نسخه شماره 3646 - 1393/09/26 -


کشف دو جنايت در پرونده يک جنايتکار


شليک مرد عصباني پدر و پسر را به کام مرگ کشاند


پايان تلخ رابطه پنهاني با دختر خاله


شوهرم تصور مي‌کند، هنوز مجرد است


زورگيري از رانندگان سالخورده تاکسي با تهديد چاقو


مأمور بدرقه قلابي تا زندان بدرقه شد


اخبار خارجي


خبر


 کشف دو جنايت در پرونده يک جنايتکار 

گروه حوادث: در آذر ماه سال جاري کشف جسد متعلق به خانم جواني در منطقه يافت آباد – اتوبان الغدير به کلانتري 153 شهرک ولي عصر اعلام شد. با حضور مأموران کلانتري در محل و انجام بررسي‌هاي اوليه مشخص شد جسد متعلق به زني حدودا 30 – 25 ساله با آثار سوختگي ضعيف بر روي لباس‌ها بوده که قاتل يا قاتلين اقدام به بريدن هر دو گوش وي کرده‌اند. با اعلام خبر به پليس آگاهي و دادسراي جنايي، کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي بهمراه بازپرس ويژه قتل در محل کشف جسد حاضر، پرونده مقدماتي با موضوع «قتل عمد» تشکيل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسراي ناحيه 27 تهران، پرونده در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

کشف همزمان دو پرونده

در شرايطي که هويت جسد مقتوله هنوز براي کارآگاهان شناسايي نشده بود، کارآگاهان اداره دهم موفق به دستگيري عامل جنايت پرونده «قتل راننده آژانس خودرو در شهرک ولي عصر شدند» که دستگيري اين شخص منجر به کشف پرونده قتل زن ناشناس شد.

پرونده جنايت اول

اطلاعات پرونده قتل راننده آژانس خودرو حکايت از آن داشت که در روز چهارم مرداد93 جسد ناشناسي در اتوبان آزادگان کشف، پس از شناسايي هويت جسد مشخص مي‌شود مقتول راننده آژانس کرايه خودرو در شهرک وليعصر بوده است.

در ادامه تحقيقات مشخص شد، مقتول در روز چهارم مرداد93 ده دقيقه پس از سوار کردن يک مسافر از مقابل آژانس اقدام به پياده کردن مسافر خود کرده و پس از آن، جسد وي در اتوبان کشف مي‌شود ؛ خودرو پرايد وي نيز چند روز بعد و به صورت رها شده در شهرک وليعصر کشف شد.

در ادامه رسيدگي به اين پرونده، کارآگاهان موفق به شناسايي هويت قاتل بنام مجيد. ع ( 24 ساله ) شدند که با انگيزه داشتن بدهي مالي به مقتول اقدام به ارتکاب جنايت کرده و پس از آن متواري شده بود.

پرونده جنايت دوم

با دستگيري متهم پرونده قتل راننده آژانس که ساعت 22:30 روز 24 آذر93، در حين تردد با يک دستگاه خودرو پرايد در شهرک وليعصر شناسايي و دستگير شد، بلافاصله بازرسي از مخفيگاه وي در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت که شواهد و دلايل بدست آمده از داخل مخفيگاه متهم، وي را مجبور به اعتراف جنايتي ديگر و قتل زن ناشناس مي‌کند.

کارآگاهان اداره دهم در زمان بازرسي مخفيگاه متهم در شهرک انديشه به محتويات يک قوطي حاوي الکل مشکوک شده، در بررسي‌هاي بيشتر مشخص مي‌شود که دو عدد گوش متعلق به انسان در داخل قوطي الکل قرار دارد. با توجه به کشف جسد زن ناشناس در روز 23 آذر93 که هر دو گوش آن بريده شده بود، کارآگاهان به تحقيق از متهم پرداخته و متهم که چاره اي جز اعتراف نداشت، به جنايت دوم نيز اعتراف مي‌کند.

