نسخه شماره 4063 - 1395/03/27 -


حبس در انتظار متجاوزان به حريم خيابان


کلاهبرداري با نام و نشان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين


باج‌گيري طراح سايت از مشتريان!


تکذيب خبر به گلوله بستن خانواده آباداني


قتل با ضربات چاقو


دستگيري سارق لاستيک خودروها در گرگان


5 کشته و مجروح در برخورد دو خودرو


دالتون‌ها در فسا دستگير شدند


تعقيب و گريز خونين پليس در خيابان‌هاي تهران


پلمب کارگاه غيربهداشتي توليد زولبيا و باميه در قم


سارق داخل خودرو در پنجمين سرقت دستگير شد


اخبار کوتاه


 حبس در انتظار متجاوزان به حريم خيابان 

روز گذشته فرمانده يگان عمليات پليس راهور پايتخت از نظارت پليس بر پروژه‌هاي عمراني در سطح معابر خبر داد، طرحي که مدير دفتر نظام ايمني و مهندسي ترافيک به تشريح آن پرداخته و از مجازات حبس 6 ماه تا دو سال براي متخلفان خبر داده است. امير حسين بيک‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، در اين‌باره گفت: برابر ماده 211 و 212 آيين نامه راهنمايي و رانندگي تمامي پيمانکاران که روي راه عمومي کار و فعايت مي‌کنند موظفند که پيش از هرگونه اقدام و آغاز فعاليت مراتب را به پليس راهنمايي و رانندگي اطلاع داده و پس از اخذ مجوزها و تائيديه‌هاي لازم و اطلاع‌رساني به شهروندان مجوز خود را دريافت کنند. در اين مجوز پليس راهور مدت و ساعات فعاليت را مشخص کرده و بايد بر اساس آن اقدام شود. وي ادامه داد: همچنين برابر ماده 7 آيين نامه ايمني راه و راه آهن کساني که موارد قانوني را رعايت نکرده و مجوزهاي لازم را دريافت نکنند در صورت وقوع حادثه يا مشاهده پليس به حبس از شش ماه تا دو سال محکوم خواهند شد. بيک زاده با بيان اينکه اين طرح در قالب طرحي با عنوان پلان ايمني اجرا مي‌شود، اظهارکرد: از مدتي قبل اين طرح با همکاري پليس راهنمايي و رانندگي اجرا شده است و کليه پيمانکاران اعم از دولتي و غيردولتي موظفند پيش از آغاز عمليات عمراني اطلاعات مربوط به پروژه را در سامانه نظام ايمني ثبت کرده و پس از بازديد کارشناسان پليس راهور و اخذ مجوزهاي لازم، فعاليت خود را آغاز کنند. مدير دفتر نظام ايمني و مهندسي ترافيک با تاکيد بر اينکه پليس راهور مدت و زمان اجراي پروژه را تعيين مي‌کند، افزود: پيمانکار موظف است در زمان و ساعاتي که پليس راهور مشخص کرده است فعاليت کرده و در موعد مقرر پروژه را به اتمام رساند و اگر طول مدت پروژه نيازمند تمديد باشد بايد پيش از اتمام زمان مجوز درخواست خود را ثبت کند. بيک‌زاده ادامه داد:‌ کارشناسان پليس راهور در طول اجراي پروژه نيز از محل بازديد کرده و اگر تخلفي از سوي پيمانکاران مشاهده شود، با آن برخورد خواهد شد. وي درباره اينکه شهروندان چطور مي‌توانند از مجوز داشتن پروژه‌اي با خبر شوند، گفت: پيمانکاران موظفند تابلويي را که مشخصات پروژه بر روي آن حک شده در محل ديد قرار دهند که بر روي اين تابلو کد رهگيري و مشخصات مجوز مربوطه نيز ثبت مي‌شود. به گفته مدير دفتر نظام ايمني و مهندسي ترافيک، شهروندان مي‌توانند از طريق تماس با شماره 110 تخلفات و موارد ايجاد مزاحمت را گزارش دهند.


