نسخه شماره 3999 - 1394/12/24 -

امير مهدي ژوله تشريح کرد:
حواشي«در حاشيه»

آخرين اخبار از فيلم مشترک ايراني- هندي
تيتراژ «سلام بمبئي» با صداي بنيامين بهادري و خواننده مطرح هندي


پرکارترين‌هاي تئاترشهر‌ معرفي شدند

پرويز پرستويي عنوان کرد:
نوع نگاه عزت‌الله انتظامي‌به حرفه بازيگري

احسان خواجه‌اميري:
حال «ايرج» خوب است


اختتاميه دومين دوره نمايشنامه‌خواني هماي سعادت


 امير مهدي ژوله تشريح کرد:
 حواشي«در حاشيه» 

نويسنده «درحاشيه» گفت:« ما به عنوان گروه نويسندگان بيش از همه و پيش از همه تمايلي براي نوشتن «در حاشيه 2 »در اين فضا و با اين شرايط نداشتيم اما وقتي تعهد سنگيني براي ادامه کار بر روي دوش تهيه‌کننده بود، يا علي گفتيم و با همه چيز‌هايي که داشتيم و نداشتيم، وسط ميدان آمديم.»

به گزارش ايسنا، امير مهدي ژوله به بهانه برگزيدگان تلويزيون در سال 94 ، نکاتي را درباره شرايط ساخت مجموعه «درحاشيه»، فشارها و طولاني شدن پروسه توليد و عدم حضور مهران مديري براي ايفاي نقش در صفحه اينستاگرام خود مطرح کرد.

نويسنده «درحاشيه» در بخش‌هايي از نوشته آورده است: «من تا الان راجع به مجموعه در «حاشيه 2» حرفي نزده بودم ولي الان دوست دارم بگويم که ما يک سريال متوقف شده «در حاشيه 1» را با آن حواشي تمام‌ناشدني داشتيم با کاراکترهايي که مردم دوست داشتند، با اين توضيح که ادامه کار در بيمارستان ممکن نبود، حتي روپوش سفيد‌پوشيدن هم امکان‌پذير نبود. چند طرح جايگزين مثل تيمارستان و خانه سالمندان و بنگاه اقتصادي و ... هم مورد تاييد قرار نگرفت. تنها گزينه ادامه مسير و فرستادن آنها به بيمارستان و تاديبشان بود. ما از اول مي‌دانستيم که فضاي تلخ و سنگيني در زندان خواهيم داشت . از حضور خانم‌ها و قصه‌هاي خانوادگي محروم خواهيم بود و از همه مهم‌تر بزرگ‌ترين ويژگي «در حاشيه 1 » يعني نقادي را نخواهيم داشت. »

ژوله عنوان کرده است:«فشار آن توقف و طولاني شدن آن پروسه توليد و فضاي کار که کم‌کم غيرهمدلانه و غيردوستانه شده بود و اميدي که به بازخورد‌هاي مثبت ادامه کار در يک فضاي جديد وجود نداشت نتيجه‌اش اين بود که آقاي مديري از ابتداي کار بازي نکرد، آقاي رادش از قسمت پانزدهم از کار جدا شد و آقاي غفوريان و رضوي تا قسمت نوزدهم در کار ماندند.»

اين نويسنده همچنين در بخشي از مطلبش يادآور شده است: «طبيعتا ما به عنوان گروه نويسندگان بيش از همه و پيش از همه تمايلي براي نوشتن در «حاشيه 2» در اين فضا و با اين شرايط نداشتيم. وقتي تعهد سنگيني براي ادامه کار روي دوش تهيه‌کننده بود پس ما يا علي گفتيم و با همه چيز‌هايي که داشتيم و نداشتيم وسط ميدان آمديم.

قصه‌ها و بچه‌ قصه‌ها و روابطي که درست کرديم چندين بار داستان را براساس نبودن يا رفتن بازيگران بازنويسي کرديم نه براي اين‌که مثل در «حاشيه 1» سروصدا کنيم و بترکانيم فقط به اين اميد که اين تعهد را آبرومندانه به انجام برسانيم. اينها توجيه نقاط ضعف در «حاشيه 2» نيست که ما بيشتر از همه به آن واقفيم. اينها درد دل‌هايي است که بدانيد ما در چه شرايطي چکار کرديم.»

