نسخه شماره 3750 - 1394/02/17 -

آشنايي قاتل و مقتوله از طريق شبکه‌هاي مجازي
قتل دختر جوان در اولين قرار ملاقات


عمليات پليس براي کشف سرقت پيچيده از صرافي


شگرد جالب 2 مامور «خانم» و «آقا» براي دستگيري مواد فروشان


سرباز تبهکار حساب هم خدمتي خود را خالي کرد


پايان 18 سال زندگي مخفيانه قاتل بي‌رحم با مدارک جعلي


اخبار کوتاه


دادگاه خانواده


 آشنايي قاتل و مقتوله از طريق شبکه‌هاي مجازي
 قتل دختر جوان در اولين قرار ملاقات 

گروه حوادث: مردي که در اولين قرار ملاقات با دختري جوان او را قتل رسانده بود،‌ توسط پليس شناسايي و دستگير شد.در فروردين ماه سال جاري، از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي يک فقره کشف جسد متعلق به خانمي جوان، حدودا 30 ساله، در ابتداي شهرک صنعتي عباس آباد واقع در جاده امام رضا به کلانتري 174 قيام دشت اعلام شد.

با حضور تيم تشخيص هويت، پزشکي قانوني و بررسي صحنه جنايت اداره دهم، علت مرگ ضربات وارده شده به ناحيه سر و خفگي ناشي از انسداد مجاري تنفسي اعلام شد ؛ لذا پرونده مقدماتي با موضوع «قتل عمد» تشکيل و به دستور شعبه دوم بازپرسي دادسراي ناحيه 27 تهران، پرونده جهت رسيدگي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

در اولين مرحله رسيدگي به پرونده، شناسايي هويت مقتوله در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان با بررسي بانک فقدان افراد موفق به شناسايي خانواده مقتوله در خيابان آذربايجان شدند.

پدر مقتوله در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «دخترم بنام آزاده (متولد 1369) در روز 29 اسفند93 به قصد ملاقات با يکي از دوستانش بنام مريم از خانه خارج اما پس از آن ديگر از او هيچ خبري نشد؛ زمانيکه از دخترم خبري نشد، به درب منزل مريم مراجعه و طي تماس تلفني با وي متوجه شديم که وي به همراه اعضاي خانواده اش، براي گذراندن تعطيلات عيد از تهران خارج شده است.

در ادامه تحقيقات، کارآگاهان با تحقيقات از اعضاي خانواده مقتوله اطلاع پيدا کردند که مقتوله علاقه شديدي به شبکه‌هاي مجازي «وايبر» و... داشته است ؛ لذا اقدامات تخصصي در اين خصوص آغاز و شخص ناشناسي بنام «ناصر» که از چندي پيش از طريق شبکه‌هاي مجازي با مقتوله آشنا شده بود، مورد شناسايي قرار گرفت.

با شناسايي هويت کامل «ناصر. ص» (متولد 1364)، محل سکونت وي نيز در منطقه مشيريه شناسايي، در روز پانزدهم ارديبهشت94 دستگير و به اداره دهم پليس آگاهي منتقل شد.

ناصر در اظهارات اوليه منکر هرگونه ارتباط و آشنايي با مقتوله شد اما زمانيکه دلايل و مدارک غيرقابل انکار از سوي کارآگاهان ارائه شد، به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنايت اعتراف کرد.

ناصر در خصوص آشنايي خود با مقتوله به کارآگاهان گفت: «چندي پيش، از طريق شبکه‌هاي مجازي با مقتوله آشنا شده بودم تا اينکه پس از مدتي با يکديگر قرار ملاقات گذاشتيم ؛ در روز 29 اسفند93 در زير پل امام خميني‌(ره) واقع در بزرگراه شهيد نواب قرار ملاقات گذاشتيم و صبح زود به دنبال مقتوله رفته و او را سوار ماشين کردم ؛ در طول مدتي که من با مقتوله از طريق شبکه‌هاي مجازي آشنا شده بودم، خود را مجرد معرفي کرده بودم اما ساعتي از حضور مقتوله در داخل ماشين نگذشته بود که ناگهان تلفن همراهم زنگ خورد و همسرم با من تماس گرفته بود ؛ زمانيکه مقتوله متوجه اين موضوع شد، با من درگير شد و عنوان داشت که موضوع را با همسرم در ميان خواهد گذاشت و به اين بهانه با يکديگر درگير شديم؛ در حين درگيري، چندين بار سر مقتوله را به اتاق ماشين زده و نهايتا گردنش را گرفته و آنقدر فشار دادم که ديگر قادر به نفس کشيدن نبود. نمي دانستم که چه کاري بايد کنم ؛ جنازه را به داخل کارگاه خود در منطقه مرتضي گرد برده و از آنجا به خانه آمدم؛ موضوع را با برادر خود بنام مسعود ( 22 ساله ) در ميان گذاشتم و او نيز به تنهايي، به کارگاه مراجعه و با ماشين شخصي خود ( خودرو 405 ) جسد را به (محل کشف جسد) منتقل کرد».

