نسخه شماره 3655 - 1393/10/10 -

از سوي علي کفاشيان مطرح شد:
دلايل کناره‌گيري علي کريمي از تيم ملي

سيدجلال حسيني:
فصل بعد به فوتبال ايران برمي‌گردم


ساره جوانمردي و سيامند رحمان در ميان برترين‌هاي 2014


عبدولي دومين غايب بزرگ کشتي ايران در جام جهاني

حنيف عمران‌زاده:
10کيلو وزن کم مي‌کنم


حال دوچرخه‌سواران حادثه‌ديده ماهشهري خوب است


خبر


اخبار کوتاه


 از سوي علي کفاشيان مطرح شد:
 دلايل کناره‌گيري علي کريمي از تيم ملي  

رئيس فدراسيون فوتبال اعلام کرد که علي کريمي فکر کرده است از وجودش در تيم ملي به خوبي استفاده نمي‌شود. وي همچنين دليل عصبانيت کي‌روش را نيامدن علي کريمي دانست.

به گزارش مهر، علي کفاشيان در حاشيه رونمايي از فرش ويژه جام ملت‌هاي آسيايي در خصوص آخرين وضعيت علي کريمي ضمن بيان مطلب فوق گفت: کي‌‌روش با من تماس و سراغ علي کريمي را ‌گرفت که من هم گفتم از او اطلاعي ندارم. من به کريمي زنگ زدم ولي نتوانستم او را پيدا کنم.

وي اضافه کرد: علي کريمي بدون اطلاع هم در محل تمرين حضور نيافت و در حالي که کارت طلايي هم صادر شده بود، به فرودگاه نيامد. آقاي کي‌روش هم از اين موضوع بسيار ناراحت بود و نمي‌دانست مشکل چه بوده است. ما آماده‌ايم مشکل را رفع کنيم تا دوباره کريمي را به استراليا اعزام کنيم.

رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين پرسش که کريمي در گذشته هم سابقه داشته و با مربيان به مشکل مي‌خورده، اينگونه توضيح داد: در هر صورت وظيفه ما بود از کريمي به عنوان يک بازيکن خوب و مستعد دعوت کنيم که با پيشنهاد و پذيرش کي‌روش، او به عنوان مربي به تيم ملي آمد اما نتوانستيم از وجودش تا اين لحظه در استراليا استفاده کنيم.

کفاشيان در مورد اينکه کي‌روش چند بار با مربيان ايراني به مشکل برخورده، يادآور شد: من چيزي درباره اختلاف بين اين دو نفر نشنيده بودم و همه کارها با هماهنگي پيش مي‌رفت. کي‌روش، کريمي را دوست داشت و از اين اتفاق شوکه شده است و حتي از عدم حضورش اظهار بي‌اطلاعي کرد.

وي در مورد اينکه کريمي به خاطر دعوت نشدن محمد نوري به تيم ملي قهر کرده است، تصريح کرد: اين دعوت شدن دست ما نبود و ما وظيفه‌مان را تا آخرين لحظه انجام داديم، تيم را بدرقه و براي موفقيت‌شان دعا کرديم اما ساير اتفاقات در خصوص دعوت از يک بازيکن، به کادر فني برمي‌گردد.

علي کريمي در صفحه شخصي‌اش جمله‌اي را نوشته که از کفاشيان در مورد استنباطش از اين جمله سوال شد و وي گفت: فکر مي‌کنم کريمي احساس کرده از وجودش در تيم ملي به خوبي استفاده نمي‌شود ولي قطعا انسان در جايي که کار مي‌کند بايد صبر و حوصله داشته باشد. رئيس فدراسيون فوتبال ادامه داد: اگر مشکل اين بود، کي‌روش به من مي‌گفت. من چيزي نشنيده‌ام و بايد سوال کرد.

