تا آذرماه که مسوولانAFC  براي بازديد امکانات ورزشگاه به کرمان مي آيند، فرصت لازم براي برطرف شدن اين مشکلات را داريم و اميدوارم تا آن زمان اين کمبودها و نقاط ضعف ها برطرف شود.  وي درمورد مشکلات ورزشگاه افزود: با عظيم زاده رييس کميته روابط بين المللي فدراسيون فوتبال درمورد وضعيت باشگاه باهنر کرمان گفت وگو کرديم و پيشنهادات وي را براي اصلاح مشکلات اين ورزشگاه در نظر خواهيم گرفت. ناگفته نماند در سفري هم که هفته گذشته هاشمي ثمره مشاور ارشد رييس جمهور به کرمان داشتند، قول مساعد دادند اين مساله را پيگيري و براي رفع اين مشکلات همکاري و هماهنگي هاي لازم صورت گيرد و اميدوارم شرايط لازم براي موفقيت تيم در مسابقات آسيايي که ميزباني اين تيم از مهمترين آنهاست، فراهم شود تا اين تيم در آن رقابت هاي مهم بتواند از اعتبار فوتبال کشورمان دفاع کند.
هم چنين مديرعامل باشگاه صنعت مس نيز در اين مورد به ايسنا گفتAFC: شوخي ندارد و اگر اوضاع ورزشگاه بر همين منوال باشد، از ميزباني ليگ قهرمانان آسيا محروم خواهيم شد و بايد در ورزشگاهي در قم يا تهران به ديدار حريفان برويم.
عبدالرضا برهاني نژاد ابراز اميدواري کرد با مساعدت رييس محترم سازمان تربيت بدني، تيم فوتبال صنعت مس از ميزباني در ليگ قهرمانان آسيا محروم نشود.  وي ادامه داد: ورزشگاه شهيد باهنر متعلق به باشگاه مس نيست و به سازمان تربيت بدني تعلق دارد. ما هم در حال حاضر نمي توانيم 300 ميليون تومان بودجه موردنياز را تامين کنيم. بودجه ما نسبت به فصل گذشته 25 درصد کاهش پيدا کرده است بدون آنکه تيمي از باشگاه کم شود، اميد داريم با مساعدت رييس محترم سازمان تربيت بدني و با اختصاص بودجه، اين ورزشگاه براي رقابت هاي آسيايي آماده شود.
وي گفت: مطمئنم اين مشکل حل مي شود اما، در غير اين صورت بايد ديدارهايمان را در تهران و يا قم برگزار کنيم و اين در شرايطي است که براي انجام هر بازي در ورزشگاه آزادي بايد 20 ميليون تومان بپردازيم. 


 تربيت يزد رفع تعليق شد 

تيم فوتبال دسته اولي تربيت يزد از سوي کميته انضباطي رفع تعليق شد.
به گزارش فارس، پس از واريز مبلغ مورد نظر حسين قزل سفلو توسط تيم تربيت يزد، از تعليق اين تيم رفع اثر شده و مي تواند از اين پس در مسابقات ليگ دسته يک حضور داشته باشد.
جلسه رسيدگي به مشکلات مالي سهراب انتظاري به طرفيت باشگاه راه آهن، روز سه شنبه 88/8/12 درحالي برگزار مي شود که مسوولان باشگاه بايد در اين نشست حضور داشته باشند.
جلسه رسيدگي به مشکلات مالي ناصر سالاري، سيد مصطفي حقي پور، شاهين شفيعي، سيد مجتبي پيمبري به طرفيت باشگاه صباي قم روز يکشنبه 88/8/17 با حضور مسوولان صبا برگزار مي شود.
اشپيتيم آرفي و ابراهيم شکوري، بازيکنان تيم پرسپوليس بايد روز يکشنبه 88/7/28 در محل کميته انضباطي حضور داشته و پاره اي توضيحات در خصوص موارد مختلف ارائه دهند.
فدراسيون درباره اينکه دو بازيکن فوق چرا به کميته انضباطي احضار شده اند توضيحي نداده است اما به نظر مي رسد اين دو با توجه به اينکه فصل گذشته بازيکن پيام بوده اند بايد درباره مشکلات مالي و ساير مسائل با اين باشگاه در کميته انضباطي حضور يابند.
با توجه به بروز تخلفات از سوي تماشاگران منتسب به تيم استقلال اهواز مبني بر فحاشي به داور، کميته داوران، کميته انضباطي فدراسيون باشگاه فوق را با توبيخ کتبي و درج در پرونده به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد.