ژوله در پايان مطرح کرده است:« از مشکلات مالي پروژه و اصلاحات پخش و به هم ريختن سر و ته تمام قسمت‌ها مي‌گذرم و به اين بسنده مي‌کنم که در «حاشيه 2 » نه اندازه توانايي اين گروه بود نه در شأن و لياقت شما.و اين‌که يادآوري مي‌کنم بچه‌هاي نويسنده اين کار چه در ايستادن کنار تهيه‌کننده، چه در انعطاف‌پذيري در مقابل تغييرات عجيب و غريب و چه در تلاش براي جنگيدن بي‌شمشير و سپر، سنگ تمام گذاشتند و پهلواني کردند.»


 آخرين اخبار از فيلم مشترک ايراني- هندي
 تيتراژ «سلام بمبئي» با صداي بنيامين بهادري و خواننده مطرح هندي 

بنيامين بهادري در حالي اين روز‌ها با بازي در فيلم سينمايي «سلام بمبئي» بارديگر خبرساز شده که شايعات مختلفي درباره او در شبکه‌هاي اجتماعي عنوان مي‌شود.

به گزارش «موسيقي‌ما»، آغاز همکاري و بازي بنيامين بهادري در فيلم سينمايي «سلام بمبئي» از هفته‌هاي گذشته به صورت رسمي‌در رسانه‌ها مطرح شد و پس از تائيد اين خبر و انتشار جزئياتي بيشتر از اين فيلم و ليست بازيگران آن، جذابيت اين خبر روز به روز بيشتر شد.

حضور محمدرضا گلزار در اين فيلم و فيلمبرداري مشترک آن در دو کشور هندوستان و ايران و حضور بازيگران سر‌شناس باليوود در اين فيلم، باعث شد «سلام بمبئي» خيلي زود به راس اخبار هنري در ايران برود و صحبت‌ها و حرف و حديث‌هاي مختلفي درباره آن عنوان شود. گروه فيلمبرداري اين فيلم در حال حاضر در هندوستان مستقر است و به گفته مدير برنامه‌هاي بنيامين بهادري هفته آينده اين گروه براي ادامه روند فيلم برداري به ايران مي‌آيند تا بخش‌هاي مرتبط با ايران تصويربرداري شوند. در اين بين برخي اخبار و شايعات در شبکه‌هاي اجتماعي منتشر شده است که تائيد يا تکذيب آن‌ها به صورت مستقل ممکن نبود و همين باعث شد «موسيقي ما» گفت‌وگويي را با «سليم احمدي» (مديربرنامه‌هاي بنيامين) درباره اين اخبار داشته باشد.

سليم احمدي درباره آخرين اخبار مربوط به پروژه «سلام بمبئي» گفت: «همان طور که در برخي رسانه‌ها عنوان شده، گروه هفته آينده به تهران مي‌آيند تا بخش‌هاي مربوط به فيلم در تهران فيلم برداري شوند.» احمدي درباره خواندن تيتراژ اين فيلم توسط بنيامين نيز توضيح داد: «برخي اخبار به دليل عدم قطعيت هنوز اجازه انتشار ندارند و همين باعث شده فعلا نتوانيم به صورت مشخص اطلاع‌رساني کنيم. ولي آنچه درباره اجراي تيتراژ اين فيلم توسط بنيامين و يک خواننده مطرح هندي عنوان شده تا اين لحظه در حال مذاکره است و حتي اين احتمال وجود دارد که اين همکاري‌ها براي «سلام بمبئي» بيشتر از يک قطعه باشد. از‌‌ همان ابتدا نيز بنيامين براي خواندن تيتراژ اين فيلم انتخاب شده بود تا علاوه بر بازي به عنوان بازيگر، بخش موسيقي آن را نيز بر عهده داشته باشد. حالا هم فقط موضوع کمي ‌بزرگ‌تر شده و علاوه بر تيتراژ، احتمال زياد چند قطعه ديگر هم براي فيلم توليد خواهد شد و پروژه توليد تيتراژ «سلام بمبئي» هفته بعد در تهران استارت مي‌خورد و مذاکرات در حال ادامه است». احمدي درباره برنامه‌هاي نوروزي گروه «بنيامين موزيک» نيز گفت: «در روزهاي نوروز کلا درگير تور نوروزي کنسرت‌هاي بنيامين در شمال و جنوب کشور خواهيم بود. چند شهر شمال و نقاط ديگر کشور مقصد گروه «بنيامين موزيک» هستند تا ديداري پرانرژي را با دوستداران اين خواننده داشته باشيم.»

