نسخه شماره 3950 - 1394/10/23 -

سردار ساجدي‌نيا خبر داد:
انهدا م 28باند سرقت در پايتخت


خريد پيتزا به قيمت 14 ميليون تومان


شبيخون پليس امنيت به اوباش خطرناک غرب پايتخت


قاتل هراتي حين فرار به مناطق مرزي دستگير شد


طوطي سخنگو در فضاي مجازي 14 نفر را فريب داد


اخبار کوتاه


اخبار خارجي


 سردار ساجدي‌نيا خبر داد:
 انهدا م 28باند سرقت در پايتخت 

گروه حوادث: فرمانده انتظامي تهران بزرگ از دستگيري 141سارق زورگير، کيف قاپ، منزل و... که در قالب 28باند سرقت فعاليت مي کردند خبر داد.

سردار حسين ساجدي‌نيا، فرمانده انتظامي تهران بزرگ، صبح ديروز در گفت‌وگوي خبري که در ستاد پليس آگاهي فاتب برگزار شد، در تشريح جزئيات اين خبر گفت: پس از چندين ماه تلاش شبانه روزي ماموران پليس آگاهي تهران بزرگ موفق شدند 141 سارق را دستگير کنند.

وي با بيان اينکه اين سارقان درقالب 28باند مجرمانه فعاليت مي‌کردند، افزود:40درصد از سارقين دستيگر شده کيف قاپ وزورگير هستند. ساجدي‌نيا با اشاره به اينکه اغلب سارقين دستگير شده در خارج از شهر تهران سکونت دارند،ادامه داد:اين گروه از سارقين در سرقت‌هاي مختلف بويژه زورگيري، کيف قاپي، گوشي قاپي، سرقت منزل،سرقت داخل خودرو و سرقت خودرو در مناطق مختلف شهر تهران به خصوص مناطق شمال،غرب و شرق تهران فعاليت دارند و دست به اعمال مجرمانه مي‌زدند.

رئيس پليس پايتخت در بازديد از اموال بدست آمده از مخفيگاه متهمين عنوان داشت : برابر اعلام پليس آگاهي تهران بزرگ، علاوه بر توقيف خودرو وموتورسيکلت‌هاي مورد استفاده در سرقت‌ها از سوي متهمين، مقادير متنابهي از انواع اموال مسروقه از مخفيگاه اين تعداد از سارقين کشف و به پليس آگاهي تهران بزرگ انتقال داده شده است که از جمله اين اموال مي‌توان به کشف دهها گوشي تلفن همراه، قطعات و لوازم خودرو و موتورسيکلت، تلويزيون، رايانه و همچنين تجهيزات رايانه اي، تب لت، دوربين‌هاي عکاسي و فيلم‌برداري، تابلو فرش، فرش، ساعت.

ساعت مچي، دوربين‌هاي شکاري، تجهيزات پزشکي، تجهيزات ويژه ماهيگيري، مقاديري طلا و جواهرات و اسناد و مدارک خودروهاي داراي سابقه سرقت و .... اشاره کرد.

سردار حسين ساجدي‌نيا، با اشاره به سوابق متعدد متهمين دستگير شده عنوان داشت: بررسي‌هاي اوليه حکايت از آن دارد که بيش از 70 درصد اين افراد سابقه دار هستند. فرمانده انتظامي تهران بزرگ در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه از آغاز سالجاري تاکنون سرقت در سطح پايتخت 11درصد و در درماه جاري نيز 20درصد کاهش داشته است،افزود: طرح‌هاي مقابله با سرقت و سارقين کماکان با قوت و جديت بيشتري ادامه دارد.

وي به حضور مستمر واحدهاي گشتي در سطح تهران بزرگ اشاره کرد و بيان داشت:با افزايش و بکارگير ي مضاعف و دو برابري اين واحد‌ها وقوعات سرقت کاهش و ميزان دستگيري‌ها نيز دو برابر افزايش يافته است. رئيس پليس پايتخت با بيان اينکه طرح امنيت و آرامش در سطح محلات شهر تهران ادامه خواهد داشت از شهروندان خواست تا همانند گذشته با پليس تعامل مستمر داشته باشند و مشکلات محله خود را با شماره تلفن 110 از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي تهران بزرگ اطلاع دهند.

