نسخه شماره 3340 - 1392/08/26 -

رئيس فدراسيون فوتبال:
توان اقتصادي ايران را با کره و ژاپن يکي نکنيد

خداداد عزيزي:
سر ناظران AFC هم کلاه مي‌گذاريم

حميد استيلي:
پيشکسوتان پرسپوليس براي بازي با ميلان با هم دعوا نمي‌کنند

فرزاد حاتمي:
تکليفم با استقلال دو روز ديگر مشخص مي‌شود

مسوول کميته مسابقات سازمان ليگ برتر:
براي فحاشي امتياز کسر مي‌شود اما براي تيم‌هاي بدهکار نه


خبر


اخبار کوتاه


 رئيس فدراسيون فوتبال:
 توان اقتصادي ايران را با کره و ژاپن يکي نکنيد  

 رئيس فدراسيون فوتبال گفت: توان اقتصادي ايران را با کره و ژاپن يکي نکنيد.

به گزارش فارس، علي کفاشيان در حاشيه جلسه روساي فدراسيون‌ها با گودرزي وزير پيشنهادي ورزش و جوانان درباره قرارداد با آل‌اشپورت گفت: قرارداد با آل‌اشپورت از يک سال و نيم و دو سال پيش داشتيم که تا 2015 ادامه دارد. اين قرارداد هم براي فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلي است که در فوتبال ساحلي تمام شده و بايد تمديد کنيم. تا الان هم از طريق نمايندگي‌مان در دبي قراردادها انجام شده است.

کفاشيان در پاسخ به اين سؤال که چرا با برندهايي از جمله آديداس، نايک و پوما قرارداد امضا نکرديد، تصريح کرد: هيچ کدام جلو نيامدند. وقتي تحريم بوديم ققط آل اشپورت جلو آمد البته پيشنهادهايي هم آديداس داده بود که گفتيم اگر نان و آبدار باشد بررسي مي‌کنيم بنابراين اگر هر کدام از اين برندها مي‌خواستند جلو بيايند بايد آل اشپورت را راضي مي‌کردم، آل اشپورت هم از نظر کيفي و مارک برند معتبري است. وي درباره باز‌ي‌هاي دوستانه تيم ملي و اينکه کره جنوبي تا الان 9 بازي دوستانه داشته خاطر نشان کرد: بعد از بازي با لبنان صحبت مي‌کنيم، ژاپن و کره مشکل جام ملت‌ها نداشتند و از اين فرصت براي بازي دوستانه استفاده کردند. توان اقتصادي آنها را با ما يکي نگيريد. کفاشيان درباره معرفي گودرزي به مجلس به عنوان وزير پيشنهادي ورزش و جوانان يادآور شد: خوشحاليم فردي ورزشي به مجلس معرفي شده، نمايندگان بايد به اين فکر کنند که معطل کردن به نفع ورزش نيست و به کل ورزشي صدمه مي‌زند که در سال‌هاي آينده آن را مي‌بينيم. اميدواريم به او رأي انقلابي دهند.

کفاشيان درباره بازي با آمريکا با اعلام اينکه اين ديدار قطعي نشده، عنوان کرد: آنها يک تورنمنت چهارجانبه دارند، اعلام آمادگي کرده‌اند که در ارديبهشت مسابقه برگزار شود اما بعد از قرعه‌کشي جام جهاني مشخص خواهد شد.

وي در پايان درباره اينکه آيا به بازيکنان بعد از برتري مقابل تايلند قول پاداش داده‌ايد، گفت: بعد از بازي خارجي و داخلي پاداش‌هايي مي‌دهيم. اين پاداش‌ها ثبت شده است البته هنوز پرداخت نکرده‌ايم.


 خداداد عزيزي:
 سر ناظران AFC هم کلاه مي‌گذاريم 

 بازيکن سابق تيم ملي فوتبال ايران گفت: فوتبال ايران از 10 نمره حرفه‌اي‌گري، يک هم نمي‌گيرد و ما سر ناظران AFC را هم کلاه مي‌گذاريم.