کفاشيان در مورد عصبانيت کي‌روش هم تصريح کرد: او عصباني است و من مي‌خندم تا خوشحال شود. حتما دليل عصبانيتش هم نيامدن کريمي بوده است. واقعا دليل ديگري ندارم که براي عصبانيت به کي‌روش بيان کنم. ايشان حتما نگران بوده و ما سعي مي‌کنيم مشکل را برطرف کنيم.

وي در مورد اينکه احتمال کنار گذاشتن مهدي محمد نبي، دبيرکل فدراسيون فوتبال هم وجود دارد، تاکيد کرد: تغييراتي در پست دبير کلي داريم و از آقاي نبي مي‌خواهيم فعلا به عنوان سرپرست به فعاليتش ادامه دهد. از امروز ايشان به عنوان سرپرست کارشان را انجام مي‌دهند هر چند از عملکردشان راضي بوديم ولي در جاي ديگر از حضورشان استفاده خواهيم کرد.

کفاشيان در پاسخ به اين سوال که آيا در صورت ناکامي تيم ملي، احتمال برکناري خودش هم وجود دارد، تصريح کرد: نتيجه گرفتن يا نگرفتن تيم ملي به تغييرات در فدراسيون مربوط نمي‌شود. ما وظيفه‌اي داريم اما نتيجه دست خداست.


 سيدجلال حسيني:
 فصل بعد به فوتبال ايران برمي‌گردم  

مدافع ملي‌پوش کشورمان که در ليگ قطر توپ مي‌زند، وعده داده در فصل آينده مجدا به فوتبال ايران برگردد. به گزارش خبرآنلاين؛ سيدجلال حسيني مدافع مياني تيم‌ملي معتقد است که ايران براي حضور در جام ملت‌هاي آسيا وضعيت چندان خوبي ندارد و با اين شرايط قهرماني در اين رقابت‌ها بسيار سخت است. او در مورد وضعيت تيم‌ملي و مسائل مختلف ديگر به سؤالات ما پاسخ داد:

ما در شرايطي به جام‌ملت‌ها مي‌رويم كه شرايط مناسبي از لحاظ انجام بازي‌هاي دوستانه و برگزاري اردوهاي تداركاتي نداريم. پيش‌بيني تو از نتايج تيم‌ملي چيست؟

شما درست مي‌گوييد. ما بعد از جام‌جهاني‌ تصور مي‌كرديم كه همه چيز از لحاظ بازي دوستانه و اردوها درست مي‌شود، ولي اين اتفاق نيفتاد. ما بازي‌هاي خوبي نداشتيم و اردوهاي خوبي هم برگزار نكرديم. بايد بگويم در وضعيتي سخت به جام‌ملت‌ها مي‌رويم. به‌هر‌حال در اين مدت مشكلات زيادي داشتيم.

آيا مي‌توان از تيم‌ملي انتظار قهرماني داشت؟

در اين وضعيت نمي‌توان فعلاً از قهرماني حرف زد، ولي مطمئناً ما يكي از مدعيان جدي هستيم. همه به ايران به چشم يك مدعي نگاه مي‌كنند، ولي طبيعي است كه شرايط تيم‌ملي ما با كشورهايي مثل استراليا، ژاپن، كره‌جنوبي و حتي كشورهاي عربي متفاوت است. آنها به‌خوبي محك خورده‌اند، ولي ما محك جدي نخورده‌ايم. تازه مشكلات ديگري هم داريم.

منظورت چيست؟

تعدادي از بازيكنان را به‌دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نخواهيم داشت. مصدوميت منتظري واقعاً خبر تلخي بود و پر كردن جاي او سخت است. متأسفانه مشكل مهرداد پولادي هم حل نشد و كار ما واقعاً سخت خواهد شد.

در مورد وضعيت خودت در ليگ قطر صحبت كن، آيا همه چيز راضي‌كننده است؟

در فوتبال قطر همه تيم‌ها دنبال جذب بهترين مهاجمان و بهترين‌هافبك‌ها هستند و اين كار مدافعان را سخت مي‌كند. به‌هر‌حال بازي در قطر تجربه جديدي بود و من چيزهاي زيادي ياد گرفتم.