سردار ساجدي‌نيا در پاسخ به اين سئوال که پليس چه تمهيداتي در رابطه با جمع آوري معتادان متجاهر در دستور کار دارد، بيان داشت:بحمدالله وضعيت خوبي در سطح شهر تهران شاهد هستيم و با همکاري خوبي که شهرداري تهران با مجموعه فرماندهيانتظامي تهران بزرگ دارد مقرر شده که ظرفيت کمپ‌ها به 3000نفر ديگر افزايش يابد که با محقق شدن اين امر پليس اقدامات خود را در رابطه با جمع آوري معتادان ادامه خواهد داد.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ در پايان به شهروندان توصيه کرد: به منظور کاهش سرقت و مقابله با سارقان
توصيه‌هاي پليسي را جدي گرفته و عملا در زندگي خود بکار بنديد.


 خريد پيتزا به قيمت 14 ميليون تومان  

گروه حوادث: زني تبهکار با سوء استفاده از کارت مشتريان پيتزا فروشي، اقدام به سرقت از حساب آنان مي‌کرد.در مرداد ماه سال جاري جواني با مراجعه به کلانتري 123 نياوران به مأموران اعلام داشت که صندوق دار يک مغازه پيتزافروشي در خيابان قنات شمالي اقدام به سرقت عابربانک وي کرده و با در اختيار داشتن رمز کارت اقدام به برداشت 14 ميليون تومان از حساب وي کرده است.

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع کلاهبرداري و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسراي ناحيه يک تهران، پرونده جهت رسيدگي در اختيار پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت. مالباخته پس از حضور در پايگاه يکم پليس آگاهي در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «جهت خريد پيتزا به يک مغازه فست فود در محله نياوران مراجعه و کارت عابر بانک خود را به همراه رمز مربوطه جهت پرداخت وجه در اختيار صندوقدار مغازه که خانمي جوان حدوداً 30 ساله بود ، قرار دادم؛ خانم صندوقدار به اين بهانه که دستگاه Pozz فروشگاه قطع شده و مي بايست به مغازه مجاور مراجعه کند شخصاً کارت عابر بانک مرا گرفت و پس از خروج از محل متواري شد». صاحب مغازه فست فود در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «قصد استخدام يک صندوقدار خانم را داشتم ؛ به همين علت از طريق آگهي روزنامه ... اقدام به انتشار آگهي استخدام صندوقدار زن کردم تا اينکه در روز چهاردهم مرداد94، خانم جواني که خودش را خانم شريفي معرفي کرد جهت استخدام به من مراجعه کرد ؛ با توجه به تسلط کاملي که ايشان به امورصندوقداري و حسابداري داشت مقرر شد تا يک روز به صورت آزمايشي به عنوان صندوقدار فعاليت کند و از روز بعد با ارائه مدارک هويتي و سپردن ضمانت مشغول به کار شود اما پس از گذشت قريب يک ساعت از شروع کار، کارت عابر بانک يکي از مشتريان (مالباخته) را برداشته و متواري مي‌گردد».

کارآگاهان پايگاه يکم پليس آگاهي با بررسي پرونده هاي مشابه اطلاع پيدا کردند که سرقت هاي مشابه ديگري در ديگر مناطق شهر تهران بويژه در غرب (حوزه پايگاه دوم پليس آگاهي) و شرق (حوزه پايگاه چهارم پليس آگاهي) به وقوع پيوسته که خانم جواني به همين شيوه و شگرد اقدام به کلاهبرداري و سرقت کارت هاي عابر بانک تعدادي از مشتريان مغازه هاي فروش پيتزا و فست فود کرده است ؛ با بهره گيري از تصاوير بدست آمده از دوربين هاي مداربسته متعلق به اين مغازه‌ها، کارآگاهان اطمينان پيدا کردند که تمامي سرقت ها توسط يک خانم جوان حدودا 30 ساله انجام شده است. با شناسايي تعدادي از مغازه هاي فست فود که مديران آنها قصد استخدام صندوقدار خانم داشتند ، تصاوير بدست آمده از متهمه در اختيار آنها گذاشته شد تا در صورت شناسايي اين خانم جوان بلافاصله موضوع به کارآگاهان اطلاع داده شود؛ سرانجام زمانيکه متهمه با مراجعه به يکي از مغازه‌هاي فست فود قصد استخدام به عنوان صندوقدار را داشت توسط مدير اين مغازه شناسايي و با حضور کارآگاهان پايگاه يکم آگاهي در محل ، دستگير و به پايگاه يکم پليس آگاهي منتقل شد.