باتوجه به اعتراف صريح متهم اصلي پرونده به ارتکاب جنايت و معرفي برادر خود به عنوان فرد منتقل کننده جسد به محدوده شهرک صنعتي عباس آباد، اين شخص نيز ساعتي پس از دستگيري برادرش، دستگير و در همان مراحل اوليه تحقيقات، اظهارات برادر خود را تأييد کرد. سرهنگ کارآگاه آريا حاجي‌زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ،
با اعلام اين خبر گفت: «باتوجه به اعتراف صريح هر دو برادر، قرار بازداشت موقت از سوي مقام محترم قضايي صادر و متهمين جهت انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفتند».


 عمليات پليس براي کشف سرقت پيچيده از صرافي 

رئيس پليس آگاهي پايتخت جزئيات سرقت پيچيده از يک صرافي در پايتخت در خيابان فردوسي و دستگيري عامل اين سرقت را تشريح کرد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ عباسعلي محمديان ظهر ديروز در حاشيه مراسم سرقت از صرافي در خيابان فردوسي با حضور در جمع خبرنگاران در اين باره گفت: روز سيزدهم فروردين ماه امسال از طريق مرکز فوريت‌هاي پليس 110 دستبرد به يک صرافي اطلاع داده شد که بلافاصله با توجه به نوع سرقت عوامل کلانتري 109 بهارستان و سرکلانتري هفتم پليس پيشگيري پايتخت در محل حاضر شده و تحقيقات اوليه آغاز شد. محمديان با اينکه تحقيقات اوليه حاکي از اين بود که سارقان از طريق سوراخ کردن ديوار يکي از ملک‌هاي مجاور وارد طبقه اول ساختمان شده‌اند گفت: سپس آنان ضمن از کار انداختن آلارم‌ها و سيستم‌هاي هشدار دهنده، حافظه دوربين‌ها را نيز تخليه کرده و اقدام به برش گاوصندوق کرده‌اند.

رئيس پليس آگاهي پايتخت ادامه داد پس از آن سارقان به طبقه همکف آمده و ديوار صرافي مجاور را نيز به وسيله بيل و کلنگ و دستگاه فرز شکافته و وارد محل شده و در آنجا نيز اقدام به سرقت وجوه نقد، ارز و مقاديري سکه طلا کرده و پس از آن در روز دهم فرودين ماه از ملک خارج شده‌اند.

محمديان درباره ميزان وجوده نقد سرقت شده از سوي سارقان نيز اعلام کرد: بنابر اعلام مالک، ارزش ريالي اموال سرقت شده بيش از 750 ميليون تومان بوده است. رئيس پليس آگاهي پايتخت با بيان اينکه ظرف حدود 15 روز علي رغم سرقت حافظه دوربين‌ها از سوي سارقان، ماموران موفق به شناسايي آنان شدند، اظهار کرد: سرانجام مخفيگاه يکي از اين سارقان شناسايي و وي در عملياتي پليسي دستگير شد.

محمديان با اشاره به بازجوي از متهم دستگير شده و ادامه تحقيقات براي دستگيري نفر دوم به ايسنا گفت: برابر اعترافات متهم و نيز نتايج تحقيقات ما متهم ديگر پس از سرقت به کشور آمريکا متواري شده که اقدامات در اين خصوص براي دستگيري وي از طريق اينترپل در حال انجام است. وي همچنين از کشف و بازگردانده شدن بخش اعظمي از وجوه و سکه‌هاي سرقت شده خبرداد و اظهار کرد: حدود 600 ميليون تومان از اين وجوهات و سکه‌هاي مسروقه کشف شده و به مالباخته بازگردانده شد. به گفته وي، اين اموال در يک پاتوق نگاه داري مي‌شد که با همکاري قاضي پرونده براي بازگرداندن و کشف آن بلافاصله اقدام شده است. محمديان در پاسخ به سوال ديگر ايسنا در خصوص اينکه آيا سارق مالک مغازه مجاور بوده ياخير؟ گفت: سارق از زيرپله‌اي که در مجاورت اين ملک قرار داشته استفاده کرده و وارد ملک مجاور شده اما از کسبه نبوده است. به گزارش ايسنا، متهم که بين 30 تا 40 سال سن داشته ومجتبي نام داشت، هنگام بازسازي صحنه جرم در پاسخ به سوال ايسنا ادعا کرد که از مبلغ سرقت شده تنها 80 ميليون تومان به وي رسيده و مابقي را همدستش براي خود برداشته بود.