 کلاهبرداري با نام و نشان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين 

دانشگاه آزاد اسلامي قزوين درباره کلاهبرداري برخي افراد سودجو در فضاي مجازي با نام و نشان اين دانشگاه هشدار داد. به گزارش گروه استان‌هاي باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوين ؛ حميدرضا سرمد سعيدي با اشاره به فعاليت برخي صفحات مجازي منتسب به اين دانشگاه در شبکه‌هاي اجتماعي مختلف، هرگونه ارتباط در اين رابطه را به شدت تکذيب کرد. وي با بيان اينکه ديده شده در برخي موارد افراد با استفاده از اعتبار نام و نشان اين دانشگاه قصد سو استفاده و بهره‌برداري‌هاي اقتصادي دارند، افزود: شهروندان و دانشجويان تحت هيچ شرايطي به اين صفحات اعتماد نکرده و فريب آنها را نخورند. سرمد سعيدي با بيان اينکه صفحات رسمي مربوط به دانشگاه آزاد اسلامي قزوين تنها با هدف اطلاع رساني و تبليغ امور علمي، پژوهشي و فرهنگي فعاليت دارند، ادامه داد: هرگونه اخذ هزينه و نفع مالي با نام و نشان اين دانشگاه در سايت‌هاي مجازي مورد تاييد نيست و از طريق مراجع قانوني پيگير افراد سودجو خواهيم بود.


 باج‌گيري طراح سايت از مشتريان! 

رئيس پليس فتا سيستان و بلوچستان از دستگيري فردي که با طراحي سايتي براي مشتريان خود، اقدام به باج گيري از آنان مي‌کرد،خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ «سيد محمد حسيني‌پور» رئيس پليس فتا استان سيستان و بلوچستان در گف‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: فردي به اين پليس مراجعه و اظهار داشت مدتي پيش به منظور فروش اينترنتي محصولاتم با مراجعه به طراح ، سايتي طراحي کردم ولي اکنون پس از گذشت چند ماه امکان ورود و استفاده از سايت برايم وجود ندارد و طراح سايت طي تماس‌هاي تلفني از من درخواست وجه به منظور بازگشايي سايت را کرده است. اين مقام انتظامي ادامه داد: با انجام بررسي‌هاي تخصصي و فني مشخص گرديد طراح اوليه سايت زماني که متوجه پرفروش بودن سايت مي‌گردد تصميم مي‌گيرد آن را ببندد تا براي بازگشايي مجدد از صاحب آن اخاذي کند. سرهنگ حسيني پور گفت: متهم که گمان نمي‌کرد توسط پليس به دام بيفتند در حاليکه از کرده خود پشيمان بود به مراجع قضايي معرفي شد.


 تکذيب خبر به گلوله بستن خانواده آباداني 

خبر به گلوله بستن خانواده آباداني در پاي سفره افطار کذب محض است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛معاون اجتماعي نيروي انتظامي استان خوزستان گفت: طي يکي دو روز اخير خبري با عنوان «مردان مسلح خانواده آباداني را دم افطار به گلوله بستند» در شبکه‌هاي مجازي انتشار يافته است که اصلا صحت ندارد و اين خبر تکذيب مي‌شود. سرهنگ سيد رحمان موسوي با رد رخ دادن اين حادثه افزود: انتشار اخبار اين چنيني چيزي جز تشويش اذهان عمومي به همراه ندارد. وي ضمن هشدار به اين دسته از افراد گفت: نيروي انتظامي با توليدکنندگان محتواي چنين اخبار کذب و همينطور ارسال کنندگان آنها برابر قانون برخورد مي‌کند. مسئوليت انتشار چنين اخبار کذب و بي‌اساسي که آرامش و امنيت رواني مردم را بر هم مي‌زند، بر عهده فرد توليدکننده محتوا و انتشار دهندگان اين خبرها خواهد بود.


 قتل با ضربات چاقو 

بخشدار سارال گفت: درگيري و نزاع ميان دو نفر از اهالي يک روستا در بخش سارال از توابع شهرستان ديواندره، سه شنبه شب باعث مرگ يکي از آنها با ضربات چاقو شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج، لقمان ايازي گفت: روز سه شنبه در پروژه گاز رساني بخش سارال بين دو نفرازگارگران نزاع ودرگيري سر مي‌گيردکه با مداخله همکاران اين تنش به پايان مي‌رسد. وي افزود: اين دو نفر که بين 34 تا 38 سال سن داشتند غروب آن روز خارج از روستا تنها بودند و دوباره ميان آنها نزاع در مي‌گيرد. بخش سارال علت اين درگيري را شخصي اعلام کرد وگفت:در نتيجه اين درگيري يکي از آنها به وسيله ضربات چاقو کشته مي‌شود.