متهمه بنام واقعي «نرگس . ز» (متولد 1364) که در زمان مراجعه به مغازه هاي فست فود خود را بنام هاي مجعول مختلف معرفي و در همان روز استخدام پيش از ارائه هرگونه مدارک هويتي اقدام به انجام کلاهبرداري و سرقت کارت‌هاي عابربانک اقدام کرده بود، پس از مواجه شدن با تعدادي از مديران مغازه‌هاي فست فود و همچنين تصاوير بدست آمده از وي از طريق دوربين‌هاي مداربسته، به ناچار لب به اعتراف گشود و به ده‌ها فقره کلاهبرداري به شيوه و شگرد فوق در مناطق مختلف شهر تهران اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه کرم يوسف وند، رئيس پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت : از کليه شکات و مالباختگاني که در طول يک سال گذشته و بدين شيوه و شگرد مورد سرقت و کلاهبرداري قرار گرفتند دعوت مي‌شود تا جهت شناسايي متهمه و پيگيري شکايات خود به نشاني پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ در اتوبان شهيد صدر (مسير شرق به غرب) – ابتداي خيابان قلندري شمالي مراجعه کنند.


 شبيخون پليس امنيت به اوباش خطرناک غرب پايتخت 

4 اوباش خطرناک غرب تهران که از عاملان برهم زدن نظم عمومي بودند، توسط پليس امنيت عمومي تهران بزرگ دستگير شدند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در راستاي اجراي طرح مبارزه با اراذل و اوباش، عوامل پليس امنيت عمومي تهران بزرگ عمليات‌هاي هماهنگي را جهت دستگيري مخلان نظم عمومي در مناطق غربي پايتخت آغاز کردند. در اين راستا تعداد 4 اوباش به نام‌هاي «رضوان»، «نصير»، «آرمان»، «عابد» دستگير و تحت الحفظ به مقر پليس امنيت عمومي منتقل شدند. همچنين يک قبضه کلت کمري، يک قبضه سلاح شکاري لوله بلند، يک دستگاه شوکر، دو قبضه قمه، يک عدد تبر، سه عدد چوب دستي، مقاديري شيشه، مشروبات الکلي و 500 حلقه انواع دي وي دي مبتذل از نامبردگان کشف شد. سرهنگ عليرضا لطفي رئيس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: متهمان همگي داراي سوابق شرارت و از عاملان برهم نظم عمومي در غرب تهران بودند که بار‌ها در درگيري‌هاي دست جمعي و عربده‌کشي شرکت داشته‌اند.


 قاتل هراتي حين فرار به مناطق مرزي دستگير شد 

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان خاتم گفت: در پي وقوع قتل جوان 29 ساله‌اي در شهرستان خاتم، قاتل ظرف مدت کمتر از 24 ساعت دستگير شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ابوالفضل توکلي اظهار داشت: در پي وصول گزارش يک فقره قتل در ساعت 23 پنج شنبه 18 دي‌ماه با اعلام کشف جسد خون آلود در حاشيه شهر، مراتب براي بررسي‌هاي دقيق قضايي و انتظامي در دستور کار قرار گرفت. وي با اشاره به حضور سريع مقامات قضايي و انتظامي در محل اعلام شده کشف جسد، بيان کرد: جسد که فردي به هويت محمد - ت، 29 ساله و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده بود، پشت منازل نيمه‌ساز حاشيه شهر رها شده بود. دادستان عمومي و انقلاب خاتم خاطرنشان کرد: پس از بررسي‌هاي اوليه محرز شد که مقتول آخرين بار با يکي از کارگرهاي ساختماني خود که اهل يکي از استان‌هاي شرقي کشور است تماس گرفته و قرار ملاقات داشته که پس از جست‌وجوي بيشتر، آلت قتاله که يک چاقوي بزرگ بود نيز از داخل خودروي مقتول که در فاصله چند 100 متري محل وقوع قتل رها شده بود، کشف شد. توکلي عنوان کرد: با انجام تحقيقات گسترده و با استفاده از امکانات قضايي و انتظامي، قاتل شناسايي و با هماهنگي قضايي صورت گرفته در کمتر از 24 ساعت در حوزه قضايي يکي از شهرستان‌هاي جنوبي استان کرمان در حالي که قصد فرار به سمت نقاط مرزي جنوب شرق کشور و احتمالا خروج از کشور را داشته است، دستگير شد.