اعترافات متهم در خصوص جنايت دوم

متهم پرونده که پس از بدست آمدن ساير دلايل و مدارک بدست آمده از داخل مخفيگاهش از جمله کشف گوشي تلفن همراه مقتوله چاره اي جز اعتراف نداشت، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : حدودا چند ماه پيش با مقتوله بنام معصومه آشنا شدم و همين موضوع باعث شروع اختلافات شديد من با همسر و خانواده‌ام شد؛..... روز جنايت با چاقو چند ضربه به گردن مقتوله زده و براي ثابت کردن حرف‌هايم به همسرم، تصميم گرفتم تا گوش‌هاي مقتوله را بريده و به خانه ببرم تا به همسرم نشان بدهم. سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اشاره به آغاز تحقيقات جهت شناسايي خانواده مقتوله، در ادامه اعلام اين خبر گفت: «باتوجه به اعتراف صريح متهم به هر دو جنايت، متهم با قرار بازداشت موقت در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته و تحقيقات در خصوص صحت اظهارات متهم بويژه در خصوص پرونده جنايت دوم در دستور کار کارآگاهان ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است».


 شليک مرد عصباني پدر و پسر را به کام مرگ کشاند 

گروه حوادث: قاتل در يک نزاع فاميلي، با اسلحه شکاري اقدام به ارتکاب جنايت و قتل دو نفر از بستگان خود کرد. در مرداد ماه سال جاري، از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 وقوع يک فقره درگيري و نزاع دسته جمعي به کلانتري امامزاده داوود اعلام شد.

با حضور مأموران در محل درگيري واقع در «روستاي سنگان» مشخص شد که طي يک نزاع دسته جمعي و بر اثر اصابت گلوله‌هاي شليک شده از يک اسلحه شکاري، 5 نفر زخمي و به مراکز درماني منتقل شدند.

با وجود انجام اقدامات درماني، دو نفر از اعضاي يک خانواده (پدر 65 ساله و پسر 22 ساله) بنام‌هاي مجتبي (پدر) و مرتضي (پسر) فوت مي‌کنند.

با اعلام خبر فوت اين دو نفر به پليس آگاهي و قاضي کشيک ويژه قتل دادسراي امور جنايي، پرونده مقدماتي با موضوع «قتل عمد» تشکيل و به دستور شعبه سوم بازپرسي دادسراي امور جنايي تهران، پرونده در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقيقات پليسي

با آغاز رسيدگي به پرونده، کارآگاهان اطلاع پيدا کردند که نزاع و درگيري منجر به جنايت مابين اعضاي دو خانواده صورت گرفته که با يکديگر خويشاوند بوده، بگونه اي که مقتول (مجتبي) پسرخاله پدر خانواده قاتل بوده اما به دلايل مختلف مابين اعضاي آنها به کرات و دفعات متعدد نزاع و درگيري رخ مي‌داده بگونه اي که دو روز قبل از جنايت و قتل دو عضو خانواده مقتولين، درگيري ديگري ميان فرزندان دو خانواده رخ داده بود.

در ادامه و با حضور در محل جنايت و بررسي صحنه جنايت مشخص شد که محل سکونت خانواده قاتل از لحاظ موقعيت مکاني در يک سراشيبي قرار داشته و اعضاي خانواده مقتول با استفاده از همين موقعيت مکاني و قرار گرفتن در ارتفاعي بالاتر، اقدام به سنگ پراني به سمت محل سکونت خانواده قاتل کرده‌اند که قاتل بنام مهدي (متولد 1360) با مشاهده صحنه سنگ پراني، با اسلحه شکاري اقدام به شليک چندين گلوله مي‌کند که شليک‌هاي پياپي گلوله باعث زخمي شدن 5 نفر و نهايتا مرگ دو نفر مي‌شود.

دستگيري متهم

در شرايطي که پس از ارتکاب جنايت، قاتل بهمراه دو برادر خود و همچنين پدرشان از محل متواري شده بودند، کارآگاهان در چندين مرحله اقدام به دستگيري پدر خانواده متهمين (خانواده قاتل) و در ادامه دو پسر وي به اتهام «مشارکت در نزاع و درگيري منجر به جنايت» و «متواري کردن متهم اصلي پرونده» کرده اما مهدي ( متهم اصلي پرونده ) همچنان متواري بود. سرانجام با انجام اقدامات گسترده پليسي، مخفيگاه مهدي نيز در منطقه «رباط کريم» شناسايي و اين متهم در روز 24 آذر93 دستگير و به اداره دهم منتقل شد.

سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: «باتوجه به اعتراف صريح متهم اصلي پرونده به ارتکاب هر دو جنايت، قرار بازداشت موقت از سوي مقام محترم قضايي صادر و متهم جهت انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت».


 پايان تلخ رابطه پنهاني با دختر خاله 

جلسه محاکمه زن جواني که متهم به قتل خواهرزاده اش است پس از گذشت 11 سال از وقوع جنايت در دادگاه کيفري برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، 20 شهريور سال 82 زني با مراجعه به پليس ورامين ماموران را در جريان ناپديد شدن پسرش قرار داد و گفت: پسرم به نام «مرتضي» يک سال است که ناپديد شده است، او زن و بچه دارد و من تصور مي‌کردم که او در اين مدت پيدا خواهد شد اما اين اتفاق نيفتاد و پسرم پيدا نشد.

اين زن در ادامه اظهاراتش گفت: پسرم با دختر خواهرم ارتباط داشت و خواهرم او را مجبور مي‌کرد که با دخترش ازدواج کند، براي همين به خواهرم مشکوک هستم.

با اين اظهارات ماموران پليس به سراغ دختر خاله مرتضي رفتند و او را دستگير کردند که اين دختر نيز با تاييد ارتباط پنهاني با مرتضي به ماموران گفت: يک سال پيش مادرم و برادرهايم به خاطر اينکه مرتضي با من ازدواج نمي‌کرد او را کشتند.

در ادامه خاله مقتول به همراه دو پسرش دستگير شدند که زن جوان با اعتراف به قتل خواهرزاده اش به ماموران گفت: آن روز به مرتضي اصرار کردم که با دخترم ازدواج کند اما او قبول نکرد من هم با گوشکوب به سرش زدم و پسرهايم نيز جسد را به بيرون برده و در اطراف ورامين انداختند.

با اعتراف متهمان تحقيقات در خصوص کشف جسد آغاز شد اما پس از گذشت چندين سال جسد مقتول هيچگاه پيدا نشد. به همين دليل کيفرخواست پرونده متهمان صادر و پرونده براي رسيدگي به شعبه 71 دادگاه کيفري استان تهران ارجاع شد.

صبح ديروز اين زن به همراه پسرانش در همين شعبه محاکمه شدند که اين زن با انکار اعترافات خود گفت: من مرتضي را نکشتم، روز حادثه با او درگير شدم و او مرا هول داد، من هم او را هول دادم که سرش به زمين خورد و جان خود را از دست داد. پسرهاي متهم نيز به قضات گفتند: ما هم هيچ نقشي در قتل مرتضي نداشتيم، ما فقط در حمل جسد به مادرمان کمک کرديم.

در پايان نيز قضات دادگاه کيفري وارد شور شدند تا راي نهايي در اين خصوص را صادر کنند.‎


 شوهرم تصور مي‌کند، هنوز مجرد است 

زن جوان وقتي ديد که شوهرش شغل دوم ندارد به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، زن جوان پس از مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضي گفت: آقاي قاضي شوهرم درآمد خوبي ندارد و اصلا به فکر کار جديدي نيست.

زن جوان ادامه داد: هرچه به او مي‌گويم که به دنبال يک کار دوم باشد و درآمدش را بيشتر کند فايده اي ندارد. او از صبح تا ظهر در يک شرکت مشغول به کار است و از ظهر به بعد بيکار است. هميشه از او مي‌خواهم که براي بعد از ظهرهايش يک فکري بکند و کاري مناسبي پيدا کند تا هم درآمدش بيشتر شود و هم در خانه نماند فايده اي ندارد، او تنبل شده و اصلا مسئوليت پذير نيست.

وي افزود: شوهرم نمي‌داند که زندگي خرج دارد و ديگر مجرد نيست و بايد از صبح تا شب کار کند. او مرد بي مسئوليتي است و تصور مي‌کند که هنوز مجرد است، من هم ديگر طاقت زندگي با اين مرد را ندارم و طلاق مي‌خواهم. بعد از حرف‌هاي اين زن قاضي شوهر وي را نيز به دادگاه احضار کرد تا پس از شنيدن صحبت‌هاي او راي خود را صادر کند.