ايازي گفت: قاتل توسط پاسگاه انتظامي روستاي کوله دستگير شده است. مقتول داراي 38 سال سن و پدر سه فرزند بود.


 دستگيري سارق لاستيک خودروها در گرگان 

سارق لاستيک خودروها در گرگان دستگير شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ فرمانده انتظامي شهرستان گرگان گفت: با گزارش سرقت‌هاي متعدد چرخ‌هاي خودرو‌ها در پارکينگ منازل گرگان موضوع با تشكيل تيمي ويژه در دستور كار ماموران اداره آگاهي اين شهرستان قرار گرفت. سرهنگ رضا عسکري افزود: ماموران با تحقيقات گسترده ميداني و با کمک دوربين پاركينگ‌هاي منازل مسكوني سارق خودرو را شناسايي کردند و در يک عمليات پليسي وارد مخفيگاه متهم شده و وي را دستگير كردند. وي ادامه داد: متهم که از سارقان سابقه دار است در مراحل بازجويي به 27 فقره سرقت چرخ‌هاي خودرو اعتراف كرد و با تشكيل پرونده براي طي مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد. عسکري اضافه کرد: هم استاني‌ها در صورت مشاهده افراد مشكوک، مراتب را سريعا از طريق تماس با شماره 110 به اطلاع پليس برسانند.


 5 کشته و مجروح در برخورد دو خودرو 

رخ به رخ شدن دو دستگاه خودروي وانت در کيلومتر 15 محور قصرشيرين به سرپل ذهاب پنج کشته و مجروح بر جاي گذاشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛رييس مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي استان کرمانشاه گفت: ساعت 10 دقيقه بامداد ديروز يک مورد تصادف در محور قصرشيرين –سرپل ذهاب گزارش شد که بلافاصله نيروهاي اورژانس به محل اعزام شدند.

صائب مدرسي ادامه داد: متاسفانه در اين حادثه به دنبال برخورد رخ به رخ دو دستگاه وانت پيکان، يک نفر کشته و چهار نفر ديگر نيز مجروح شدند و مصدومان اين حادثه به بيمارستان شهداي سرپل ذهاب انتقال يافتند.


 دالتون‌ها در فسا دستگير شدند 

دستگيري قاچاقچي سلاح و مواد مخدر درروستاي اميرحاجيلو بخش ششده و قره بلاغ فسا ادامه دارد.

به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان،يک منبع آگاه از تعقيب و گريز براي دستگيري قاچاقچي سلاح و مواد مخدر در روستاي اميرحاجيلو بخش ششده و قره بلاغ فسا خبر داد.

گفته مي‌شود درتيراندازي هاي انجام شده بين طرفين درگيري تعدادي از نيروهاي مردمي زخمي شده‌اند.

براساس اين گزارش همسر و کودک 2 ساله و يکي از برادران اين قاچاقچي نيز همراه او در محل درگيري حضور دارند. همچنين بامداد ديروز هم 5نفر از برادران اين قاچاقچي دستگير شده‌اند.


 تعقيب و گريز خونين پليس در خيابان‌هاي تهران 

پليس طي يک عمليات تعقيب و گريزي موفق شد، باند حرفه اي توزيع مواد و سرقت خودرو در شرق تهران را منهدم کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت 15 سيزدهم خردادماه عوامل تجسس کلانتري 147 گلبرگ در حين گشت زني در خيابان دماوند به يک دستگاه خودرو پاترول مشکوک و جهت بررسي ماموران به خودرو نزديک شدند. با نزديک شدن ماموران، راننده از خودرو پياده و پس از رها نمودن خودروي پاترول در خيابان کياشمشکي سوار بر خودرو پرايد قرمز شده و اقدام به فرار کرد که با استعلام از مرکز پيام مشخص شد هر دو خودرو مسروقه هستند. در ادامه ماموران به تعقيب و گريز پرداختند و پس ازچند مرتبه فرمان ايست و بي توجهي متهمان، اقدام به شليک 7تير هوايي کردند اما متهم همچنان به مسير خود ادامه داده و در آدرس چهارراه آيت ناگهان دور زده و خلاف جهت خيابان دماوند را به سمت پل خاقاني طي نمود. ماموران جهت متوقف کردن خودرو بار ديگر اقدام به شليک 6 تير جنگي به سمت لاستيک‌هاي خودرو نموده که يکي از تير‌ها پس از گذشت از صندوق عقب و صندلي‌ها به متهم برخورد کرده و خودرو متوقف شد.