همچنين پس از اينکه «بنيامين بهادري» خواننده و بازيگر پروژه توليد مشترک ايران و هند،اولين تجربه بازيگري خود را جلوي دوربين« حسن پويا»رقم زد،«شايلي» همسر «بنيامين» نيز به جمع بازيگران «سلام بمبئي» پيوست و بازي خود را آغاز کرد.

همسر«بنيامين» ايفاگر نقش مقابل اين خواننده است که در اين فيلم به عنوان يک دخترهندي هنرنمايي مي‌کند؛ با توجه به اينکه «شايلي»مسلط به چند زبان دنيا از جمله زبان هندي است، تمام ديالوگ‌هاي اين بازيگر به زبان هندي بوده و در جريان قصه،رابطه عاشقانه پيچيده‌اي بين او و «بهادري» رخ مي‌دهد.

گفتني است شايلي و بنيامين اخيرا زندگي مشترک خود را آغاز کرده‌اند و نقشي آفريني آنها در پروژه سينمايي «سلام بمبئي» بر جذابيت اين اثر سينمايي افزوده است.

«سلام بمبئي» ملودرامي‌عاشقانه است و داستان آشنايي يک دختر هندي و يک پسر ايراني را روايت مي‌کند که هر دو دانشجوي پزشکي هستند و درگير اتفاقات پيچيده‌اي مي‌شوند. بازيگران ايراني اين فيلم محمدرضا گلزار، بنيامين بهادري و بهروز چاهل هستند. پس از حضور «ديا ميرزا» و «گلشن گروور» بدمن معروف سينماي هند در پروژه سينمايي «سلام بمئبي»، «پونا مديلون» و «داليپ تاهيل» از ديگر بازيگران مطرح سينماي باليوود نيز به اولين اثر مشترک سينمايي هند و ايران به کارگرداني قربان محمدپور پيوستند. اين دو چهره هندي، در کارنامه کاريشان، نقش‌هايي را بازي کرده‌اند که بابت آن‌ها جوايز بين‌المللي هم کسب کرده‌اند؛ ضمن آنکه «تاهيل» علاوه بر حضور موفق در سينماي باليوود، تجربه بازي در‌هاليوود را نيز دارد. جوادنوروزبيگي و PahlajNihalani تهيه‌کننده‌هاي ايراني و هندي اين فيلم هستند.


 پرکارترين‌هاي تئاترشهر‌ معرفي شدند 

روابط عمومي مجموعه تئاتر شهردر يک گزارش مشروح اطلاعات آماري فعال ترين هنرمندان نمايش‌هاي به صحنه رفته در سال 94 تالارهاي مختلف مجموعه تئاتر شهر را اعلام کرد.

از مجموع 31 نمايشنامه‌نويس داخلي و خارجي که آثارشان در قالب اجراهاي عمومي و جلسات نمايشنامه‌خواني ميزبان مخاطبان بوده‌اند، نوشين تبريزي با نگارش نمايشنامه‌هاي « موش توي پيت حلبي» و «گنجفه» از جمله هنرمندان پرکار تئاترهاي به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر بوده است. ضمن اينکه ماتئي ويسني يک نويسنده نمايشنامه‌هاي «عنکبوتي در زخم» و «آخرين گودو» که در جلسات نمايشنامه‌خواني تالار چهارسو رو خواني شد، تنها نويسنده خارجي بود که دو اثر از او در تئاتر شهر اجرا شد.

از مجموع 268 بازيگري که طي سال جاري در نمايش‌هاي اجرا شده تئاتر شهر حضور داشتند يعقوب صباحي با بازي در نمايش‌هاي «ترور» به کارگرداني حميد رضا نعيمي در تالار اصلي، «گنجفه» به کارگرداني نوشين تبريزي در تالار سايه، «مکبث- نمايشنامه‌خواني»، «باغ آلبالو – نمايشنامه‌خواني» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو ‌ و‌ مسعود ميرطاهري براي بازي در نمايش‌هاي « مضحکه شبيه قتل» به کارگرداني حسين کياني در تالار اصلي، « کوپن» به کارگرداني سيد جواد روشن در تالار سايه و جلسات نمايشنامه‌خواني «مکبث» و « شازده کوچولو» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو به عنوان پرکارترين بازيگر مرد نمايش‌هاي به صحنه رفته در تالار‌هاي مختلف مجموعه تئاتر شهر طي سال 94 معرفي شده‌اند.