 رمضاني: عزيزي مقابل همه استعفا کرد 

مدير تيم فوتبال استقلال  اهواز گفت: خداداد عزيزي بعد از بازي با ذوب آهن مقابل همه از سمت خود استعفا کرد.
به گزارش فارس، حميد رمضاني درباره اينکه عزيزي مدعي است هنوز استعفاي خود از سرمربيگري استقلال اهواز را به فدراسيون فوتبال نداده است، اظهار داشت: خداداد عزيزي براي اين تيم خيلي زحمت کشيده است و شايد اکنون که تيم نتيجه مي گيرد گوشه اي از زحمات اين مربي باشد.
وي افزود: در اهواز از خداداد عزيزي خاطره خوبي به جا مانده است. او سال گذشته براي حفظ تيم در ليگ برتر زحمت کشيد. بنابراين از او توقع مي رود با بردن بعضي الفاظ اين خاطره خوب را پاک نکند. ايشان در حضور من و دوربين هاي تلويزيوني و ساير خبرنگاران استعفاي خود را اعلام کرد. همان طور که مردم اين برنامه را ديده اند قطعا سازمان ليگ هم اين برنامه را ديده است.
رمضاني تاکيد کرد: باقري نيا براي نشستن روي نيمکت استقلال اهواز از سازمان ليگ مجوز دارد و عنواني هم که دارد سرمربيگري است.
وي درباره بازي با استقلال و وضعيت استقلال اهواز گفت: فردا ظهر به تهران مي آييم. براي اين بازي بازيکن محروم نداريم. تنها مصدوم تيم ديه گو است که احتمالا مي رسد.
ديدار تيم هاي استقلال و استقلال اهواز دوشنبه ساعت 17 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.


 اخبار کوتاه 

هوار محمد:
تا پايان قراردادم در پرسپوليس مي مانم

هافبک پرسپوليس گفت: قصد دارم تا پايان قراردادم در اين تيم بمانم.
به گزارش فارس  هوار  ملا محمد اظهار داشت: مي توانم بگويم با تاکتيک هاي کرانچار و بازيکنان پرسپوليس نزديکي خاصي پيدا کرده ام و در آينده بهتر مي توانم خودم را به کادر فني ثابت کنم.
وي درباره شايعات مطرح شده در خصوص جدايي از پرسپوليس عنوان کرد: به شايعات توجهي ندارم و قصد دارم تا آخر قراردادم در پرسپوليس بمانم و جايگاه ثابتي در اين تيم پيدا کنم.  ملامحمد ادامه داد: پرسپوليس تيم بسيار خوب و با بازيکناني با کيفيت است. آنطوري که پيگيري کرده ام متوجه شدم بازيکنان پرسپوليس کمي از لحاظ مشکلات باشگاه ضربه خورده اند اما اکنون آماده هستند تا گذشته را جبران کنند. مديريت جديد قوت قلب خاصي به بازيکنان داده است. 
اين برازيکن عراقي خاطرنشان کرد: اميدوارم هستم در بازي فردا با فولاد دقايق بيشتري به ميدان بروم. به غير از گلزني مي توانم بازيساز خوبي باشم.