قرار است سال آينده هم در ليگ قطر بماني؟

هنوز چيزي مشخص نيست و پيش‌بيني زود است. با اين حال بايد بگويم احتمالاً به فوتبال ايران باز خواهم گشت.

يعني فصل بعد برمي‌گردي؟

بله، احتمالاً برمي‌گردم، ولي معلوم نيست به كدام تيم بروم.

اخبار پرسپوليس را دنبال مي‌كني؟

بله دنبال مي‌كنم. متأسفانه پرسپوليس امسال دچار مشكلاتي شد كه هواداران و بازيكنان اذيت شدند. اين تيم قرار است در آسيا بازي كند و اميدوارم تا آن زمان مشكلات پرسپوليس برطرف شود. پرسپوليس اگر با اين تيم و با اين وضعيت به آسيا برود با مشكل مواجه خواهد شد.


 ساره جوانمردي و سيامند رحمان در ميان برترين‌هاي 2014  

در آخرين روزهاي سال 2014، وب سايت رسمي کميته بين‌المللي پارالمپيک به بررسي عملکرد برترين ورزشکاران سال و نيز پيش‌بيني موفقيت‌هاي آنها در سال 2015 پرداخته است.

زهرا نعمتي، سيامند رحمان و ساره جوانمردي، سه ورزشکار ايراني هستند که عملکرد آنها به صورت جداگانه مورد بررسي قرار گرفته است. در خصوص رشته تيروکمان، وب‌سايت رسمي کميته بين المللي پارالمپيک به معرفي 5 گروه برتر از کمانداران جهان مي‌پردازد که به تفکيک جنسيت و رشته‌اي که در آن فعاليت مي‌کنند، عملکرد آنها ارزيابي شده است.

در گروه زنان و رشته ريکرو، از زهرا نعمتي و دو ورزشکار ديگر از کشورهاي ايتاليا و لهستان نام برده شده و ذکر شده که انتظار مي‌رود در سال 2015 شاهد عملکرد چشمگير و تاثير‌گذاري از اين ورزشکاران باشيم. اين وب‌سايت با ذکر اين نکته که رشته تيروکمان در سال 2014، عملکرد چشمگيري داشت اضافه کرده است که پيش‌بيني مي‌شود ورزشکاران ذکر شده از برترين‌هاي سال آينده باشند.

مسابقات جهاني تيروکمان آلمان، از مهمترين رويدادهاي پيش روي اين رشته در سال 2015 به شمار مي‌رود که طي آن ورزشکاران سراسر جهان مهارت‌هاي خود را به نمايش مي‌گذراند.

در رشته وزنه برداري نيز اين وب سايت اقدام به معرفي 7 وزنه بردار سال 2014 کرده که در ميان آنها نام سيامند رحمان به عنوان قوي‌ترين مرد داراي معلوليت جهان همچنان مي‌درخشد.

وي که رکورد دار دسته فوق سنگين است، در مسابقات اخير پاراآسيايي اينچئون سه بار اقدام به شکست رکورد جهان کرد و در نظر سنجي وب سايت رسمي IPC نيز به عنوان بهترين ورزشکار ماه اکتبر در جهان انتخاب شد. ساره جوانمردي، ديگر ورزشکار افتخار آفرين ايراني نيز توانست با کسب عناوين متعدد در سال 2014، به عنوان يکي ديگر از ورزشکاران موفق امسال معرفي شود.

وي در مسابقات جهاني آلمان به نشان طلا دست يافت، در مسابقات جهاني لهستان ضمن کسب نشان طلا به عنوان برترين ورزشکار رشته تپانچه جهان شناخته شد و در مسابقات پاراآسيايي نيز با کسب دو نشان طلا توانست کلکسيون افتخارات سال 2014 خود را تکميل کند.

جوانمردي با قهرماني در مسابقات آلمان موفق به کسب سهميه مستقيم مسابقات پارالمپيک ريو شد و به تازگي نيز عنوان بهترين ورزشکار زن سال 2014 آسيا را از کميته پارالمپيک آسيا دريافت کرد.