بر طبق آمار به دست آمده پژمان عبدي با بازي در نمايش‌هاي «بهمن» به کارگرداني افروز فروزند در تالار سايه، «چمدان» به کارگرداني فرهاد آييش در تالار اصلي، «گنجفه» به کارگرداني نوشين تبريزي در تالار سايه، کاظم هژير آزاد با بازي در آثار نمايشي «آنتيگونه – نمايشنامه‌خواني»، «باغ آلبالو – نمايشنامه‌خواني» و «عروسي خون – نمايشنامه‌خواني» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو و «ترور» به کارگرداني حميدرضا نعيمي در تالار اصلي، مجيد رحمتي با حضور در آثار نمايشي « مجلس انتقام جويي هملت» به کارگرداني حسين جمالي د رتالار سايه، «مکبث – نمايشنامه‌خواني»، «عروسي خون – نمايشنامه‌خواني » و «عنکبوتي در زخم – نمايشنامه‌خواني» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو، فريدون محرابي با حضور در آثار«مکبث – نمايشنامه‌خواني»، « مجلس انتقام‌جويي هملت»، «باغ آلبالو – نمايشنامه‌خواني» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو، فرزين محدث با بازي در آثاري چون «مکبث – نمايشنامه‌خواني»، «شازده کوچولو – نمايشنامه‌خواني» و «مجلس انتقام جويي هملت» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو، سيامک صفري با حضور در آثار نمايشي چون «آنتيگونه – نمايشنامه‌خواني»، «عنکبوتي در زخم – نمايشنامه‌خواني»، «آخرين گودو – نمايشنامه‌خواني » به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو، فرزين صابوني با حضور در آثاري چون نمايشي «آنتيگونه – نمايشنامه‌خواني»، «عنکبوتي در زخم – نمايشنامه‌خواني»، «آخرين گودو – نمايشنامه‌خواني » به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو در فهرست پرکارترين بازيگران آثار نمايشي تئاتر شهر هستند.

براساس اين گزارش ‌نگار عابدي بازيگر نمايش‌هاي «باغ آلبالو» به کارگرداني آتيلا پسياني و « مضحکه شبيه قتل» به کارگرداني حسين کياني در تالار اصلي و « بهمن» به کارگرداني افروز فروزند در تالار سايه، «مکبث – نمايشنامه‌خواني» و « عروسي خون – نمايشنامه‌خواني» به کارگرداني روح‌الله جعفري در تالار چهارسو با بازي در چهار اثر نمايشي به عنوان پرکارترين بازيگر زن آثار نمايشي مجموعه تئاتر شهر طي سال 94 معرفي شده است.