به گزارش فارس، خداداد عزيزي‌، در مورد پيروزي سه بر صفر ايران مقابل تايلند گفت: تايلند را برديم اما بايد قبول کنيم که اين تيم در قد و قواره فوتبال ما نيست. تايلند يک تيم درجه سه آسيايي محسوب مي‌شود و قاعدتا فوتبال ما بسيار فراتر از اين تيم است. عزيزي در مورد گلزني لژيونرهايي مثل دژاگه، جهانبخش و قوچان‌نژاد گفت: واقعيت آن است که فوتبال ما خالي از ستاره‌ها شده است. بعد از رفتن فرهاد مجيدي اگر علي کريمي هم برود ديگر فوتبال ما ستاره‌اي ندارد که نتيجه بازي را عوض کند و اين نشان‌دهنده آن است که فوتبال ما ضعيف شده است.

چيزي به نام فوتبال براي فوتبال وجود ندارد. چرا از تيم اميد و جوانان بازيکني به تيم ملي راه پيدا نمي‌کند. زماني مهدوي‌کيا، علي کريمي، باقري و حتي خود من از تيم اميد به تيم ملي مي‌رسيديم اما اکنون اوضاع چگونه است؟ تيم علي منصوريان با کدام بازي تدارکاتي مي‌خواهد به المپيک راه پيدا کند. چه توقعي مي‌توانيم از تيم علي دوستي داشته باشيم؟

عزيزي افزود: براي فوتبال کاري انجام نمي‌دهيم و طبيعي است که فوتبال ما ضعيف شود برنامه‌ريزي، سازماندهي باشگاه‌ها و‌... انجام نمي‌شود. به ناظران AFC هم دروغ مي‌گوييم و سر آنها هم کلاه مي‌گذاريم. سال 86 و 87 همان زماني که ابومسلم در ليگ برتر بود سوزوکي ناظر AFC به مشهد آمد او را به ورزشگاه تختي مشهد بردند و گفتند اين ورزشگاه تمريني ابومسلم است و سپس او را به ورزشگاه ثامن بردند و گفتند اين هم هم ورزشگاه مسابقه ابومسلم است. در حالي که هر دو حرف دروغ بود. نه ورزشگاه تختي و نه ورزشگاه ثامن متعلق به ابومسلم نبود.

فوتبال حرفه‌اي ايران از 10 نمره فوتبال حرفه‌اي يک هم نمي‌گيرد.

وي افزود: تا زماني که کي‌روش است بازيکنان شاغل در اروپا هم دعوت مي‌شوند و همين مسئله باعث مي‌شود خيلي از بازيکنان داخلي ما بسوزند و شايد بعد از عوض شدن کي‌روش تفکر ديگري حاکم شود و ديگر خارج‌نشينان دعوت نشوند.


 حميد استيلي:
 پيشکسوتان پرسپوليس براي بازي با ميلان با هم دعوا نمي‌کنند 

 رئيس آکادمي باشگاه پرسپوليس گفت: پيشکسوتان پرسپوليس براي بازي با ميلان با هم دعوا نمي‌کنند. به گزارش فارس حميد استيلي در خصوص بازي ايران و تايلند و پيروزي تيم ملي فوتبال کشورمان اظهار داشت: به نظر من با توجه به بازي‌هاي قبلي تيم ملي، ملي‌پوشان ما در بازي با تيم تايلند در بانکوک در نسبت به بازي در تهران و چند بازي گذشته بهتر بودند. آنها در برخي مسائل با يکديگر هماهنگ‌تر بودند.

استيلي در مورد حضور تيم ستارگان ميلان در تهران نيز، گفت: بدون هيچ حرف و حديثي واقعا در زمان مديريت رويانيان به عينه ديده‌ام اتفاقات مهمي رخ داده است که واقعا بي‌نظير بوده رفتن بازيکنان پايه ما به پرتغال، رفتن مربيان ما به دوره‌هاي آموزشي برزيل، تأسيس آکادمي پرسپوليس و مدارس فوتبال در بيش از 75 شهر عملکردهاي کوچکي نبوده اما قطعا اين پروژه‌ها نياز به زمان دارد تا به باروري برسد.

آمدن ستارگان ميلان به ايران پس از مدت‌ها اتفاق مهم و بزرگي است و ما بايد نهايت استفاده را از اين بازي ببريم و حتي در همين آمدن ميلاني‌ها به ايران انشاءالله قرارداد آکادمي پرسپوليس نيز با همکاري ميلاني‌ها امضا مي‌شود.

چون همين که پاي اروپايي‌ها به فوتبال ما باز شود از همه لحاظ به نفع ماست.