 زورگيري از رانندگان سالخورده تاکسي با تهديد چاقو 

رئيس پليس مركز استان اصفهان از دستگيري يک سارق زورگير خبر داد و گفت: اين متهم در آخرين سرقت از رانندگان خودروهاي سواري شهر اصفهان بازداشت شد.

سرهنگ «حسن ياردوستي» فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در اين باره اظهار داشت: در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر تهديد وزورگيري سارقي كه به عنوان مسافر سوار خودرو وي شده بود، بلافاصله تيمي از ماموران براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند . رئيس پليس مركز استان ادامه داد: با حضور ماموران در محل و بررسي اظهارات شاكي مأموران دقايقي بعد زورگير را در همان حوالي مشاهده و طي يك تعقيب و گريز پليسي دستگير كردند.

سرهنگ يار دوستي گفت: پس از بررسي ماموران مشخص شد اين سارق سابقه دار بوده و چند روز پيش نيز با زورگيري مبلغي وجوه نقد راننده سالخورده ديگري را به سرقت و متواري شده بود.

اين مقام انتظامي خاطر نشان كرد: در اين راستا يكي ديگر از شاكيان پرونده شناسايي و متهم به جرايم خود مبني بر سرقت و زورگيري از رانندگان اعتراف کرد.


 مأمور بدرقه قلابي تا زندان بدرقه شد 

فردي كه با معرفي خود به عنوان مامور بدرقه در اقدامي صوري يك مجرم را به تهران منتقل مي‌كرد، در ايستگاه بازرسي شهيد نوري شاهرود شناسائي و دستگيرشد. فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در تشريح جزئيات اين خبر گفت: ماموران ايستگاه بازرسي شهيد نوري شاهرود هنگام کنترل خودروهاي عبوري يک دستگاه اتوبوس را براي بررسي بيشتر متوقف مي‌كنند.

سرهنگ «غلامرضا کاظم زاده» افزود: پس از متوقف كردن اتوبوس که از مشهد عازم تهران بود ، ماموران در انتهاي آن با دو جواني مواجه شدند كه دستان يکي از آنها با دستبند پلاستيکي بسته شده بود. سرهنگ كاظم زاده با بيان اين كه ماموران به بررسي دقيق تر اين موضوع پرداختند، ادامه داد: جوان ديگر خود را مامور نيروي انتظامي معرفي كرد كه در حال انتقال متهم به تهران است.

وي خاطرنشان كرد: ممانعت از ارائه مدارك شناسائي معتبر و حكم ماموريت از سوي فردي كه خود را پليس معرفي كرده بود، ظن ماموران ايستگاه بازرسي شهيد نوري را بيشتر كرد و هر دو نفر را براي انجام تحقيقات تكميلي به ايستگاه منتقل كردند. اين مسئول انتظامي به اظهارات ضد و نقيض متهم اشاره كرد و افزود: استعلام از مبادي مربوط چهره واقعي مامور قلابي را كه فردي سابقه دار بود، رو كرد. كاظم زاده از سابقه دار بودن مامور قلابي خبرداد و افزود: در بازرسي بدني از متهم سه رشته دستبند پلاستيکي، يک آرم بازو نوشته پليس پيشگيري و دو درجه مربوط به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي کشف شد. وي با اعلام اين كه مامور قلابي در زمينه حمل و نگهداري موادمخدر سابقه دارد، افزود: تحقيقات تخصصي ماموران براي روشن شدن انگيزه‌هاي اصلي متهم از اين اقدام ادامه دارد. فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود ضمن قدرداني از ماموران ايستگاه بازرسي شهيدنوري، به عموم شهروندان توصيه كرد: در صورت مواجهه با اين گونه موارد، بي درنگ موضوع را به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 اطلاع دهند تا موضوع از سوي ماموران پيگيري شود.