 عبدولي دومين غايب بزرگ کشتي ايران در جام جهاني 

پس از اينکه اميد نوروزي از حضور نيافتن در رقابت‌هاي جام جهاني کشتي فرنگي تهران سخن گفت به نظر مي‌رسد سعيد عبدولي نيز قصدي براي حضور در اين رقابت‌ها ندارد تا تيم ملي به احتمال فراوان بدون 2 مهره اصلي خود پاي به اين رقابت‌ها بگذارد؛ چيزي که خوشايند مسئولان تيم ملي کشتي فرنگي نيست.

به گزارش ايسنا، تيم ملي کشتي فرنگي ايران سومين اردوي تدارکاتي خود را براي حضور در جام جهاني تهران در خانه کشتي آغاز کرده و تمامي نفرات دعوت شده به غير ازسعيد عبدولي در اين اردو حاضر هستند. اين اردو از روز يکم دي ماه و به مدت 10 روز آغاز شده و اين در حالي است که کماکان سعيد عبدولي غايب تمرينات تيم ملي است و حتي حاضر نشده کوچکترين تماسي با اعضاي کادر فني تيم ملي داشته باشد تا آنها را در جريان علت غيبت خود بگذارد.

البته عبدولي در اردوي گذشته تيم ملي نيز که پس از برگزاري رقابت‌هاي کشتي فرنگي جام باشگاه‌هاي جهان برگزار شد بدون در جريان گذاشتن کادر فني در تمرينات تيم ملي حضور نيافت و پس از گذشت چند روز در گفت‌وگو با رسانه‌ها سفر زيارتي به کربلاي معلي را دليل اين غيبت خواند و در پاسخ به اين سوال که چرا با وجود اينکه از اين سفر بازگشته‌اي حداقل کادر فني را در جريان اين موضوع قرار نداده‌اي گفت: «فعلا مشغول دادن نذري هستم و وقت نکرده‌ام به مسئولان تيم ملي زنگ بزنم!»

البته کادر فني تيم ملي نيز پس از اينکه در رسانه‌ها در جريان اين امر قرار گرفت عذر او را موجه تشخيص داد و برخوردي با اين کشتي‌گير انجام نداد.

اما عبدولي باز هم در سومين اردوي تيم ملي و در حاليکه تنها دو روز به پايان اردو باقي مانده تنها غايب اين تمرينات محسوب مي‌شود و باز هم مسئولان تيم ملي رادر جريان علت غيبتش قرار نداده است.


 حنيف عمران‌زاده:
 10کيلو وزن کم مي‌کنم 

حنيف عمران‌زاده معتقد است که استقلال در فصل نقل و انتقالات جلوتر از تيم‌هاي ديگر است.

عمران‌زاده در گفت‌و‌گو با ورزش سه، گفت: تمرينات بدنسازي بيشتر از همه به سود من شد.

به همراه استقلال روزي دو جلسه تمرينات بدنسازي را پشت سر مي‌گذارم. خدا را شکر تمرينات بدنسازي خيلي به نفع من تمام شد. چون بعد از مصدوميتي که داشتم، وارد مسابقات شدم و نتوانسته بودم که بدنسازي خوبي داشته باشم. خدا را شکر در اين زمان موفق شدم که که 3،4 کيلو وزن کم کنم. فکر مي‌کنم تا پايان اين 40،50 روز هم مي‌توانم 4،5 کيلو ديگر از وزنم کم کنم و خودم را به شرايط ايده‌آل برسانم. فکر مي‌کنم بيشتر از همه اين بدنسازي به نفع من تمام شد. من فکر مي‌کنم که استقلال نسبت به تيمهاي ديگر در فصل نقل و انتقالات جلوتر است. ما موفق شديم چند بازيکن با تجربه و جوان را به ترکيب استقلال اضافه کنيم. هنوز هم چند ساعت تا پايان نقل و انتقالات باقي مانده است و شايد در اين زمان هم بتوانيم بازيکنان ديگري را اضافه کنيم.