سرهنگ علي احمد نادري ، سرکلانتر چهارم پليس پايتخت درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت : در نهايت متهم دستگير و تحت نظر يکي از ماموران به بيمارستان امام حسين (ع) منتقل و خودروهاي مکشوفه به پارکينگ منتقل شدند.

سرکلانتر چهارم پليس پايتخت بيان کرد: در بازرسي اوليه از متهم و خودروها يک قبضه چاقو و مقادير شيشه کشف و در تحقيقات مشخص شد متهم از سارقان سابقه دار و حرفه اي خودرو در شرق تهران است که پرونده اين در اين رابطه تشکيل و جهت تحقيقات تخصصي و بررسي بيشتر در اختيار کارگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.


 پلمب کارگاه غيربهداشتي توليد زولبيا و باميه در قم 

به همت ماموران مرکز بهداشت استان قم يک کارگاه غيربهداشتي توليد زولبيا و باميه توسط مرکز بهداشت استان پلمب شد. به گزارش فارس از قم به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي قم، در ادامه روند طرح نظارتي ايام ماه مبارک رمضان، يک کارگاه که در شرايط کاملاً غيربهداشتي اقدام به تهيه زولبيا و باميه مي‌کرد، پلمب و بيش از 100 کيلو زولبيا و باميه غيربهداشتي و 60 کيلو شيره زولبيا جمع‌آوري و معدوم شد. براساس اين گزارش، در ادامه تشديد نظارت‌هاي بهداشتي بر مراکز تهيه و توزيع مواد غذايي حساس، اغذيه فروشي‌ها و به خصوص شيريني‌پزي‌ها و کارگاه‌هاي توليد زولبيا و باميه از اول ماه مبارک رمضان، بازرسان بهداشتي مرکز بهداشت استان با دقت اجراي اين طرح را دنبال مي‌کنند. اين کارگاه زولبيا و باميه‌پزي در شرايط کاملاً غيربهداشتي در حال فعاليت بود که شناسايي و پلمب شد و ضمن معرفي متصدي متخلف به مراجع قضايي محصولات تهيه شده ضبط و معدوم شد. اين کارگاه که در يکي از مناطق پرجمعيت شهر واقع شده بود، در ساختماني مخروبه با استفاده از رنگ‌هاي مصنوعي و غيرمجاز و بدون رعايت بهداشت فردي، بهداشت ابزار کار و محيط، اقدام به پخت زولبيا و باميه، نگهداري در شرايط کاملاً غير بهداشتي و توزيع در سطح گسترده مي‌کرد که با هوشياري بازرسان بهداشت محيط معاونت بهداشتي شناسايي و از ادامه فعاليت آن جلوگيري شد.


 سارق داخل خودرو در پنجمين سرقت دستگير شد 

فرمانده انتظامي شهرستان همدان از دستگيري سارق داخل خودرو در حين سرقت خبر داد. پ‍ژمان قويمي ديروز در گفت‌وگو با فارس در همدان اظهار کرد: در پي وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در يکي از محله‌هاي همدان، دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار ماموران کلانتري 16 قرار گرفت. وي افزود: ماموران با افزايش گشت‎زني‎هاي محسوس و غير محسوس و بازبيني دوربين‎هاي مدار بسته منطقه، متوجه شدند سارق با يک دستگاه سواري پرايد اقدام به سرقت مي‎کند. فرمانده انتظامي شهرستان همدان ادامه داد: پس از چندين شبانه‎روز تعقيب و مراقبت در نهايت فرد سارق در ساعت 3 بامداد شب گذشته در حالي که مشغول سرقت باطري خودرويي بود مشاهده و دستگير شد. وي بيان داشت: با انتقال متهم به کلانتري و بازرسي از خودرو و نيز منزل مسکوني وي، تعداد پنج عدد باطري خودرو و تعدادي دستگاه ضبط و باند خودرو کشف شد. قويمي با بيان اينکه متهم به جرم خود اعتراف و با دستور مقام قضايي براي بررسي‌هاي بيشتر تحويل پليس آگاهي استان شد، خواستار توجه به اين امر شد. وي در پايان سخنانش برخورد با سارقان را يکي از اولويت‎هاي اساسي مجموعه ناجا برشمرد و گفت: طرح‎هاي خوبي در اين زمينه اجرا شده است.