 پرويز پرستويي عنوان کرد:
 نوع نگاه عزت‌الله انتظامي‌به حرفه بازيگري 

رضا ميرکريمي‌و پرويز پرستويي با حضور در منزل عزت‌الله انتظامي، از اين بازيگر سرشناس عيادت و از او براي حضور در مراسم اکران نسخه تصحيح شده فيلم «گاو» دعوت کردند. به گزارش ايسنا، سيدرضا ميرکريمي‌(مديرعامل خانه سينما و دبير سي‌و‌چهارمين جشنواره جهاني فيلم فجر) و پرويز پرستويي (بازيگر سينما و تئاتر) 22 اسفندماه با حضور در منزل عزت‌الله انتظامي، بازيگر پيشکسوت سينما و تئاتر از «آقاي بازيگر» عيادت کردند. در اين ديدار که انتظامي‌و پرستويي خاطراتشان را هم مرور کردند، تابلويي از پوستر جشنواره جهاني فيلم فجر –که عکس عزت‌الله انتظامي‌در فيلم «گاو» بر آن نقش بسته- براي يادگار به او هديه شد. ميرکريمي‌در ابتداي اين ديدار درباره دلايل انتخاب تصويري از فيلم «گاو» (ساخته داريوش مهرجويي) به عنوان پوستر جشنواره‌ گفت: اين فيلم اولين جايزه بين‌المللي بازيگري را براي سينماي ايران به ارمغان آورده و از آثار شاخص و ماندگار تاريخ سينماي ايران است. دوست داشتم در اين جشنواره، فيلمي‌را به مخاطب بين‌المللي معرفي کنيم که براي ما افتخار‌آفرين بوده است. دبير جشنواره جهاني فيلم فجر با بيان اينکه در اين دور از جشنواره نسخه تصحيح شده و باکيفيت اين فيلم با حضور ميهمانان خارجي به نمايش درخواهد آمد، از عزت‌الله انتظامي‌نيز براي حضور در اين مراسم دعوت کرد. عزت‌الله انتظامي‌نيز ضمن تشکر از ميرکريمي‌براي انتخاب اين پوستر، گفت: براي بازي در اين نقش روي زندگي گاوها مطالعه کردم. يکي از دوستانم در باغش گاوي داشت و چند روزي مشغول نگاه کردن به اين گاو بودم. انتظامي‌با يادآوري خاطره سيمرغي که براي فيلم «آژانس شيشه‌اي» به پرويز پرستويي اهدا کرده بود، گفت: پرويز اولين جايزه بازيگري جشنواره فيلم فجر را براي «ديار عاشقان» دريافت کرد، او بازيگر خوش ذوقي است. در «آژانس شيشه‌اي» هم بسيار خوب بازي کرد و بازي‌اش به يادماندني است. بازيگر بايد به قلب تماشاگر نفوذ کند و پرويز در آثارش اين کار را انجام داد. حضورش در «آژانس شيشه‌اي» برجسته است. وقتي مقابل او بازي مي‌کني بايد حواست جمع باشد. پرويز پرستويي نيز که در فيلم «ديوانه‌اي از قفس پريد» با عزت‌الله انتظامي‌همبازي بوده است، گفت: خاطره‌اي از آن فيلم و همکاري در ذهنم باقي مانده که نشان دهنده نوع نگاه آقاي انتظامي‌به حرفه‌شان است. يک روز صبح ساعت هفت، من، خانم نيکي کريمي‌و آقاي علي نصيريان يک سکانس مشترک داشتيم. آقاي انتظامي‌آن روز بازي نداشتند، اما ديدم صبح زود به لوکيشن آمده‌اند. گفتم: شما چرا اين قدر زود آمديد؟ گفتند: آمده‌ام بازي علي را ببينم، برخوردي که اين شخصيت در اين فصل دارد خيلي مهم است. در صحنه‌اي که من و او در يکي از بخش‌هاي فيلم بازي داريم، نتيجه اين سکانس ديده مي‌شود و من بايد ببينم علي چطور اين فصل را بازي مي‌کند.


 احسان خواجه‌اميري:
 حال «ايرج» خوب است 

خواننده موسيقي پاپ کشورمان تاکيد کرد اوضاع جسماني پدرش، حسين خواجه‌اميري (ايرج) مناسب است و وي در سلامتي بسر مي‌برد.

احسان خواجه‌اميري خواننده موسيقي پاپ کشورمان به ‌‌مهر توضيح داد: متاسفانه نقل قول‌ها و مطالبي به صورت شايعه در برخي از صفحات و شبکه‌هاي مجازي مبني بر درگذشت پدرم منتشر شده که بنده تمامي ‌اين اخبار را به طور کامل تکذيب و اعلام مي‌کنم که حال پدرم خوب است و ايشان در سلامتي کامل به سر مي‌برند.

اين خواننده پاپ ضمن تشکر از علاقمنداني که پيگير اوضاع جسماني پدرش هستند، افزود: از همه طرفداران و دوستداراني که همواره تلاش مي‌کنند با دامن نزدن به شايعات در آرام کردن فضا به همه اهالي موسيقي کمک کنند، قدرداني مي‌کنم و از خداوند مهربان براي همه هنرمندان پيشکسوت موسيقي آرزوي سلامتي دارم. حسين خواجه‌اميري (ايرج) از جمله هنرمندان پيشکسوت عرصه موسيقي است که چندي پيش در بيمارستان بستري شد و بعد از انجام معالجات لازم از بيمارستان مرخص شد.


 اختتاميه دومين دوره نمايشنامه‌خواني هماي سعادت  

گروه فرهنگي: آيين پاياني برنامه شنبه‌هاي نمايشنامه‌خواني تماشاخانه هماي سعادت با روخواني‌ نمايشنامه«گسل» فرهاد نقدعلي و با کارگرداني شاهد پيوند و اجراي قطعات موسيقي برگزار مي‌شود. آيين پاياني برنامه شب‌هاي نمايشنامه‌خواني هماي سعادت، امروز 24 اسفندماه، در اين مجموعه برگزار مي‌شود که طي آن نمايشنامه گسل نوشته فرهاد نقدعلي به نفع بيمارستان بيماران سرطاني علي‌اصغر به کارگرداني شاهد پيوندخوانش مي‌شود. در اين برنامه از هنرمنداني نظير کيهان ملکي، علي استادي، محمد حاتمي،مسعود آب پرور،شيواخسرومهر،بهرام بهبهاني،سعيد دولتي،کرامت رودساز و بهناز نازي به پاس حضور و اجراي نمايشنامه‌خواني در تماشاخانه هماي سعادت تقدير به عمل خواهد آمد. از جمله نمايشنامه‌هايي که در اين دوره خوانش شده‌اند مي‌توان به مشنگ‌ها،بوقلمون صفتان،عروسي خرده بورژوآها،شايد نجات يابيم، آي با کلاه آي بي کلاه و...اشاره کرد.