اميدوارم که بعد از تعطيلات با آمادگي خوبي به ميدان برويم و بتوانيم هواداران را خوشحال کنيم. ما خيلي آنها را در نيم فصل اول اذيت کرديم. از همه آنها عذرخواهي مي‌کنم و اميدوارم که با نتايج خوبي که در آينده مي‌گيريم بتوانيم که کاري کنيم که آنها بازيهاي نيم فصل اول را فراموش کنند.

بازيکنان استقلال به من بند کرده بودند که بايد ريشم را بزنم. چون من بعد از مصدوميتم مدتي است که ريش‌هايم را کوتاه نکرده‌ام. براي همين هم تصميم گرفتم که اين هفته در يک روز خوب طي مراسمي ريش‌هايم را بزنم.


 حال دوچرخه‌سواران حادثه‌ديده ماهشهري خوب است 

دبير هيات دوچرخه‌سواري ماهشهرحال عمومي دوچرخهسواران حادثهديده اين شهرستان را خوب ارزيابي کرد. به گزارش ايسنا، احسان مولاني اظهار کرد: روز جمعه (پنجم ديماه)،هشت دوچرخه‌سوار ما در مسير حرکتي‌شان که از شهر چمران به سمت پل پتروشيمي بود، در حال تمرين به روش فرانسوي (پلهاي) بودند. وي افزود: در حين تمرين اين گروه، يک تريلر که خاکبرداري انجام ميداد در مسير مخالف به سمت دوچرخه‌سواران ما آمد و با آن‌ها حالت مماس پيدا کرد. خود من هم اسکورت دوچرخه‌سواران بودم و بالاي ماشينم هم چراغ گردون بود و چراغهاي چشمک‌زن آن هم کار مي‌کرد ولي راننده آن تريلر هيچ توجهي نکرد و با مماس شدن با دوچرخهسوار‌ان ما در حالي که کاپيتان تيم هم به او اشاره داد تا مراقب باشد، توجهي نکرد. دبير هيات دوچرخه‌سواري ماهشهرگفت: به هر حال با چسبيده شدن تريلر به دوچرخهسواران، باد ماشين دوچرخه‌سوار اول ما را به سمت زمين پرتاب کرد و دوچرخه‌ او هم با برخورد به لاستيک آن تريلر، خورد شد. با توجه به اينکه روش حرکتي دوچرخه‌سواران پلهاي‌ بود، دوچرخه‌سواران دوم و سوم هم به زمين برخورد کردند و آسيب ديدند. وي خاطرنشان‌کرد: پس از اين‌ حادثه، راننده تريلر نايستاد و حرکت کرد و رفت و اسکورت دوم تيم به پليسراه رفت و اين حادثه را اطلاع داد و آنها نيز تريلر را متوقف کردند. اکنون نيز پرونده در حال جريان است و نتيجه قطعي مشخص نيست. مولاني درخصوص حال عمومي سه مصدوم اين حادثه، گفت: وضعيت عمومي سه دوچرخهسوارهم خوب است. چانه جليل زنگويي 15 بخيه خورد، محمد تن از ناحيه کتف بسيار آسيب ديد وکتف او آتل‌بندي شده است و رضا تن، برادر وي نيز از ناحيه گردن دچار کوفتگي شد که مصدوميت او کمي خفيفتراست.


 خبر 

برگزار‌ي مربيگري درجه 2 تيراندازي با کمان در تهران

دوره مربيگري درجه 2 تيراندازي با کمان با حضور مربيان فعال اين رشته در تهران برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون تيراندازي با کمان، اين دوره با حضور مربيان فعال تيراندازي با کمان به صورت عملي و تئوري در محل سايت تيراندازي با کمان ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد. دوره آموزشي مذکور در بهمن ماه 93 برگزار مي‌گردد. در پايان اين دوره به شرکت‌کنندگان از سوي فدراسيون تيراندازي با کمان مدرک درجه 2 مربيگري اعطا مي‌شود.