 اخبار کوتاه 

کلاهبرداري ميلياردي در گلستان

مرد گلستاني با سواستفاده از اعتماد مردم حدود 300 ميليارد تومان کلاهبرداري کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، گفته مي‌شود اين شخص که از ده‌ها نفر در گلستان و ديگر استان‌ها به بهانه خريد ماشين به صورت اقساطي کلاهبرداري کرده صبح ديروز دستگير شده است. گفته مي‌شود همراه او دو تن ديگر از همدستانش هم دستگير شده‌اند . شنيده‌ها حاکي است 1500 نفر از وي طلب دارند. برخي مالباختگان در تجمعي که عصر سه‌شنبه در مقابل دفتر کار اين فرد در آزادشهر برگزار کردند گفتند: اين فرد خودروها را از بنگاهها در قم و تهران با قيمت واقعي خريداري و در گلستان به قيمت پايين مي‌فروخت تا بعد از مدتي اعتماد جلب کند. همچنين آقاي م.ق ا با عرضه خودرو با قيمت پايين تر از بازار کاري کرد که برخي‌ها چندين ماشين ثبت نام کرده‌اند. درهمين زمينه تعداد زيادي ازهموطنان ازاستانهاي همجوار با سرمايه گذاريهاي كلان گول اين کلاهبردار را خوردند.

مرگ عابر پياده 37 ساله در اتوبان شهيدکسايي

براساس اعلام مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي استان بدنبال برخورد خودرو با عابر پياده در اتوبان شهيدکسائي تبريز، عابر پياده جان خود را از دست داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از تبريز؛ براساس اعلام مرکز ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 26 خردادماه بدنبال برخورد خودرو با عابر پياده, مرد حدودا 37 ساله جان خود را از دست داد. تکنسينهاي اعزامي با بررسي وضيعت مصدوم, فوت عابر پياده را که بعلت شدت حادثه در محل فوت کرده بود، تائيد کردند.

حمله ناموفق هکرها به سايت اداره گمرکات استان

رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي ايلام از حمله ناموفق هکرها به سايت اداره کل گمرکات استان خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ايلام؛ سرگرد علي عباسي کساني اعلام کرد: در بررسي‌هاي صورت گرفته توسط کارشناسان پليس فتاي استان اين حمله مورد تاييد قرار گرفته است. عباسي کساني اضافه کرد: حمله اين هکر يا هکرها موفقيت آميز نبوده چرا که اگر مي‌توانستند اين سايت را هک کنند، بايد تصوير و يا علامت اختصاري اين فرد يا افراد به جاي سايت قرار مي‌گرفت. وي افزود: دلايل بروز اين مشکل در رايزني با مسئولان اين اداره کل در دست بررسي است تا ضمن مشخص شدن علل و عوامل با خاطيان برخورد قانوني صورت گيرد.

مسجد جامع رامهرمز دچار حريق شد

بخشي از ساختمان مسجد جامع رامهرمز ظهر ديروز در آتش سوخت. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،در اين آتش‌سوزي که به علت اتصال برق کولر دوتکه به وجود آمد قسمتي از اتاق‌ها و سيستم صوتي و خوابگاه يکي از روحانيون مستقر در اين مسجد در آتش سوخت و خسارات مالي به وجود آورد. يکي از اعضاي شوراي اسلامي شهر رامهرمز که در محل حادثه حضور داشت گفت: متأسفانه ايستگاه آتش‌نشاني رامهرمز از امکانات ابتدايي و بسيار محدودي برخوردار است و جوابگوي نياز واقعي حوادث احتمالي نيست. آرش خيراللهي افزود: در اين حادثه کارکنان آتش‌نشاني از ابتدايي‌ترين وسايل موردنياز که کپسول اکسيژن است محروم بودند و اين نقيصه را هرچه سريع‌تر شهردار بايد برطرف کند. با وجود حضور به‌موقع آتش‌نشاني، ماموران، متأسفانه با کمبود شديد ابزار به‌ويژه کپسول اکسيژن براي ورود به منطقه دودگرفته مواجه بودند.