او همچنين ادعا کرد که صبح روز هشتم وارد ملک شده و در حوالي ساعت 5:30 صبح روز نهم فرورين ماه هنگامي که با دستگاه فرز در حال برش ميلگردهاي ديوار ايمن سازي شده صرافي طبقه همکف بوده آلارم آن به صدا درآمده که عوامل کلانتري در محل حاضر شده و پس از اينکه از بيرون مورد مشکوکي را مشاهده نکرده به کلانتري بازگشته و پس از آن اين سارق به همراه همدستش به عمليات خود ادامه داده است. اين سارق همچنين ادعا کرد که ديوار طبقه اول را به وسيله بيل و کلنگ سوراخ کرده و پس از آن باز به وسيله دستگاه فرز در واحد را بريده و در طبقه همکف نيز با توجه به اينکه ديوار صرافي ايمن‌سازي شده بود به وسيله بيل و کلنگ ديوار را شکافته و ميلگردها را نيز با دستگاه فرز بريده است. اين سارق همچنين اظهار کرد که هيچ گاه گمان نمي‌کرده با اقداماتي که انجام داده از سوي پليس دستگير شود. او همچنين درباره اينکه همدست ديگرش کجاست و چه مي‌کند؟ گفت: همدستم روز دوازدهم فروردين ماه از کشور خارج شده و آن طور که من مي‌دانم به آمريکا متواري شده است.


 شگرد جالب 2 مامور «خانم» و «آقا» براي دستگيري مواد فروشان 

2 مامور زن و مرد کلانتري توانستند خواهر و برادر مواد فروش منطقه مشريه تهران را بدون هيچگونه درگيري در منزلشان دستگير کنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، با توجه به گزارشات از سوي شهروندان مبني بر اينکه در مشيريه خيابان سازمان آب عده‌اي اقدام به فروش مواد مخدر مي‌نمايند، پرونده ايي در اين رابطه تشکيل و رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران تخصصي کلانتري مشيريه قرار گرفت. در ادامه با تحقيقات صورت گرفته و اطمينان از صحت موضوع، مراتب به مقام قضايي منعکس شد و دستور بازداشت متهمان از سوي بازپرس دادسراي ناحيه 14 شهر تهران صادر گرديد. با توجه به تحقيقات جامع صورت گرفته از محل مشخص شد متهمان منزل خود را به قصد فروش به بنگاه محل سپرده اند که به اين بهانه يکي از کارکنان پليس زن به همراه يکي ديگر از کارمندان مرد تحت عنوان اينکه زن و شوهر جواني که در پي خريد خانه هستند به عنوان خريدار به مشاور املاک مراجعه کردند. ماموران روز سه شنبه با هماهنگي مرکز پيام کلانتري وارد خانه متهمان شده و در يک اقدام ضربتي ضمن دستگيري دو متهم به نام رضا و صفورا حدود 3 کيلوگرم ترياک در بسته بندي‌هاي متفاوت کشف و ضبط کردند. سرگرد پيمان لطيفي رئيس کلانتري 169مشيريه درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان به همراه مواد مکشوفه به کلانتري منتقل شدند و طي هماهنگي با مقام قضايي جهت تحقيقات بيشتر و کشف ساير جرايمشان به پايگاه ششم پليس مواد مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ارجاع شدند.