استيلي در خصوص اختلاف نظر برخي پيشکسوتان براي بازي مقابل ستارگان نيز، گفت: همه دوست دارند مقابل بزرگان ميلان بازي کنند اما ما اجازه نمي‌دهيم که خداي ناکرده دعوا و اين حرف‌ها پيش بيايد در جلسه‌اي با پروين و چند نفر از بزرگان پرسپوليس سعي مي‌کنيم کاري کنيم که حق به حقدار برسد.

ما بايد هميشه احترام به پيشکسوتان را نگه داريم حالا يکسري در بازي مقابل ميلان بازي مي‌کنند و يکسري هم بازي نمي‌کنند مهم اين است که تمام دنيا اين بازي را مي‌بينند و ما هم بايد براي بازي فکرهاي خاص خودش را داشته باشيم.

استيلي يادآور شد: خوشبختانه پيشکسوتان ما در قالب يک تيم فوتبال استارت خوبي را زده‌اند و ما الان دو سال است با تمرينات خوبي که داريم در برخي مسابقات هم شرکت کرده‌ايم مهم وحدت و اتحاد پيشکسوتان است که کنار همديگر باشند انشاءالله هيچ مشکلي پيش نمي‌آيد و پيشکسوتان ما با يک يکدلي اين بازي را پشت سر مي‌گذارند.


 فرزاد حاتمي:
 تکليفم با استقلال دو روز ديگر مشخص مي‌شود 

 مهاجم فصل گذشته تيم استقلال گفت: جذب بازيکنان با نظر سرمربي است و من هم با هيچکس مشکلي ندارم. به گزارش فارس: فرزاد حاتمي در خصوص اين شايعه که گفته مي‌شود محمد قاضي در صورت حضور وي در استقلال از اين تيم جدا مي‌شود و اين شرط را کرده که اگر حاتمي به استقلال بيايد از تيم مي‌آيد گفت: من مشکلي با کسي ندارم و تنها هدفم اين است که وظيفه‌ام را انجام دهم کاري هم به اين مسائل ندارم. شايد اگر قاضي چنين نظري ندارد نظر شخصي‌اش باشد ولي من دوست دارم اگر به استقلال آمدم قاضي هم در اين تيم باشد و خوشحال مي‌شوم با او رقابت کنم. وي افزود: نظر کادر فني اين است که کدام بازيکن جذب بشود و من هم به خاطر صحبتي که با قلعه‌نويي داشتم پيشنهاد استقلالم مطرح شد. طي دو سه روز آينده هم تکليفم با استقلال مشخص مي‌شود. اگر بتوانم مثل سال گذشته به استقلال خدمت مي‌کنم.

مهاجم نيم‌فصل اول تيم فولاد در خصوص آشتي‌اش با فتح‌الله‌زاده گفت: امير خان از من خواست که نزد فتح‌الله‌زاده بروم و با او آشتي کنم چون او بزرگتر من است. جلسه ما با خنده شروع و با خنده هم تمام شد. قرار شد در مورد قرارداد صحبت کنيم که فتح‌الله‌زاده جلسه ديگري داشت و تا حالا هم با من تماسي گرفته نشده اما اگر قرار باشد به استقلال برگردم تمام تلاشم را انجام خواهم داد.

وي در خصوص اينکه آيا از تيم‌هاي ديگر پيشنهاد دارد يا خير گفت: يکي دو پيشنهاد دارم که اسمي از آنها نمي‌برم. اگر هم بحث استقلال مطرح شد به اين خاطر بود که همه فهميدند به دفتر فتح‌الله‌زاده رفتم ولي تصميم دارم روي پيشنهاداتم تمرکز کنم چون 6 ماه حساس و مهم را در پيش دارم و دوست دارم در ليست کي‌روش براي جام جهاني حضور داشته باشم.


 مسوول کميته مسابقات سازمان ليگ برتر:
 براي فحاشي امتياز کسر مي‌شود اما براي تيم‌هاي بدهکار نه 

 مسئول کميته مسابقات سازمان ليگ برتر گفت: از کميته ‌انضباطي خواسته‌ايم در مورد تيم‌هاي بدهکار تصميم قاطع بگيرد. به گزارش فارس غلامرضا بهروان در مورد جلسه هيات رئيسه سازمان ليگ اظهار داشت:

در جلسه هيات رئيسه سازمان ليگ در مورد برنامه‌هاي آينده تيم ملي و اردوهايي که پيش‌بيني شده هم صحبت‌هايي خواهيم داشت.