وي يادآور شد: حسب تحقيقات اوليه، نامبرده به ارتکاب قتل اقرار کرده و تحقيقات مقدماتي همچنان در جريان است.


 طوطي سخنگو در فضاي مجازي 14 نفر را فريب داد 

با تلاش مامورين پليس فضاي توليد و تبدل اطلاعات استان فارس فردي که با ايجاد آگهي جعلي فروش طوطي سخنگو اقدام به کلاهبرداري کرده بود دستگير شد. به گزارش مهر، به نقل از پايگاه خبري پليس ، رئيس پليس «فتا» استان فارس در تشريح اين خبر گفت: در طي چند روز گذشته تعدادي از همشهريان با مراجعه به پليس «فتا» استان فارس خبر از يک آگهي مبني بر فروش يک طوطي سخنگو دادند. موسي حسيني ادامه داد: پس از تماس افراد به اين فروشنده، وي درخواست واريز نصف مبلغ واقعي را کرده که باتوجه به ارزان بودن نرخ و تطميع خريداران تعداد 14 نفر به درخواست وي تن داده و مبلغ را به حساب متهم واريز مي‌کنند. وي تصريح کرد: متهم پس از دريافت مبلغ واريزي به تلفن‌هاي مالباختگان پاسخ نداده و شماره آنها را بلک ليست گوشي قرار داده است. رئيس پليس «فتا» استان فارس ادامه داد: مالباختگان پس از تشکيل پرونده و ارايه دستور قضايي به اين پليس مراجعه کردند که با توجه به افزايش تعداد شاکيان اين پرونده بلافاصله تيمي از متخصصان، تشکيل و پرونده در دستور کار کارشناسان اين پليس قرار گرفت و متهم طي مدت 24 ساعت شناسايي و طي عمليات غافلگيرانه دستگير و به اين پليس منتقل شد. سرهنگ حسيني تاکيد کرد: متهم در ابتدا نسبت به بزه انتسابي ابراز بي اطلاعي کرد که پس از ديدن مستندات و ادله ديجيتال لب به سخن گشود و بيان داشت که در حال پرسه زدن در سايت‌هاي فروش کالا و کاربر محور بودم که به ناگهان فکري ذهنم را به خود مشغول کرد به طوريکه تمام شب را در حال برنامه‌ريزي و نحوه پياده کردن آن بودم و در نهايت تصميم گرفتن با تلفن و حساب جعلي آگهي را در چندين سايت فروش اجناس و کالا درج کنم.

وي از شهروندان خواست در هنگام خريد از سايت‌هاي کاربرمحور فروش اجناس دقت کنند و تا زمان رويت نکردن کامل کالاي مورد نظر از واريز پول خودداري کنند.


 اخبار کوتاه 

اتوبوس مسافربري در جاده فيروزکوه دچار حادثه شد

سخنگوي سازمان امداد و نجات گفت: بر اثر برخورد يک دستگاه اتوبوس مسافربري با ديوار کنار جاده در جاده فيروزکوه 4 تن مجروح شدند. سيد مصطفي مرتضوي در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: صبح ديروز اتوبوس مسافربري با 40 سرنشين به ديوار کنار جاده در جاده فيروزکوه - تهران برخورد کرد. سخنگوي سازمان امداد و نجات با بيان اينکه عمليات امداد و نجات همچنان ادامه دارد افزود: تاکنون 4 نفر از مجروحان که به شدت دچار جراحت شده بودند، به مراکز درماني فيروزکوه و دماوند منتقل شده‌اند. وي خاطر نشان کرد: 2 نفر نيز در ميان صندلي گرفتار شده بودند، رهاسازي شده و خوشخبتانه اين حادثه فوتي به همراه نداشت. گفتني است، کارشناسان پليس راه نيز در محل حضور دارند و علت حادثه مورد بررسي قرار مي‌دهند.