رقابت هاي قهرماني واليبال نشسته
برگزار مي شود

رييس انجمن واليبال نشسته کشورمان گفت: سومين دوره رقابت هاي قهرماني واليبال نشسته جوانان جهان به ميزباني ايران در مشهد برگزار خواهد شد.
به گزارش ايسنا، هادي رضايي در خصوص اين رقابت ها عنوان کرد: مسابقات قهرماني واليبال نشسته جوانان جهان از يازدهم لغايت هجدهم آبان ماه انجام مي شود و علاوه بر ايران، کشورهاي برزيل، روسيه، آلمان غربي، کروواسي، بوسني، قزاقستان و عراق نيز در اين بازي ها شرکت مي کنند.
وي تصريح کرد: نخستين دوره اين رقابت ها درسال 2005 و به ميزباني اسلووني برگزار شد که تيم ملي کشورمان عنوان قهرماني اين رقابت ها را از آن خود کرد و دومين دوره اين مسابقات نيز در سال 2007 و در کشور برزيل صورت پذيرفت که تيم ملي ايران مجددا مقام اول را کسب کرد.

فولاد ماهان در صدر جدول تيراندازي با کمان

دور برگشت ليگ برتر تيراندازي با کمان در رشته ريکرو مردان و به ميزباني تيم پارس جنوبي در ورزشگاه شهداي درکه تهران برگزار شد که تيم فولاد ماهان سپاهان موفق شد صدر جدول را از آن خود کرد.
به گزارش ايسنا، فدراسيون تيراندازي با کمان دور برگشت اين مسابقات با حضور تيم هاي، پرسپوليس، پارس جنوبي، دانشگاه علوم پزشکي گيلان، فولاد ماهان سپاهان، کيش و سرمايه گذاري مس سر چشمه و در مسافت هفتاد متر برگزار شد که در پايان اين هفته تيم فولاد ماهان سپاهان با کسب 31 امتياز در صدر قرار گرفت.

خراسان رضوي قهرمان شناي بزرگسالان کشور

تيم خراسان رضوي به مقام قهرماني مسابقات شناي قهرماني بزرگسالان کشور دست يافت و تيم فارس عنوان نخست رقابت هاي شناي جوانان 17-15 سال را به خود اختصاص داد.
به گزارش ايسنا، مسابقات شناي قهرماني کشور رده سني17-15 سال وعموم که از روز سه شنبه 14 مهر ماه با حضور 250 شناگر در قالب 25 استان کشور در استخر انقلاب شيراز و به ميزباني هيات شناي فارس آغاز شده بود، جمعه شب با برگزاري فينال پنج ماده چهارم به پايان رسيد و در پايان نتايج تيمي در رده سني عموم تيم خراسان رضوي با کسب 558 امتياز قهرمان شد.

کلاه کج:
به بازي در اهواز آشنا هستم

هافبک پرسپوليس گفت: قصد دارم با ارائه بازي هاي خوب بهترين بازيکن تيم باشم.
به گزارش فارس، عادل کلاه کج درباره ديدار فردا برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد با تيمي که من در آن توپ مي زدم خيلي تفاوت کرده است و بعيد مي دانم بازيکنان سابق فولاد را بتوان با بازيکنان حال حاضر مقايسه کرد.  وي افزود: با آمدن جلالي تفکرات حاکم بر فولاد دچار تغيير شده است. حضور مسعود رضائيان به عنوان معاون باشگاه باعث شده بازسازي هايي در اين تيم انجام شود. بازي دشواري داريم اما براي گرفتن 3 امتياز به ميدان مي رويم. البته نبايد فقط به فکر حمله باشيم چون فولاد در خط حمله مهاجمان زهرداري دارد.
کلاه کج يادآور شد: از بي احترامي هواداران خوزستاني به حسين کعبي بي اطلاع هستم اما مطمئنم با توجه به رابطه خوبي که با هواداران خوزستاني دارم آنها به من بي احترامي نمي کنند. هر وقت به خوزستان پا گذاشتم سر تمرين فولاد حاضر شدم و با بازيکنان و هواداران اين تيم به گفت و گو پرداختم.
وي خاطرنشان کرد: به بازي در اهواز آشنا هستم و سعي مي کنم بهترين بازيکن پرسپوليس باشم. کادر فني روي من حساب ويژه اي باز کرده است و بايد پاسخ اعتماد آنها را بدهم.