 اخبار خارجي 

4 سال حبس براي پرستار سنگدل اوگاندايي

پرستار سنگدل اوگاندايي به جرم آزار و اذيت کودکي که تصاوير آن در فضاي مجازي منتشر شده به چهار سال حبس محکوم شد. به گزارش ايسنا، «جولي توموهيروي»، پرستار 22 ساله هفته گذشته و پس از انتشار تصاويري از او که در حال ضرب و شتم يک کودک خردسال بوده به اتهام شکنجه کردن اين کودک دستگير و محاکمه شد. والدين اين کودک که نسبت به رفتارهاي اين پرستار مشکوک شده بودند دوربين مخفي در خانه نصب کردند و از مشاهده فيلم رفتار خشونت بار او با دخترشان شوکه شدند. اين پرستار هنگام غذا دادن به اين کودک به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار داده و شدت ضربات به حدي بود که باعث شد کودک دچار حالت تهوع و استفراغ شود. به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري فرانسه، تصاوير و فيلم ضبط شده از ضرب و شتم اين کودک صدها هزار بار در فضاهاي مجازي منتشر شده است.

مرد آمريکايي خانواده همسر سابقش را به گلوله بست

پليس ايالتي آمريکا از آغاز جستجوها براي يافتن مردي که شش تن از اعضاي خانواده همسر سابقش را به قتل رساند، خبر داد. به گزارش ايسنا، پليس پنسيلوانيا اعلام کرد: «برادلي ويليام استون»، قاتل 35 ساله پس از آنکه شش عضو خانواده همسر سابقش را به قتل رساند از محل متواري شد و جستجوها براي شناسايي و يافتن او آغاز شده است. پليس پنسيلوانيا از ساکنان منطقه مونتگومري درخواست کرد از خانه‌هاي خود خارج نشوند چرا که احتمال دارد متهم مسلح باشد و به فرد ديگري هم آسيب برساند. به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري رويترز، پليس با بيان اينکه احتمالا متهم به اختلال رواني مبتلاست، اعلام کرد: در حال حاضر هيچ اطلاعي از مکان اختفاي او موجود نيست اما مطمئنا مسلح است و مي‌تواند خطرناک باشد. گزارش‌ها حاکيست متهم از نظاميان آمريکايي بوده که در حمله اين کشور به عراق هم شرکت داشته است.

مادر رواني با نوزاد 2 روزه‌اش خودکشي کرد

فرار ناگهاني و بي مورد تازه مادري که تنها 2 روز از مادر شدنش مي‌گذشت ازبيمارستان، به مرگ او و نوزاد 2 روزه اش در لابلاي صخره‌ها ختم شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، يک مادر جوان به همراه نوزاد تازه متولد شده اش که از بيمارستان فرار کرده بود، روز 4شنبه 3 دسامبر در دره «ايوان» در جنوب انگليس مرده پيدا شدند. «شارلوت بوان» آخرين بار در بخش زايمان بيمارستان بريستول ،در روز 3 شنبه در شبي سرد و در ساعت 9 شب ،در حالي که نوزاد تازه متولد شده اش را در پتويي پيچيده بود ، توسط دوربين‌هاي مداربسته ديده شده که بيمارستان را ترک مي‌کند. پليس جسد خانم «بوان» و نوزادش را 4 شنبه شب در دره ايوان پيدا کرد زماني که يکي از مامورين گشت پليس يک جفت کفش راحتي مخصوص بيمارستان را در لابلاي صخره‌ها کشف کرد.


 خبر 

تصادف مرگبار در بزرگراه همت

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از تصادفات مرگبار ميان يک دستگاه سواري پرايد با پژو 206 خبر داد.

سيدجلال ملکي در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره گفت: به دنبال اعلام يک مورد حادثه رانندگي در ساعت 9:58 صبح ديروز در مسير شرق به غرب بزرگراه همت نرسيده به پل کن، ستاد فرماندهي آتش‌نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.

وي افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که تصادف ميان يک دستگاه سواري پژو 206 و پرايد رخ داده و سواري پژو در هنگام حرکت به شدت با پرايد برخورد کرده است.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با بيان اينکه اين حادثه موجب محبوس شدن راننده و سرنشين سواري پرايد که دو خانم بودند، شد، گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهيزات مخصوص و قطع برق خودرو، اقدام به ايمن‌سازي محل کرده و بعد از برش کابين اين دو زن را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحويل دادند که آنان بعد از بررسي علائم حياتي، مرگ يکي از آنان را به علت شدت جراحات وارده تاييد و اعلام کردند.