ريزش ديواري سنگي در دارآباد

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از ريزش دوباره يک ديوار در محدوده دارآباد خبر داد. سيد جلال ملکي در گفت‌وگو با ايسنا،‌ در اين باره گفت: حوالي ساعت شش صبح ديروز حادثه ريزش ديوار در محدوده دارآباد به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهي، آتش نشانان را به محل حادثه اعزام کرد. وي با اشاره به حضور آتش نشانان در محل افزود: پس از حضور عوامل آتش نشاني مشخص شد که ديواري به ارتفاع حدود 3.5 متر و طول حدود 30 متر سست شده و بر روي چهار خودروي سواري ريزش کرده است. ملکي با بيان اينکه يک گروه از آتش‌نشانان اقدام به ايمن‌سازي محل کرده و گروه ديگر نيز عمليات جستجو و آواربرداري را آغاز کردند، اظهار کرد: خوشبختانه اين حادثه مورد مصدوم و فوتي نداشت، اما به چهار خودروي سواري خساراتي وارد شد. سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران بالا آمدن سطح آبهاي زيرزميني و بارندگي‌هاي اخير را علت احتمالي و اوليه بروز اين حادثه دانست و گفت: عوامل شهرداري نسبت به بررسي علت اين حادثه اقدام خواهند کرد. ملکي همچنين با بيان اينکه اين ديوار از نوع سنگي بوده است، اظهار کرد: گرچه حادثه مشابهي نيز روز يکشنبه در منطقه دارآباد رخ داد، اما اين ديوار بر خلاف حادثه قبلي ربطي به بيمارستان ندارد.

عدم ديد کافي و توجه

به جلو حادثه آفريد

جانشين مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا از حادثه واژگوني خودروي پيکان در محور اهر- تبريز و مجروحيت 5 سرنشين اين خودرو خبر داد. سرهنگ محمدرضا زحمت‌کش جانشين مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامي خبرگزاري فارس، با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: در ساعت 20:30 دوشنبه شب يک حادثه واژگوني خودرو در محور اهر- تبريز در استان آذربايجان شرقي به پليس راهور ناجا گزارش شد. جانشين مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا، تصريح کرد: به دنبال واژگوني يک دستگاه خودروي پيکان متاسفانه 5 نفر از سرنشينان مجروح شدند. وي نداشتن ديد کافي و همچنين عدم توجه به جلو را از جمله عوامل بروز اين حادثه رانندگي عنوان کرد.

هکر 20 ساله در دام پليس

فرمانده انتظامي شهرستان کاشان از دستگيري جوان 20 ساله‌اي که به شبکه‌هاي اجتماعي افراد نفوذ و پيام‌هايي از جانب آنها ارسال مي‌کرد خبر داد. به گزارش فارس از کاشان، به نقل از پايگاه خبري پليس، مهدي پورغلامحسين اظهار کرد: پس از وصول شکايت يکي از شهروندان مبني بر نفوذ فرد يا افراد ناشناسي به حساب کاربردي(اکانت) شبکه اجتماعي وي، که با خارج کردن دسترسي و متعاقب آن ارسال پيام‌هايي از جانب وي براي ساير اعضا، موجبات مزاحمت را فراهم آورده، موضوع در دستور کار پليس فتاي شهرستان قرار گرفت. وي خاطرنشان کرد: با انجام تحقيقات تخصصي و فني، جوان 20 ساله‌اي شناسايي و دستگير شد که پس از مواجه شدن با مستندات پليس، به صراحت به بزه انتسابي اقرار و انگيزه خود را خصومت با فرد شاکي اعلام داشت. اين مسئول ادامه داد: در اين خصوص پرونده تشکيل و متهم جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل داده شد. فرمانده انتظامي شهرستان کاشان در پايان تصريح کرد: تجهيزات فني و ديجيتالي که امروزه در اختيار پليس فتا قرار دارد، پيگيري و رصد هرگونه عمل خلاف قانون در اين فضا را مقدور کرده و هيچ راه فراري براي افرادي که اين فضا را براي رسيدن به اهداف غير معقول خود استفاده مي‌کنند، وجود ندارد. پورغلامحسين همچنين يادآور شد: بر اساس قانون جرايم رايانه‌اي، هرکس بوسيله سامانه‌هاي رايانه‌اي و فضاي مجازي، موجبات هتک حيثيت شهروندان را فراهم آورد، افزون بر اعاده حيثيت شاکي به حبس و جزاي نقدي محکوم مي‌شود. وي هشدار داد: هويت افراد در شبکه‌هاي اجتماعي مشخص نيست بنابراين در تأييد دوستي با افراد ناشناس دقت داشته باشيد.