 سرباز تبهکار حساب هم خدمتي خود را خالي کرد 

فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم غرب استان تهران از دستگيري فردي به جرم خالي کردن حساب بانکي هم خدمتي‌اش خبر داد. سرهنگ عليزاده فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم غرب استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشريح جزييات اين خبر گفت: در پي وصول يک فقره پرونده از کلانتري 11مرکزي با موضوع برداشت غير مجاز اينترنتي، کار‌شناسان پليس فتا وارد عمل شده و براي بدست آوردن جزئيات بيشتر شاکي را احضار کردند. اين مقام انتظامي افزود: مالباخته در اظهارات خود گفت، هفته گذشته هنگام گرفتن موجودي از حساب بانکي، متوجه برداشت غير مجاز مبلغ هشت ميليون و 700 هزار ريال از حساب بانکي‌اش شده که سارق به روش‌هاي مختلف اين مبالغ را برداشت کرده است. سرهنگ عليزاده ادامه داد: بلافاصله کار‌شناسان پليس وارد عمل شده و با اقدامات فني توانستند هويت سارق را شناسايي کرده و به شاکي معرفي کنند. وي تصريح کرد: شاکي زماني که از هويت متهم مطلع شد با بيان اينکه اين فرد يکي از هم خدمتي‌هاي وي است ادامه داد مدتي پيش همراه با متهم به بانک مراجعه کرده و براي حساب بانکي خود، رمز دوم تعريف کرده است. فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم افزود: متهم طي عملياتي در رباط کريم دستگير و در بازجويي‌هاي به عمل آمده به جرم خود اعتراف و ادامه داد که با سوء استفاده از اعتماد شاکي و بدست آوردن رمز کارت عابر بانکي وي اقدام به برداشت غير مجاز اينترنتي از حساب بانکي او کرده است.


 پايان 18 سال زندگي مخفيانه قاتل بي‌رحم با مدارک جعلي 

پسارق جنايتکار که براي ربودن يک پيکان 7 گلوله به بدن راننده خودرو شليک کرده بود، پس از 18 سال فرار دستگير شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، جسد فردي به نام «ناصر» که با اصابت هفت گلوله به قتل رسيده بود، 18 سال پيش در حوزه پاسگاه انتظامي گچين شهرستان بندرعباس کشف شد. در تحقيقات اوليه ماموران دريافتند که قاتل پس از سرقت خودروي پيکان مالباخته از محل متواري شده که پس از سال‌ها خودروي پيکان توسط پليس راهور توقيف ولي راننده مجدد توانست از محل بگريزد. با فرار متهم مجدد تحقيقات تخصصي پليسي از سرگرفته شد و ماموران دريافتند که متهم با مدارک جعلي در شهر پرسه مي‌زند و از چنگال پليس فرار مي‌کند. سرانجام هويت متهم فراري شناسايي شد و عوامل پليس آگاهي در بررسي سوابق وي متوجه شدند اين مرد خطرناک داراي سوابق متعدد کيفري در خصوص درگيري و حمل سلاح غير مجاز است. در ادامه دستور بازداشت قاتل از طرف شعبه 107 جزائي استان هرمزگان صادر و کارآگاهان توانستند متهم را در شهرک امام رضا(ع) بندر عباس شناسايي و طي عملياتي ضربتي دستگير کنند. سرهنگ كارآگاه سيد حسين اصلحي رئيس پليس آگاهي هرمزگان درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: پس از اجراي دستورات قضايي و تکميل پرونده و ارسال به مرجع قضايي ، متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان گرديد.


 اخبار کوتاه 

برخورد اتوبوس مسافربري با کاميون بنز در آزادراه کرج- قزوين

فرمانده پليس راه کشور از تصادف يک دستگاه اتوبوس بنز با 32 سرنشين با يک دستگاه کاميون بنز در آزادراه کرج- قزوين خبر داد. سرهنگ محمدحسين حميدي در گفت‌وگو با ايسنا، در اين‌باره گفت: در ساعت 18:45 روز سه‌شنبه تصادف يک دستگاه اتوبوس بنز با کاميون بنز در کيلومتر 55 آزادراه کرج – قزوين باعث مصدوميت 10 تن شد. وي با بيان اينکه اين اتوبوس 32 سرنشين داشته گفت: از ميان 10 حادثه ديده 5 تن به شکل سرپايي درمان شده و 5 تن ديگر نيز توسط نيروهاي امدادي به مراکز درماني منتقل شدند. حميدي درباره علت وقوع اين حادثه اظهار کرد: پس از حضور کارشناسان راه در محل و انجام بررسي‌هاي لازم گزارش‌هاي اوليه حاکي از اين است که عدم توجه به جلو از سوي راننده اتوبوس بنز و لغزندگي جاده باعث بروز اين حادثه شده است. فرمانده پليس راه کشور با بيان اينکه اتوبوس حادثه ديده به تعاوني شماره 13 اسلامشهر تعلق داشت خاطرنشان کرد: اين اتوبوس در حال حرکت به سمت قزوين بود که اين حادثه رخ داد.