ايران نامزد ميزباني کشتي‌قهرماني‌جهان

ايران براي آخرين‌بار در سال 2002 ميلادي ميزبان رقابت‌هاي قهرماني جهان در رشته کشتي آزاد بود. فدراسيون کشتي ايران به صورت رسمي نامزد ميزباني رقابت‌هاي‌ قهرماني‌جهان در سال 2018 ميلادي شد. به گزارش ايلنا، فدراسيون کشتي ايران با ارسال نامه‌اي به اتحاديه‌ جهاني به صورت‌رسمي براي ميزباني رقابت‌هاي جهاني سال 2018 در دو رشته آزاد و فرنگي اعلام آمادگي کرد. فدراسيون کشتي ايران در اين نامه آمادگي کامل خود را براي ميزباني اين رقابت‌ها اعلام کرده است. ايران براي آخرين‌بار در سال 2002 ميلادي ميزبان رقابت‌هاي قهرماني جهان در رشته کشتي آزاد بود.

ايران - عراق 16 دي در سيدني استراليا

آخرين ديدار تدارکاتي تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و عراق در فاصله 5 روز به آغاز رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا در شهر سيدني استراليا قطعي شد. ديدار تدارکاتي تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و عراق در فاصله 5 روز به آغاز رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا در شهر سيدني استراليا قطعي شد. به گزارش ايلنا، تيم‌هاي فوتبال ايران و عراق روز 16 دي ماه و 5 روز پيش از آغاز شانزدهمين دوره جام ملت‌هاي آسيا آخرين ديدار آماده‌سازي خود را پيش از حضور در اين رقابت‌ها برگزار خواهند کرد. ملي پوشان کشورمان با ديدار برابر ياران يونس محمود آماده نخستين ديدار خود که روز 21 دي ماه مقابل بحرين در شهر ملبورن استراليا برگزار خواهد شد، آماده مي‌کند. تيم فوتبال کشورمان در گروه C جام ملت‌هاي آسيا با تيم‌هاي بحرين، قطر و امارات همگروه است. تيم فوتبال عراق نيز در گروه D با تيم‌هاي ژاپن، اردن و فلسطين در يک گروه قرار دارد.

مهاجم نفت آبادان به صبا پيوست

صباي‌قم در نيم‌فصل هفت خريد داشته که پنج‌تاي آن در خط حمله بوده است. به گزارش ورزش سه، قاسم اکبري که در تيم‌هاي پيام خراسان، تراکتورسازي و اتکاي گلستان فعاليت داشته و نيم‌فصل اول بازيکن صنعت نفت آبادان بوده است، با قراردادي يک و نيم‌ساله به صباي‌قم پيوست. احتمالا صبايي‌ها يک مدافع راست نيز تا پايان مهلت نقل‌وانتقالات جذب کنند. صباي‌قم در نقل و انتقالات نيم‌فصل جواد کاظميان، يوسف چاخواش‌بيلي، سعيد مهدي‌پور، محمد حيدري، محمد اوساني و قاسم اکبري را خريداري کرده است.

حامد لک به تراکتور برگشت

حامد لک دروازه بان تراکتورسازي که مدتي بود در تهران تمرين مي کرد با نظر رسول خطيبي سرمربي تراکتورسازي دوباره به جمع قرمزپوشان بازمي گردد.به گزارش ورزش سه، در شرايطي که تراکتورسازي به اردوي دبي خواهد رفت با اين دروازه‌بان تماس گرفته شده تا براي جمع و جور کردن وسايل و انجام دادن کارهايش به تبريز برگردد. رسول خطيبي که اين بازيکن را به شديدترين شکل ممکن تنبيه کرده بود، حالا تصميم دارد فرصتي دوباره به وي بدهد. در تبريز همچنين خبر مي‌رسد داود نوشين صوفياني ديگر دروازه بان تراکتورسازي در صورت دريافت پول نقد به گسترش فولاد خواهد پيوست تا دروازه بان شماره يک اين تيم بشود.