ملکي افزود: راننده 206 و ديگر سرنشين پرايد نيز براي انتقال به مراکز درماني در اختيار مراکز اورژانس قرار گرفتند.

خودروي اکيپ همراه وزير بهداشت در سنندج دچار سانحه شد

خودروي حامل اکيپ همراهان وزير بهداشت، در جاده سنندج دچار حادثه شد.

به گزارش ايسنا، اکيپ همراه وزير بهداشت صبح ديروز و در دومين روز از سفر خود به استان کردستان، به منظور بازديد از پروژه‌هاي پزشکي بانه راهي اين شهرستان شده که در راه سنندج به ديواندره دچار سانحه تصادف شدند.

خودروي اکيپ همراه حامل بيدارپور معاون بهداشتي علوم پزشکي کردستان و مشاور وزير بهداشت بود که با يک دستگاه خودروي پژو برخورد مي‌کند و طي آن پنج نفر مجروح شدند و يک نفر نيز جان باخت که بيدارپور، معاون بهداشتي علوم پزشکي کردستان نيز از جمله اين مجروحان است.

براساس گزارش خبرنگار حاضر در صحنه، تمامي مجروحان اين حادثه به بيمارستان شهرستان ديواندره منتقل شده‌اند.

درخواست 1368 سكه به خاطر توهين‌هاي خانواده شوهر

زن جوان به خاطر توهين هاي خانواده شوهرش مهريه 1368 سكه اي خود را به اجرا گذاشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندي پيش زن جوان پس از مراجعه به دادگاه خانواده مهريه 1368 سكه اي خود را به اجرا گذاشت و در خصوص علت آن به قاضي گفت: خانواده شوهرم به من تهمت دزدي زده اند و مرتب مرا اذيت مي كنند. آنها هميشه به شوهرم مي گويند كه بايد زنت را طلاق بدهي او به درد خانواده ما نمي خورد.

وي ادامه داد: سه سال است كه دارم بي احترامي ها و توهين هاي آنها را تحمل مي كنم و حرفي نمي زنم. آنها تصور مي كنند كه من شوهرم را گول زده ام و او را از خانواده اش جدا كرده ام. حتي به من تهمت دزدي زدند تا بتوانند ميان من و شوهرم جدايي بياندازند.

زن جوان گفت: هرچه هم به شوهرم مي گويم فايده اي ندارد و اصلا به حرف گوش نمي دهد. او حاضر نيست يكبار تو روي خانواده اش بايستد و از آنها بخواهد دست از سر من بردارند. براي همين تصميم گرفتم مهريه ام را به اجرا بگذارم و پس از آن از شوهرم جدا شوم تا از اين وضعيت خلاص شوم.

پس از صحبت هاي اين زن قاضي برگه درخواست مهريه را امضا كرد و شوهر اين زن را نيز به دادگاه احضار كرد.

ضربات قمه به زندگي مرد جوان پايان داد

دو مرد که با همدستي يکديگر اقدام به کشتن مرد جواني کرده بودند،‌ توسط پليس شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندي پيش طي يک درگيري خياباني در شهرستان خوي جواني به نام کامران مجروح که به دليل شدت جراحت ناشي از صدمات جان خود را از دست داد.

به دنبال اين موضوع ماموران پليس آگاهي وارد صحنه جنايت شده و تحقيقات خود را آغاز کردند که پس از بررسي موفق به شناسايي دو متهم به قتل که ناصر و علي نام داشتند، شدند.

پليس در تحقيقات ديگرش متوجه شد که اين افراد پس از ارتکاب قتل به کشور ترکيه متواري شده اند. لذا با انجام يک رشته اقدمات پليسي توانستند دو متهم به را ايران بکشانند.

دو متهم متواري در منطقه يدلر طي يک عمليات پليسي قبل از فرار مجدد دستگير و به پليس آگاهي منتقل شدند که در بازجويي‌هاي ماموران به بزه انتسابي خود(قتل) اعتراف کردند.

متهمان درباره انگيزه ‌شان از جنايت گفتند: با کامران خصومت شخصي داشتند و روز حادثه او را طي يک درگيري با ضربات قمه به قتل رساندند.

گفتني است، دو مرد جنايتکار پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به دادسرا و سپس به زندان روانه شدند.