تصادف خونين ميني‌بوس حامل کارکنان زن با خاور

مدير روابط عمومي اورژانس تهران از نجات 11 تن در پي وقوع تصادف ميني بوس در احمدآباد مستوفي خبر داد. حسن عباسي در گفت وگو با ايسنا، در اين باره گفت: در ساعت 15:38 عصر سه‌شنبه خبر تصادف يک دستگاه ميني بوس با يک خاور در احمدآباد مستوفي، ورودي اتوبان ساوه به مرکز اورژانس تهران مخابره شد که به دنبال آن سه دستگاه آمبولانس و يک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. وي با بيان اينکه گزارش‌هاي اوليه حاکي از آن بود که 10 کارمند خانم يک شرکت صنعتي مصدومان اين تصادف هستند، گفت: اين افراد توسط ميني بوس شرکت در حال بازگشت از محل کار بوده‌اند که دچار حادثه شدند. بنابر گزارش يکي از تکنسين‌هاي حاضر در صحنه، بدنبال برخورد ميني بوس به عقب کاميون خاور تمامي سرنشينان ميني بوس دچار آسيب ديدگي شده بودند که عوامل اورژانس بلافاصله معاينات اوليه را آغاز کرده و خوشبختانه به جز يک نفر از مصدومان که دچار آسيب ديدگي شديد از ناحيه کمر شده بود، بقيه مصدومان در وضعيت مناسبي قرار داشتند. عباسي با بيان اينکه تمامي اين مصدومان به داخل اکيپ‌هاي آمبولانس منتقل شدند، گفت: پس از آن اين افراد براي بررسي و درمان احتمالي به بيمارستان شهيد فياض بخش منتقل شدند. وي با اشاره به اظهارات شاهدان صحنه تصادف گفت: ظاهرا راننده ميني بوس بعد از تصادف از محل متواري شده بود. مدير روابط عمومي اورژانس تهران با بيان اينکه در اين تصادف به راننده کاميون خاور آسيبي وارد نشده بود، گفت: شاهدان عيني سرعت زياد ميني بوس را علت تصادف ذکر کرده‌اند اما علت قطعي حادثه را عوامل پليس راه بررسي و اعلام خواهند کرد.

رئيس شوراي شهر

زن و فرزندانش را آتش زد

هيچ‌کس باورش نمي‌شد عامل آتش‌سوزي مرگبار در خانه رئيس شوراي شهر کلاچاي، خود اوست. اين مرد روي تخت بيمارستان به آتش‌زدن خانواده‌اش اقرار کرد و اکنون در بيمارستاني در رشت بستري و تحت نظر پليس است. اين آتش‌سوزي يکشنبه‌شب در خيابان امام خميني کلاچاي روي داد و بر اثر اين حادثه سه نفر از اعضاي اين خانواده کشته شدند. به گزارش ايسنا، شدت آتش‌سوزي به حدي بود که براي مهار آتش، عوامل آتش‌نشاني از شهرهاي کلاچاي، رودسر، واجارگاه و رحيم‌آباد به محل حادثه اعزام شدند و توانستند پس از نيم‌ساعت تلاش، آتش را خاموش کنند. در اين حادثه دو فرزند پسر 5 و 8 ساله و همچنين همسر 35 ساله رئيس شوراي شهر کلاچاي که بالاي 90 درصد سوختگي داشتند، جان خود را از دست دادند. در اين آتش‌سوزي، پدر خانواده که رئيس شوراي شهر کلاچاي است دچار سوختگي 25 درصدي شد که براي ادامه درمان به بيمارستاني در رشت انتقال يافت.

نجات زن 47 ساله از خودکشي

عمليات نجات خانمي 47 ساله از خودکشي با موفقيت انجام شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، ساعت 22:01 پانزدهم ارديبهشت ماه نودو چهار ستاد فرماندهي سازمان آتش نشاني شهريار در جريان يک مورد اقدام به خودکشي واقع در شهريار،فاز يک انديشه،خيابان نهم شرقي قرار گرفت. بلافاصله امدادگران ايستگاه‌هاي 101 مرکزي و 301 انديشه با امکانات و تجهيزات کامل به محل حادثه اعزام شدند. هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گرديد خانمي حدودا 47 ساله بنام (ز.ع) به علت عدم تعادل روحي اقدام به خوردن قرص نموده و قصد خودکشي داشت که با تلاش امدادگران آتش نشاني پس از هماهنگي با نيروي انتظامي درب واحد را گشوده و شخص مذکور توسط اورژانس 115 شهريار مستقر در محل حادثه به بيمارستان انتقال داده شد.