 اخبار کوتاه 

رضا نوروزي در فهرست آسيايي پرسپوليس

نام رضا نوروزي در فهرست آسيايي پرسپوليس قرار مي‌گيرد تا پس از بهبودي، امکان همراهي سرخپوشان در ليگ قهرمانان آسيا را داشته باشد. نام رضا نوروزي که با توجه به دوران نقاهت ناشي از پارگي رباط صليبي از ميادين دور مانده است، در فهرست آسيايي سرخ‌ها قرار خواهد گرفت تا پس از بهبودي، امکان همراهي تيم در ليگ قهرمانان آسيا را داشته باشد.

آبشک رسما ملواني شد

محمد آبشک به تيم فوتبال ملوان بندرانزلي پيوست. به گزارش ايسنا، بازيکن تيم فوتبال راه‌آهن به صورت رسمي به تيم فوتبال ملوان پيوست و در نيم‌فصل دوم در جمع ملواني‌ها پا به توپ خواهد شد. مدت زمان اين قرارداد يک نيم‌فصل است. راه‌آهن که اين روزها شرايطي بحراني را سپري مي‌کند در حال از دست دادن بازيکنان خود است. طي روزهاي اخير محمد غلامي و وحيد طالب‌لو از راه‌آهن جدا شده بودند.

حضور بابک حاتمي

در باشگاه پرسپوليس

مدافع باشگاه سايپا به باشگاه پرسپوليس آمد. به گزارش ايسنا، بابک حاتمي که پيش از اين مد نظر مسئولان باشگاه پرسپوليس بود،براي انجام مذاکرات نهايي به باشگاه پرسپوليس آمد. اين در حالي است که طي روزهاي گذشته اخباري مبني بر منتفي شدن حضور او در پرسپوليس منتشر شده بود. مذاکره حاتمي با پرسپوليسي‌ها در حالي انجام مي‌شود که هنوز رضايتنامه او از سوي مسئولان باشگاه سايپا صادر نشده است.

مسعود همامي به پرسپوليس پيوست

دروازه‌بان پيکان به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

به گزارش‌ فارس، مسعود همامي دروازه‌بان سابق پيکان با پرسپوليس قرارداد بست و قرار است نيم فصل دوم ليگ چهاردهم از دروازه سرخپوشان محافظت کند.

دلايل جدايي قاضي از استقلال

در آخرين دقايق فصل نقل و انتقالات دلايل جدايي محمد قاضي از استقلال مشخص شد. به گزارش مهر، محمد قاضي که حدود دو فصل است در استقلال حضور داشت به دنبال جدايي از استقلال است. به گفته يکي از نزديکان قاضي، وي از چهار تيم پرسپوليس تهران، صباي قم، پديده مشهد و فولاد خوزستان پيشنهاد دارد . به گفته يکي از نزديکان وي، دليل جدايي او از استقلال تنها دروغ‌هايي بود که يکي از مسئولان باشگاه از ابتداي فصل به او گفت و اين دروغ‌ها تا نيم فصل ادامه پيدا کرد و همين مسئله باعث شد تا محمد قاضي ديگر علاقه اي به حضور در اين تيم نداشته باشد و اينکه گفته مي‌شد وي به خاطر حضور رضا عنايتي در استقلال از جمع آبي‎پوشان جدا خواهد شد شايعه اي بيش نبوده است و اگر از ابتداي فصل با او صادقانه صحبت مي‎شد قاضي هيچوقت استقلال را ترک نمي‌کرد.

مهاجم راه‌آهن سرخپوش شد

مهاجم تيم فوتبال راه‌آهن در نيم فصل دوم به پرسپوليس پيوست. به گزارش فارس، علي عليپور، مهاجم پيشين راه‌آهن با قراردادي يک سال و نيم به پرسپوليس پيوست تا از نيم فصل دوم ليگ چهاردهم براي سرخپوشان به ميدان برود. اين بازيکن جزو سهميه اميد به حساب مي‌آيد.