تمديد اجراي نمايش « B5-6» تمديد شد

گروه فرهنگي: اجراي نمايش « B5-6 » به کارگرداني فرزام رنجبر که از 4 اسفند ماه در تالار مولوي اجراي خود را آغاز کرده به دليل استقبال قابل توجه تماشاگران تا تا پنجشنبه 27 اسفند ماه به اجراي خود ادامه مي‌دهد. نمايش« B5-6» نوشته امير نوروزي تا تاريخ ياد شده هر روز غير از شنبه‌ها ساعت 20 با بازي: پيرزاده، امير نوروزي، وحيد منتظري، ايمان عزيزي روي صحنه مي‌رود. نمايش B5-6کانديداي دريافت جايزه در بخش‌هاي طراحي لباس،طراحي صحنه،بازيگري مردو نمايشنامه از هجدهمين جشنواره تئاتر دانشگاهي است.اين نمايش در رابطه با يک خودکشي آنلاين اينترنتي است. قصه از جايي شروع مي‌شود که شخصي که قصد خودکشي دارد در فضاي مجازي پرطرفدار مي‌شود و در اين بين يک کمپاني با سوء‌استفاده از اين جريان تصميم مي‌گيرد تبليغات اين شخص را به عهده بگيرد تا بتواند از عوايد آن سود ببرد و...

فيلم‌هاي نوروزي درگير مشکلات مالي و مديريتي

رييس انجمن گويندگان و سرپرستان گفتار فيلم از فعال‌تر شدن حوزه دوبله در سال آينده خبر داد و گفت:‌ طي جلساتي که در دوره‌هاي مختلف انجمن سرپرستان گفتار فيلم داشتيم قرار شد برنامه‌ريزي‌هايي براي سال‌ آينده داشته باشيم تا دوبله فعال‌تر عمل کند.

حميدرضا آشتياني‌پور در توضيح بيشتر اين خبر به ايسنا اعلام کرد: قرار است در سال 95 در انجمن گويندگان و سرپرستان گفتار فيلم، يکسري آسيب‌شناسي و نقد و بررسي‌هايي را داشته باشيم تا از اين طريق بتوانيم مسير شکل‌گيري دوبله را تا حد ممکن در جهت ساماندهي هدايت کنيم.

اين گوينده باسابقه واحد دوبلاژ سپس اظهار کرد:‌ اميدوارم کساني که دلشان براي فرهنگ کلامي‌اين مرز و بوم مي‌سوزد، کمي ‌به انجمن مدني صنفي گويندگان توجه کنند تا ما هم کارها را از طريق افراد کاردان به سرانجام برسانيم.رييس انجمن گويندگان و سرپرستان گفتار فيلم در ادامه درباره اينکه پايان سال است و فشردگي در کار دوبله بالاست، در پاسخ به اينکه وضعيت فيلم‌هاي خريداري شده براي ايام نوروز چطور است؟ تصريح کرد: متأسفانه امسال کمي‌پايان سال ديرتر شروع شده است‌ و تا آخرين روزها ما هنوز منتظريم تا کارها بيايند به دليل اينکه به نسبت سال‌هاي قبل تعداد کارهاي پايان سال کم شده است اما به طور کلي تعدادي کار براي ايام نوروز در حال آماده شدن است. آشتياني‌پور دليل اصلي اين اتفاق را مشکلات مالي عنوان کرد و گفت: به نظر مي‌رسد عمده‌ترين مشکل براي خريداري فيلم‌ها مشکل مالي باشد، البته بخشي از اين اتفاق به مديريت‌ها هم بستگي دارد. مديران تلويزيون مي‌گويند بودجه نداريم اما به نظر من کمي ‌هم به ناهماهنگي مديريتي مربوط مي‌شود. از طرفي عدم تمرکز دوبله در سازمان صداوسيما باعث شده کارها را به دست افراد غيرحرفه‌اي بسپارند تا برايشان ارزان‌تر تمام شود؛ بنابراين اين اتفاق تمرکز دوبله را برنمي‌تابد و در نتيجه حجم کار همکاران ما کمتر مي‌شود.