کلاهبردار دلفاني دستگير شد

کلاهبرداري که از حساب شهروندان دلفاني پول برداشت مي‌کرد دستگير شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران از لرستان ؛فرمانده انتظامي دلفان گفت:در پي شکايت چند نفر مبني بر برداشت‌هاي غيرمجاز از حساب بانکي آنها موضوع بصورت ويژه در دستور کار مأموران پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت. کرمي افزود: اين شخصي جوان با حضور در جلو دستگاه خودپرداز و سوء استفاده از افراد سالخورده جهت کمک کردن به آنها تحت دريافت يا انتقال وجه نقد، اقدام به اخذ کارت آنها کرده و پس از انجام عمليات بانکي، بلافاصله کارت فرد مذکور را سرقت و يا پول را به حساب خود واريز کرده است. فرمانده انتظامي دلفان تصريح کرد: ماموران آگاهي موفق شدند، پس از شناسايي فرد مذکور وي را درحين ارتکاب جرم در جلوي خودپرداز بانک، دستگير که تعداد پنج قطعه کارت بانکي متعلق به مالباختگان از وي کشف شد. کرمي ادامه داد: تاکنون 10 نفر مالباخته از متهم دستگير شده، شاکي هستند.

حريق اتوبوس بنز با 26 مسافر در جنگل گلستان

رئيس پليس راه راهور ناجا از حريق يک دستگاه اتوبوس بنز در محور چمن بيد خبر داد. به گزارش فارس به نقل از سايت راهور سرهنگ محمد حسين حميدي رئيس پليس راه راهور ناجا اظهار داشت: حوالي ساعت 4:30 بامداد چهارشنبه در کيلومتر 55 محور چمن بيد جنگل گلستان يک دستگاه اتوبوس بنز با 26 سرنشين دچار حريق شد. وي افزود: راننده اتوبوس در حال حرکت بود که ناگهان متوجه دود در داخل کابين و پشت اتوبوس شد و بلافاصله با توقف تمامي مسافران پياده شدند. رئيس پليس راه راهور ناجا با اشاره به اين که اتوبوس مذکور متعلق به تعاوني 15 مشهد بوده است افزود: اين اتوبوس از مشهد به سمت گنبد کاووس در حال حرکت بود که دچار اين حادثه شد. وي تصريح کرد: حريق اين اتوبوس به علت نامعلومي از ناحيه موتور شروع شد و در نهايت کل اتوبوس کاملا سوخت. رئيس پليس راه راهور ناجا خاطرنشان کرد: خوشبختانه اين حادثه تلفات جاني و مصدومي نداشته است.

قتل دو شوهر با ضديخ براي گرفتن بيمه عمر

زني پس از مسموم کردن و قتل همسرش، سعي کرد دختر خود را نيز به قتل برساند و او را براي قتل همسرش مقصر جلوه دهد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، استيسي کاستور 48 ساله همسرش را با ضديخ مسموم و وي را به قتل رساند. پس از اين قتل او سعي داشت دخترش را هم مانند همسرش به قتل برساند و او را قاتل پدرش جلوه دهد اما موفق نشد. به گزارش ديلي‌ميل، قاتل پس از دستگيري به 51 سال زندان محکوم شد. به گزارش پليس او براي استفاده از بيمه عمر همسرش وي را به قتل رسانده تا پول هنگفتي از بيمه بگيرد. او در سال 2000 همسر اولش را به قتل رساند و در سال 2009 همسر دومش را، که پس از مشخص شدن جرمش و همچنين تلاش نافرجامش براي قتل دخترش و قاتل جلوه دادن به 51 سال زندان محکوم شد که روز سه‌شنبه در زندان فوت کرد.