بهروان در خصوص اينکه مسئولان فدراسيون در اظهار‌نظري اعلام کرده‌اند که برنامه‌هاي نيم فصل دوم ليگ براساس برنامه‌هاي تيم ملي در نظر گرفته مي‌شود، گفت: قرار است در اين خصوص صحبت‌هايي شود. اگر قرار باشد براي هر بازي دوستانه اردو بگذاريم برنامه ليگ خيلي فشرده مي‌شود. ما در فوتبالمان همه چيز را با هم مي‌خواهيم. البته که اولويت ما در برنامه‌ريزي تيم ملي است اما منافع باشگاه‌ها را هم در نظر مي‌گيريم.

مسئول کميته مسابقات ليگ در مورد نامشخص بود وضعيت تيم‌هاي بدهکار به خصوص در ليگ يک که از مدت ضمانت‌شان گذشته اظهار داشت:

من اين مسئله را بارها گوشزد کرده ام و فقط مانده خواجه حافظ شيرازي را از قبر بيرون بياورم و به او بگويم که چه خبر است. جالب است که براي فحاشي در استاديوم‌ها کسر امتياز داريم اما براي تيم‌هاي بدهکار اين مورد را نداريم. ما بارها گفته ايم که کسر امتياز کنيم و در مرحله بعدي از دور رقابت‌ها چنين تيم‌هايي را حذف کنيم. پولي که بايد به بازيکنان و مربيان پرداخت شود ولي نمي‌شود يعني حق الناس. من نمي‌دانم قضات عزيز ما چه واکنشي نسبت به اين مورد دارند ولي با اين وضعيت مشکلات فوتبال ما بيشتر مي‌شود. وقتي قرارداد بازيکني 75 ميليون تومان است و با دعوا يک باشگاه فقط 3 ميليون تومان اين پول را مي‌دهد يعني يک بيست و پنجم آن را هم نمي‌دهد.

وي افزود: در چنين شرايطي معلوم است که اين بازيکن براي امرار معاش خود را مي‌فروشد. به اولين پيشنهاد پاسخ مي‌دهد و ديگر کاري به چيزهاي ديگر ندارد. من همه اين مسائل را به کميسيون اصل 90 هم گفته‌ام. اساس برخي از باشگاه‌هاي ما به دروغ استوار است.


 خبر  

 شکست سوئد و فرانسه در پلي‌آف جام ‌جهاني

با پيروزي پرتغال و شکست فرانسه دور رفت مرحله پلي‌اف رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل به پايان رسيد. به گزارش ايسنا، دور رفت مرحله پلي‌اف رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل با برگزاري 4 ديدار در قاره اروپا به پايان رسيد. پرتغال و سوئد حساس‌ترين ديدار اين مرحله را برگزار کردند که اين ديدار در پايان با برتري يک بر صفر پرتغال به پايان رسيد. در دقيقه 81 کريستيانو رونالدو با ضربه سر موفق شد در اين ديدار هم گلزني کند و تيمش را به يک پيروزي با ارزش برساند. ايسلند و کرواسي در ديگر ديدار به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با تساوي بدون گل به پايان رسيد. به اين ترتيب کرواسي شانس اين را دارد که با يک پيروزي در بازي برگشت در خانه، جواز صعود به جام جهاني 2014 را بدست آورد. يونان در ديگر ديدار موفق شد در خانه با نتيجه 3 بر يک روماني را شکست دهد و در آستانه صعود به جام جهاني قرار گيرد. کنستانتينوس ميتروگلو (2 بار) و ديميتريس سالپيلگيديس براي يونان و بوبان استانکو تک‌گل روماني را به ثمر رساند. اوکراين نيز در خانه به ديدار فرانسه رفت که اين ديدار در پايان با برتري 2 بر صفر اوکراين پايان رسيد تا فرانسه قهرمان جام 1998 در آستانه حذف از جام جهاني قرار گيرد.

نخستين پاس گل بيت آشور در دومين حضور

سايت باشگاه سن‌خوزه ارث‌کوييک به پاس گل استيون بيت آشور در دومين حضور خود در ترکيب تيم ملي فوتبال ايران اشاره کرد. به گزارش فارس، با اينکه رويارويي تيم ملي فوتبال ايران و تايلند دومين حضور استيون بيت آشور در تيم ايران بود اما اين بازيکن به شکل ثابت در ترکيب تيمش به ميدان رفت. بيت‌آشور با ارسال پاس گل خود موجب به ثمر رسيدن گل دوم ايران شد و تا پايان بازي هم در ترکيب باقي ماند. اين ديدار با نتيجه سه بر صفر به سود تيم ميهمان يعني ايران به پايان رسيد. اشکان دژاگه 28، رضا قوچان نژاد 42 و عليرضا جهانبخش 94 براي تيمشان گلزني کردند تا اين تيم با 10 امتياز از چهار ديدار در آستانه صعود به جام ملت‌هاي آسيا قرار بگيرد.