قاچاقچي معروف دستگير شد

فرمانده انتظامي آذربايجان غربي از دستگيري متهم فراري به اتهام حمل 91 کيلوگرم مواد مخدر پس از 15 سال در آذربايجان غربي طي 48 ساعت گذشته خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، سردار محمد شرفي ظهر ديروز در جمع خبرنگاران، در تشريح جزئيات دستگيري اين متهم فراري، اظهار داشت: در پي وصول اخبار و اطلاعاتي مبني بر ورود سردسته باند تهيه و توزيع مواد مخدر به کشور که در سال 79 به اتهام حمل مقدار 91 کيلوگرم مواد مخدر از نوع حشيش تحت تعقيب ماموران بوده و به جهت خروج از کشور دستگيري وي مقدر نشده بود، بررسي موضوع در دستور کار ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت. وي افزود: با اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده انجام شده مکان و مخفيگاه اين متهم در يکي از روستاهاي شهرستان اروميه شناسايي شد و با زير نظر گرفتن مکان مورد نظر به صورت غير محسوس، متهم که قصد متواري شدن مجدد را داشت، با سرعت عمل ماموران طي يک عمليات تعقيب و گريز دستگير شد. در بازرسي بدني از متهم مقدار 160 گرم مواد مخدر از نوع هروئين کشف و خودروي وي نيز توقيف شد و متهمپس از تشکيل پرونده به مراجع قضايي تحويل داده شد.


 دادگاه خانواده 

شوهرم زن‌هاي ديگران را به رخم مي‌کشد

زن جوان که از ايراد گرفتن از شوهرش خسته شده بود با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندي پيش زن جواني با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضي گفت: آقاي قاضي من هرکاري مي‌کنم باز هم شوهرم زن‌هاي ديگر را به رخم مي‌کشد و به من مي‌گويد که از آنها عقب هستم. زن جوان ادامه داد: هرچه سعي مي‌کنم که طوري رفتار کنم تا مورد علاقه شوهرم باشد، باز هم در آخر از رفتارم ايراد مي‌گيرد و مي‌گويد که زن‌هاي ديگران خيلي بهتر از من هستند. وي افزود:شوهرم از همه چيز ايراد مي‌گيرد. از دست‌پختم، از طرز لباس پوشيدنم، از نوع برخوردم، خلاصه از همه چيز يک ايرادي مي‌گيرد و مرا مسخره مي‌کند. در آخر همه حرف‌هايش هم مي‌گويد که بايد مثل زن‌هاي ديگر باشم و اگر مثل آن‌ها نباشم او نمي‌تواند مرا تحمل کند. همين رفتار‌هايش باعث شد که تصميم خودم را بگيرم و براي هميشه از اين مرد خودخواه جدا شوم. بعد از صحبت‌هاي اين زن قاضي شوهر وي را نيز به دادگاه احضار کرد تا صحبت‌هاي او را هم بشنود. ‎

درخواست طلاق

به خاطر زندگي در آبادان

زن جوان وقتي ديد که شوهرش قصد دارد براي زندگي به آبادان برود راهي دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندي پيش زن جواني با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضي گفت: آقاي قاضي شوهرم مي‌خواهد برود و در آبادان زندگي کند. اما من نمي‌توانم در آنجا زندگي کنم. زن جوان ادامه داد: ما از بچگي در تهران بزرگ شديم و نمي‌توانيم به يکباره همه زندگيمان را به آبادان ببريم و آنجا زندگي کنيم اما شوهرم گوشش به اين حرف‌ها بدهکار نيست و مرتب حرف خودش را مي‌زند. به او يک کار در آبادان پيشنهاد شده و شوهرم هم وسوسه شده و مي‌خواهد اين کار را قبول کند. هرچه با او صحبت مي‌کنم و مي‌گويم که اين کار درستي نيست فايده‌اي ندارد. پايش را در يک کفش کرده و مي‌خواهد به آبادان برود. وي افزود:آخرين بار که سر اين موضوع با هم حرف زديم به من گفت من به آبادان مي‌روم تو هم هرکاري دلت مي‌خواهد انجام بده. براي همين حالا که شوهرم تا اين اندازه نسبت به من بي‌تفاوت است تصميم به جدايي گرفتم. بعد از صحبت‌هاي اين زن شوهر وي نيز به دادگاه احضار شد تا قاضي صحبت‌هاي او را هم بشنود.