کارگر سيرجاني در حادثه

نوار نقاله جان باخت

کارگر سيرجاني در حادثه نوار نقاله کارخانه کنسانتره گهرزمين مجتمع صنعتي و معدني گل‌گهر جان خود را از دست داد. به گزارش فارس از سيرجان، عباس عباسي کارگر سيرجاني ظهر ديروز در حادثه نوار نقاله کارخانه کنسانتره گهرزمين مجتمع صنعتي و معدني گل‌گهر جان خود را از دست داد. معاون بهره‌برداري کارخانه کنسانتره گهرزمين اظهار داشت: اين کارگر 22 ساله با وجود آموزش‌هاي لازم و کامل و برحسب وجدان کاري که داشت و احساس مسئوليت هنگامي که نوار نقاله پس از خاموش شدن در حال ايستادن بود، قصد داشت سنگ لابه‌لاي نوار را بدون ابزار خارج کند که لباس و دست وي درگير شد. اين کارگر با کشش نوار نقاله زير رام کارخانه از ناحيه سر به شدت مجروح و له شد و در لحظه اول جان باخت.


 اخبار خارجي 

برخورد دو دستگاه کاميون

در غرب کامبوج

تلفات سانحه برخورد دو دستگاه کاميون با يکديگر در غرب کامبوج پنج تن اعلام شد.

به گزارش ايسنا، طبق اعلام پليس کامبوج بر اثر برخورد دو دستگاه کاميون در غرب اين کشور پنج تن جان خود را از دست دادند و تعداد 68 نفر ديگر هم مجروح شدند.

در اين حادثه که ساعت 6:30 ديروز به وقت محلي بر اثر برخورد اين دو دستگاه کاميون اتفاق افتاد يکي از کاميون‌ها واژگون شد. طبق اعلام پليس کامبوج سرنشينان اين دو دستگاه کاميون از ميان کارگران بودند که در مسير رفتن به محل کار دچار حادثه شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري شينهوا، پليس کامبوج با بيان اينکه تمامي مجروحان اين حادثه در بيمارستان تحت مداوا قرار دارند اعلام کرد: پنج قرباني اين سانحه رانندگي زن بوده‌اند.

قتل زن آرايشگر

با ضربات متعدد چاقو

آرايشگري که در حال بستن مغازه‌اش بود باضربات چاقو به قتل رسيد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،کاترين اوهاراي 44 ساله که مادر سه دختر 16، 23 و 25 ساله بود، هنگام بستن و تعطيلي مغازه خود در «بِلَند، دُرسِت»، توسط قاتلي که به گفته پليس فردي آشنا بوده، به قتل رسيد.

به گزارش ديلي رکورد، يکي از شاهدان عيني گفت، او ديده است که قاتل قبل از وقوع حادثه، آنجا را زير نظر داشته و در حال تعقيب يکي از همکاران کاترين بوده‌است. وقتي که کاترين و يکي ديگر از همکارانش در حال مرتب کردن وسايل بودند، مردي به آن‌جا نزديک شد اما با در بسته مواجه شد. پس از اين‌که آن‌ها در را برايش باز کردند، قاتل در حالي که چاقوي بزرگي در دست داشت به سمت همکار کاترين دويد. همکارش که حسابي ترسيده بود از مغازه به بيرون فرار کرد. سپس اين قاتل جاني مستقيم به سمت کاترين حمله‌ور شد. ر آن لحظه صداي جيغ جانسوز کاترين به گوش رسيد. بعد از اينکه قاتل از مغازه فرار کرد، چند نفر سعي کردند او را از روي ردّ خوني که تا مسافتي به جاي مانده بود، پيدا کنند.

مردمي هم که در محل وقوع حادثه بودند با پليس تماس گرفتند و گزارش اتفاقي که براي کاترين اوهارا افتاده بود و اين‌که او غرق در درياي خون بود را شرح دادند. کاترين که به گفته آشنايان فردي بسيار مهربان، با حس طنز بسيار بالا و متعهد به کارش بود، متاسفانه از اين حادثه جان سالم به در نبُرد. مردم همه به شدت از اين حادثه جنايت‌آميز شوکه شده بودند. پس از اينکه مردم به خود آمدند، دو فرد محلي ردّ خوني که مشخص نبود از چاقو مي‌چکيده يا خون خود قاتل به علت زخمي شدنش بوده را دنبال کردند. در نهايت پليس شب گذشته مرد 49 ساله‌اي را به جرم اين قتل بازداشت کرد.