پيشنهاد دارم اما از پرسپوليس جدا نمي‌شوم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از پيشنهاد استقلال خوزستان براي حضور در اين تيم بي‌خبرم. به گزارش فارس، يونس شاکري در خصوص پيشنهاد استقلال خوزستان به وي اظهار داشت: باور کنيد من اصلا از اين پيشنهاد هيچ خبري ندارم و حرفي هم با کسي در مورد اين موضوع نزدم و هيچ کس هم حرفي به من نزده است. وي افزود: بدون هيچ بازارگرمي 4 پيشنهاد خوب دارم اما هرگز نمي‌خواهم از پرسپوليس جدا شوم چون براي آينده خودم برنامه‌ريزي کرده‌ام. شاکري ادامه داد: دايي و رويانيان نيز در اين باره با من حرفي نزده‌اند و من در حال تمرين کردن براي رسيدن به هدف اصلي‌ام در پرسپوليس هستم. نيم‌فصل اول بازي‌هاي کمي به من رسيد اما سعي مي‌کنم آنقدر خوب کار کنم تا انشاءالله آقاي دايي به من اطمينان کند. مطمئن باشيد در پرسپوليس هم مي‌مانم و جايي نخواهم رفت.

پشيماني جلالي از فروش کاظميان

جواد کاظميان بازيکن نيمکت‌نشين تراکتورسازي به احتمال فراوان در نيم فصل دوم هم در تيم سرخپوش تبريزي بازي خواهد کرد. به گزارش خبرآنلاين؛کاظميان يک نيم فصل ناموفق را پشت سر گذاشت و همين موضوع باعث شد تا چند هفته مانده به پايان ليگ برتر ساز جدايي سر بدهد. نظر جلالي هم تا چند هفته پيش اين بود که کاظميان را در فهرست مازاد قرار دهد ولي حالا سرمربي تراکتور تصميم ديگري دارد.تراکتوري‌ها با توجه به از دست دادن چند بازيکن با کمبود بازيکن مواجه هستند و همين موضوع باعث شده تا جلالي از فروش کاظميان منصرف شود.

طعنه دوباره علي کريمي

علي کريمي در پيامي خطاب به هوادارانش براي آنها آرزوي موفقيت کرد و جملاتي طعنه‌آميز را براي گروهي که به آنها اشاره‌اي نکرده به کار برده است. به گزارش خبر آنلاين‌؛ رابطه بين پرسپوليس و علي کريمي همچنان شکرآب است و جادوگر پيشين سرخ‌ها همچنان هر جا که مي‌تواند از مديران تيم سابقش گلايه مي‌کند. او که هفته قبل تهديد به شکايت از سوي تيم سابقش شده بود در شروع هفته جديد در پيامي که از طريق سامانه پيامکي براي هوادارانش نوشت آورده است: «وقتي شير طعمه‌اش را با آمدن لاشخورها رها مي‌کند نه از سر ترس است که باورش اين است آن طعمه ديگر ارزش خوردن ندارد...» او سپس براي همه دوستدارانش آرزوي هفته‌اي خوب و پر از موفقيت کرده است.


 اخبار کوتاه 

 موافقت خادم با استعفاي رنگرز

سرپرست فدراسيون کشتي با استعفاي حسن رنگرز از سمت نايب‌رئيسي فدراسيون موافقت کرد. متن نامه موافقت رسول خادم با استعفاي حسن رنگرز به شرح زير است:

احتراما با تشکر از زحمات آن برادر گرامي، ضمن پذيرش استعفاي جنابعالي از مسووليت نايب رئيسي فدراسيون کشتي جمهوري اسلامي ايران (طبق درخواست مورخه 30/7/92 آن برادر عزيز) اميدوارم امکان بهره‌مندي از تجربيات ارزنده شما در ساير بخش‌هاي مديريتي و فني کشتي کشور فراهم شود.

شوچنکو بازي با پرسپوليس را از دست داد

مهاجم اوکرايني ستارگان ميلان براي بازي با پرسپوليس به ايران سفر نخواهد کرد. به گزارش فارس، مسوولان باشگاه ميلان براي جمع کردن ستارگان خود جهت حضور در ايران و بازي با پرسپوليس تلاش‌هاي خود را آغاز کردند. آنها به دنبال اين هستند تا برخي از ستاره‌ها که در خارج از ايتاليا هستند را نيز به ايران بياورند، يکي از بازيکنان مورد توجه پرسپوليس شوچنکو مهاجم اوکرايني سابق ميلاني‌ها است. اين بازيکن با وجود اينکه تمايل زيادي براي حضور در ايران داشت اما به دليل مصدميت اعلام کرده که نمي‌تواند ميلاني‌ها را در سفر به تهران همراهي کند. گفتني است شوچنکو از ناحيه زانو دچار مصدوميت است و همچنان ميلاني‌ها مذاکرات خود را با ساير ستاره‌هاي خود ادامه مي دهند.

برگزاري مسابقات ليگ واليبال نشسته

رقابت‌هاي گـروه اول ليگ دسته اول واليبال نشسته به ميزباني هرمزگان برگزار مي‌شود. تيم‌هاي حاضر در گروه اول ليگ دسته اول واليبال نشسته، براي برگزاري مسابقات وارد بندرعباس مي‌شوند. هيات هرمزگان، تدبير پرداز اصفهان، هيات کرمان، جانبازان شيراز، زارچ يزد و فيروز الوند قزوين تيم‌هاي شرکت‌کننده در اين دور از مسابقات هستند. رقابت‌هاي اين گره طي روزهاي 27 و 28 آبان‌ماه، به ميزباني هيات ورزش‌هاي جانبازان و معلولين هرمزگان برگزار خواهد شد.

ملوان خواستار تعويق ديدار با استقلال شد

باشگاه ملوان هم با ارسال نامه به سازمان ليگ خواستار تعويق ديدار با استقلال شد. به گزارش فارس، پس از اينکه مسوولان باشگاه استقلال با ارسال نامه به سازمان ليگ خواستار تعويق بازي با آينده خود مقابل نماينده انزلي شدند اين بار باشگاه ملوان با ارسال نامه از تاج درخواست تعويق ديدار روز سوم آذر را کرد. ملواني ها در خواست کرده اند با توجه به شرايط بدنسازي تيمشان اين ديدار به نيم فصل دوم موکول شود که البته تصميم گريري نهايي در مورد اين ديدار فردا انجام خواهد شد. قرار است نشست هيات رئيسه سازمان ليگ تشکيل جلسه دهد و در در خصوص اين ديدار در اين جلسه تصميم گيري نهايي صورت خواهد گرفت.

بازگشت نيلسون به تمرين‌هاي پرسپوليس

پرسپوليس بعد از سه روز استراحت تمرين کرد. به گزارش ايسنا، تمرين تيم فوتبال پرسپوليس بعد از سه روز استراحت از سر گرفته شد و سرخپوشان در سالن بدنسازي ورزشگاه درفشي‌فر وزنه زدند. به غير از ملي‌پوشان حاضر در اردوهاي تيم ملي بزرگسالان و زير 22 سال، همه بازيکنان در اين تمرين حضور داشتند. نيلسون هم که با اجازه کادرفني به مرخصي 5 روزه رفته بود، از برزيل برگشته و در اين تمرين شرکت کرد. همچنين مارکو سپانوويچ که زمزمه‌هايي مبني‌بر نارضايتي او از شرايطش در پرسپوليس و تمايلش براي جدايي به گوش مي‌رسد، در تمرين صبح به همراه ساير بازيکنان بدنسازي کرد.

تيم ملي به لبنان سفر کرد

برنامه سفر تيم ملي فوتبال ايران از تايلند به بيروت مشخص شد. به گزارش ايسنا، تيم ملي فوتبال ايران که توانست در مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا تيم تايلند را در بانکوک شکست دهد، بانکوک را به مقصد امارات ترک کرد. ملي‌پوشان پس از ورود به فرودگاه دبي حدود يک ساعت و نيم در سالن ترانزيت خواهند بود و پس از آن با پرواز ديگري دبي را به مقصد لبنان ترک مي‌کنند کردند. تيم ايران در هتل السفير اقامت خواهد داشت و اولين جلسه تمريني‌اش را امروز برگزار مي‌کند. ملي‌پوشان سه‌شنبه در پنجمين مسابقه از مرحله گروهي و مقدماتي جام ملت‌ها به مصاف لبنان خواهند رفت.